Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 40

Wątek: Propozycje dotyczące forum

Board-Admin Awatar sniki26
    Najlepsze jest to że nie wiem czy zrobiłem to ręcznie bo mam takie funkcje czy automat .Nie moge tego poprawić kurcze .Masz błąd TY i Vam reszta dobrze.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 21.12.2012 o 22:25

Fajnie tylko nie wiem czemu jedni maja zmienione na polski a inni nie ?

Dobrze jednak, że większości zmieniło, teraz jak polskie forum już wygląda. za zmianę.
    Ostatnio edytowane przez vaher ; 21.12.2012 o 08:11

Junior Awatar Mixerovsky
    Przegląda
    Prezes OFM
    Heh skoro to przeszło to myślę, że całę forum można spolszczyć całe główne menu Niby proste sformułowania, lecz po polsku będzie ładniej pozdro
    Szukasz pomocy ? Nie wiesz kogo się zapytać ? Pisz śmiało do mnie !
    Kontakt: PW | GG:43581901

Czekamy na dalsze propozycje które według was podniosą atrakcyjność naszego forum dwie propozycje które złóżyliście zostały juz zrealizowane

A pytałeś o shoutbox?

Juz była odp.że nie

Senior
    Przegląda
    Można poznać po nazwie .
    być może zmiana języków np.ktoś z zagranicy wchodzi a nie rozumie polskiego,przy tym opcja zmieniania języków na forum byłaby przydatna
    ?

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Ofm jest w innych jezykach dostepnych takich jak : niemiecki,angielski,hiszpanski,wloski,francuski i kazdy ma w swoim jezyku forum..

Cytat Zamieszczone przez Czesc1234 Zobacz posta
    być może zmiana języków np.ktoś z zagranicy wchodzi a nie rozumie polskiego,przy tym opcja zmieniania języków na forum byłaby przydatna
    ?
    Nie ma możliwości, żeby w odpowiedni sposób tłumaczyło posty z polskiego na inny... poza tym w regulaminie jest jasno napisane, że forum jest po polsku.

Jeśli macie ochotę mogę założyć na forum wątek i potem sub fora propozycja ; kibicujesz danemu klubowi można założyć sub forum np. Barcelona i wszyscy którzy chcą podyskutować na temat tego klubu mają swoje osobne sub forum. Może to być także sub forum zrzeszająca graczy OFM z jednego miasta być może kiedyś będziecie mieli ochotę spotkać sie np. na jakieś piwko (soczek) w realu to wam ułatwi kontakt i wymianę spostrzeżeń na temat gry czekam na inne propozycje dotyczące rozwoju naszego forum .Jak ktoś chce założyć jakieś sub forum proszę pisać.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 03.01.2013 o 11:37

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Propozycja ..

Chcesz czytac ,ogladac Screenshot musisz sie zalogowac na forum.Inaczej nie ma mozliwosci czytania i ogladania ..

obecnie jest 10 gosci ktorzy czytaja Forum.

Cytat Zamieszczone przez Vam Zobacz posta
    Propozycja ..

Chcesz czytac ,ogladac Screenshot musisz sie zalogowac na forum.Inaczej nie ma mozliwosci czytania i ogladania ..

obecnie jest 10 gosci ktorzy czytaja Forum.
    Popieram.

Myślę że to nic by nie zmieniło jeśli ktoś ma ochotę udzielać się na forum to się zarejestruje jeśli tylko oglądać i czytać to i tak by nie był aktywny na forum . Więc czy będzie wyświetlany jego login czy nazwa gość to jest bez różnicy jak dla mnie.

To działanie psychologiczne. Niech poczują więź i przynależność do grupy. Na pewno sporo osób ma coś do powiedzenia ale się wstydzi albo boi

Nic na siłę .

Junior Awatar Mixerovsky
    Przegląda
    Prezes OFM
    sinki dobrze gada polać mu.

Sprawa jest taka , że na większości forach trzeba się zarejestrować by móc coś podpatrzeć lub pobrać. A u nas ? U nas jest bardzo dobrze każdy gość może zoobaczyć dowiedzieć się itp. Jeżeli zechcę zarejestruję się jeżeli nie to nie

Take jest moje zdanie.

Junior Awatar Mixerovsky
    Przegląda
    Prezes OFM

Dodane / Poprawione

DODANO / POPRAWIONO

Dostępne jest już dla wszystkich użytkowników używanie avatara.

Pamiętaj: Maksymalna wielkość obrazka to 150 na 130 pixeli lub 150.0 KB (może być mniejszy).

Pozdrawiam.

Menadżer Awatar Kerlon
    Na wielu forach jest dział "przywitaj się" gdzie na ogół się piszę kto, skąd, dlaczego akurat ta gra i kim/czym kieruję w grze. Na ogół jest wymóg by był to pierwszy post na forum. Może u nas coś takiego??

można w dziale Off-Topic taki temat otworzyć; nie ma możliwości, żeby stworzyć taki przymus, że tam trzeba zamieścić pierwszy post

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów