Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Regulamin Forum

 1. #1
  Benutzer
  Dołączył
  09.03.2012
  Posty
  69

  Regulamin Forum

  Wraz z rejestracją na OFM-Forum zobowiązujesz się do zapoznania z regulaminem forum.

  Ogólnie
  Ogólne warunki umów w prawie niemieckim jak również prawo niemieckie są obowiązujące na całym forum. Spółka Onlinefussballmanager z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za tworzenie obrazów oraz za linki, które naruszają prawo autorskie.

  Regulamin forum określa pisanie postów, wygląd awatarów, zdjęć profilowych, a także podpisów i osobistych wiadomości.

  Personel forum ma prawo, aby ostrzec, cenzurować i blokować użytkowników, jeśli naruszają one zasady. Nawet bez uprzedzenia.

  Nieprzestrzeganie regulaminu i złe zachowanie użytkowników na forum, może również prowadzić do ich karania, a w poważniejszych przypadkach grozi nawet ban w grze.

  Językiem urzędowym na forum jest polski. Spółka Onlinefussballmanager z o.o. zastrzega sobie prawo do cenzurowania: postów, podpisów, awatarów, itp., które nie są w języku urzędowym.

  Na jednego użytkownika powinno przypadać tylko 1 konto na forum. Wyjątki muszą zostać zatwierdzone przez administratora forum.

  Avatary, Zdjęcia profilowe, Sygnatury
  Maksymalna szerokość avatara w pixelach - 150
  Maksymalna wysokość avatara w pixelach - 150
  Maksymalny rozmiar pliku w kb - 150

  Zdjęcie profilu (lub obraz klanu)
  Maksymalna szerokość zdjęcia profilu w pixelach - 150
  Maksymalna wysokość zdjęcia profilu w pixelach - 30
  Maksymalny rozmiar pliku w kb - 150]

  Sygnatura
  Maksymalna szerokość sygnatury w pixelach - 600
  Maksymalna wysokość zdjęcia sygnatury w pixelach - 250
  Maksymalna liczba znaków w podpisie z BB-Code: 1500
  Maksymalna liczba znaków w podpisie bez BB-Code: 1000
  Maksymalna ilość linii w podpisie: 3
  Szerokość sygnatury: nie może przekraczać 400 pikseli
  Wysokość sygnatury: nie może przekroczyć 150 pikseli
  Maksymalna łączna wielkość pliku (wszystkie pliki) w bajtach (KB): 81920 (80)

  OFM zastrzega sobie prawo do wyłączenia podpisów nawet jeżeli spełniają one zasady. Należy unikać zbyt jaskrawych kolorów lub podpisów migających.

  Zabrania się

  Wysyłania postów zawierających treść pornograficzną, ekstremistycznie polityczną, uwłaczających moralności oraz mających zawartość niezgodną z prawem. W tym także posty zawierające cracki, hacki, klucze, programy i inne nielegalne treści oraz promujące nielegalną działalność (np. narkotyki).

  Przekazywania osobistych wiadomości i dyskusji, bez zgody wszystkich zaangażowanych stron. Dotyczy to również wiadomości w grze OFM.

  Dyskusji i zapytań dotyczących ostrzeżeń, kar oraz blokad dla użytkowników na forum lub grze.

  Wiadomości wulgarnych/przekleństw.

  Jakiejkolwiek reklamy, bezpośrednio lub pośrednio (np. w formie linków). Dotyczy to również linków do innych gier przeglądarkowych oraz ich odnośników do zewnętrznych narzędzi.
  Zakaz rozmowy lub dyskusji na temat innych gier. Chyba, że administrator taką zgodę wyrazi.

  Treści, linki, nazwy użytkowników itp. nadużywających cierpliwość społeczności. Dotyczy to również postów mających na celu drażnienie (Trolling).

  Treści, które nie odnoszą się do forum / tzw. spam / OffTopic (np. zdjęć / smiley spamu). Także bezsensownego "podbijania" tematu.

  Treści, które omawiają ekonomikę spółki FootballManager z o.o.. Obejmuje to m.in. publikacje bilansów lub linki do takich informacji.

  Edytowania postów/komentarzy OFM-Team. Jeżeli OFM-Team edytował Twój post to nie należy tej uwagi zmieniać.

  Podszywania się pod członka administracji.

  Pisania postów takich jak "wątek może zostać zamknięty" (wyłączając wątek-creator), lub typu "trzeba poczekać na moderatora". Nieprawidłowości mogą w każdej chwili być zgłoszone moderatorowi lub administratorowi poprzez funkcję "Raportowania".
  Nie należy jednak nadużywać funkcji "Raport".

  Uwagi

  Zachowanie niezgodne z regulaminem lub bazujące na granicy regulaminu może skutkować ostrzeżeniem/karą. Kilka ostrzeżeń może doprowadzić do blokady na forum.
  Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Rejestracja nowego konta na forum podczas tymczasowego zablokowania skutkuje stałym zakazem.

  Jeżeli uważasz, że niesłusznie zostałeś ukarany, spróbuj skontaktować się z moderatorem / Operatorem Gry. Jeżeli nadal Cię to nie satysfakcjonuje, skontaktuj się z Super - moderatorem lub Super - Operatorem Gry. Jeżeli problem dalej nie zostałby rozwiązany w sposób zadowalający, można skontaktować się z Administratorem Forum/Administratorem gry. Dopiero po wyczerpaniu tych wszystkich możliwości można nawiązać kontakt z Community Manager. Jego decyzja jest ostateczna i nie podlega odwołaniu.

  Analogicznie; skargi na moderatora / operatora gry składa się Super - Moderatorowi / Super - Operatorowi Gry. Skargi na Super - Moderatora / Super Operatora, składa się właściwemu adminowi (Admin forum -> na s - moderatorów, admin gry -> na s - operatorów gry).
  Skargi na administratora do innego administratora, albo Community Managera.
  Ostatnio edytowane przez ALIENUS ; 12.02.2013 o 16:34

 2. #2
  Menadżer
  Dołączył
  02.05.2012
  Posty
  440
  Za każde naruszenie zasad forum Moderatorzy mogą dawać ostrzeżenia i warny.

  Ostrzeżenie
  Ostrzeżenie jest upomnieniem dawanym, gdy zasady forum zostały lekko naruszone lub użytkownik jest bliski ich naruszenia. W takich wypadkach może pojawić się ostrzeżenie ze strony administracji forum.
  Ostrzeżenie jest przyjazną notą i nie ma wpływu na dalsze użytkowanie na forum.

  Warn
  Warn jest dawany, gdy reguły forum zostały naruszone. W takich wypadkach nie jest konieczne ostrzeżenie. Wszystko jest zależne od rodzaju szkody. Warn powinien zostać skomentowany przez moderatora, który wskazuje jaki punkt forum został naruszony. Warny wygasają po upływie 6 miesięcy (wyłączając czystą prowokacja / trolling czy zniewagi; one zostają na koncie do odwołania).

  Ban
  Po uzyskaniu pewnej liczby punktów karnych (warn'ów), uzyskuje się blokadę na użytkowanie forum. Służy to ochłonięciu, opadnięciu emocji i pozwala na zastanowienie się nad swoim postępowaniem. Pewne poważne naruszenia mogą skutkować natychmiastowym banem (blokadą dostępu). Zgromadzone punkty karne i kary nałożone na forum mogą również prowadzić do kar finansowych w grze.
  Recydywa jest karana podwójnie.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •