Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: Istotne PA dzis

Młodzik
    Przegląda
    Redditch

Istotne PA dzis

Witam.

Niestety nie potrafie nigdzie znalezc informacji dotyczacej "Istotne PA dzis".

Mianowicie interesuje mnie jaka jest zaleznosc przyrostu "Istotne PA dzis" od "Doświadcz. PD dziś" a "Trening PT dziś".
    Dodam ze jestem poczatkujacym graczem Wydawalo mi sie ze jest to srednia arytmetyczna z "PD dzis" i "PT dzis", ale okazalo sie ze jestem w bledzie.

Prosze o pomoc doswiadczonych kolegow.

Z gory dziekuje.

Junior Awatar Mixerovsky
    Przegląda
    Prezes OFM
    Z tego co wiem nie ma metody na wyliczanie PA , Doświadczenie i Trening składa się na Punkty Awansu , ale w jaki sposób tego nie wiem Wiem tylko tyle trenuj młodych zawodników wystawiaj na słabych rywali a osiągniesz dużo !
    Szukasz pomocy ? Nie wiesz kogo się zapytać ? Pisz śmiało do mnie !
    Kontakt: PW | GG:43581901

Młodzik
    Przegląda
    Redditch
    Zapewne obliczane to jest na podstawie wzoru.... tylko jakiego ?? :P

Cytat Zamieszczone przez Qwazimodo Zobacz posta
    Zapewne obliczane to jest na podstawie wzoru.... tylko jakiego ?? :P
    punkty treningu i punkty doswiadczenia zaliczaja sie na PA.
    wzor jest bardzo ciezki zarowno do obliczenia jak i do wytlumaczenia.

Młodzik
    Przegląda
    Redditch
    Cytat Zamieszczone przez ALIENUS Zobacz posta
    punkty treningu i punkty doswiadczenia zaliczaja sie na PA.
    wzor jest bardzo ciezki zarowno do obliczenia jak i do wytlumaczenia.
    To pierwsze to akurat wiem, bo poczytalem prawie wszystko (o ile czegos nie ominalem) co jest na forum.
    A jesli istnieje jakis wzor to prosilbym o podzielenie sie nim z "proba" wytlumaczenia (jesli nie zabiore Tobie) za duzo czasu na napisanie

Dziekuje....

Board-Admin Awatar sniki26
    Jeśli chodzi wyliczanie PA i innych wartości to moge dać Tobie opis w języku niemieckim.Przepraszam przetłumaczyłem cały FAQ który jest dostępny na forum ale to wyjasnienie jest tak napisane że nic nie kumam a jeszcze to przetłumaczyć na polski jest ponad moje siły jak chcesz to ok dostaniesz cały tekst,może TY to przetłumaczysz i wszyscy będą mogli sobie poczytać na jakiej zasadzie jest to obliczane.

Młodzik
    Przegląda
    Redditch
    Jesli jest to mozliwe to poprosze. Jesli uda mi sie to przetlumaczyc to podziele sie tymi informacjami.

Ok jak dasz rade to będzie super dostałeś wszystko na priv.Jak ci się uda to jest jeszcze jeden tekst do tłumaczenia też zagadnienia techniczne i będziemy mieli wszystko przetłumaczone.Może jest jeszcze ktoś chętny do tłumaczenia chętnie wyśle każda pomoc będzie mile widziana!!!!
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 18.12.2012 o 20:06

Menadżer Awatar Giovani
    Przegląda
    Lublin / Mielec
    sniki dawaj to do mnie szybko, wszystko co masz. mam ludzi, może pomogą

Dostałes juz na priv . !!!

Młodzik
    Przegląda
    Redditch
    Przyznam szczerze ze to co otrzymalem, na moja znajomosc niemieckiego jest zbyt skomplikowane. Zazwyczaj w grach podaja wzor w postaci formuly matematycznej (ktora i tak w grze musieli uzyc), a tu woleli sie rozpisac niemieckimi hieroglifami.

Tak czy siak nie poddam sie i jak tylko wroce po nowym roku do pracy to podesle ten tekst do osob, ktore znaja niemiecki o wiele lepiej ode mnie.

Pozdrawiam menagerow...

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    [QUOTE=Qwazimodo;3679]Witam.

Niestety nie potrafie nigdzie znalezc informacji dotyczacej "Istotne PA dzis".

Mianowicie interesuje mnie jaka jest zaleznosc przyrostu "Istotne PA dzis" od "Doświadcz. PD dziś" a "Trening PT dziś".
    Dodam ze jestem poczatkujacym graczem Wydawalo mi sie ze jest to srednia arytmetyczna z "PD dzis" i "PT dzis", ale okazalo sie ze jestem w bledzie.

Prosze o pomoc doswiadczonych kolegow.

a po co ci to wiedziec ?

Młodzik
    Przegląda
    Redditch
    Np.

Dwoch zawodnikow: ten sam wiek, ta sama pozycja, ten sam przebieg treningu i tak samo graja (albo oboje i nic nie strzelaja albo oboje nie graja itp). Roznica jest w doswiadczeniach (calkowitych) i treningach (calkowitych). Dlaczego dostaja rozne Istotne PA dzienne ??

Moze to miec znaczenie przy zakupie zawodnika. Moze lepiej jest kupic zawodnika z tym samym poziomem ale innymi wartosciami doswiadczenia czy treningu. Znajac zalenosc moglbym w przyszlosci lepiej dopasowac zawodnikow do swoich potrzeb.

I tak wogole to lubie miec rozpracowana gre do konca, w ktora gram.

Pozdrawiam....

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Cytat Zamieszczone przez Qwazimodo Zobacz posta
    Dodam ze jestem poczatkujacym graczem
    cos ci jakos nie wierze w ta bajke
    za szybko ci wszystko poszlo
    mysle ze wiesz wiecej niz tutaj zdradzasz

Młodzik
    Przegląda
    Redditch
    To bedzie moj pierwszy, caly sezon

W kazdy dzien malutka analiza tego co sie dzieje i potem czlowiekowi do glowy same nasuwaja sie pytania Zapewne za jakis czas dojde do odpowiedzi na pytanie zadane w tym temacie, ale mam jeszcze za malo danych

Senior
    Przegląda
    Można poznać po nazwie .
    Jeśli ci zawodnicy zostali przez ciebie kupieni,to zależy czy grali w swoim klubie więcej ,czy nie .A jeśli amatorzy to nie wiem

Możliwe, że ma to coś wspolnego z gwiazdkami u juniorów. Porównując to do ludzi można by to nazwać talentem?

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    [QUOTE=Qwazimodo;3780]Np.
    Ostatnio edytowane przez Vam ; 07.01.2013 o 23:33

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów