Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 140

Wątek: Błędy w grze !!!

Board-Admin Awatar sniki26

Błędy w grze !!!

W tym temacie prosze zgłaszać wszystkie błędy pisownia itp. jakie zauważyliście w polskiej wersji tej gry będziemy je poprawiac zawsze na koniec danego tygodnia po zgłoszeniu.

Josaphat Kasawanara (ŚN, 18 lat, poziom 4) został przyjęty do drużyny za kwotę 376.114 zł przez Hubba-Bubba (1. liga wschodnia) .

Powinno byc przez Banik Ostrava Czyli klub ktory go przyjoł (nie sprzedał)

Możesz umieścić zdięcie ekranu to ułatwi poprawe pomyłki bowiem ona występuje u wszystkich którzy dokonują transferów i chce porównać bo juz coś takiego sam zgłaszałem.
    pomyłka1.jpg
    taki błąd zgłosiłem tu masz przykład na innym zawodniku powinno byc napisane od masz ten sam problem?
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 13.11.2012 o 16:10

nie uważam ze powinno pisać " od " bo to troche nie po polsku, zmienić tylko nazwę zespołu lub "przez" zamienić na "z" ... mam ten sam problem jak ty na Skreanie. NIe wiem dokładnie jak wrzucić skrin i nie chce mi sie go obrabiać w pancie (jakoś brak czasu)

2 błąd - (bez SS) Finanse
    Tabela Rozwój Zakładka finanse, powinno być w milionach a jest skrót (mio)

3 Błąd - Rynek Transferowy Amatorzy ( może jestem w błędzie, ale coś mi w tym zdaniu nie pasuje)
    "Ci zawodnicy mogą zostać pozyskani bez wykupnego" poprawnie " Ci zawodnicy mogą zostać pozyskani nieodpłatnie " " Tych Zawodników możesz pozyskać nieodpłatnie "

nie pasuje mi słowo "bez wykupnego" słowo "wykupne" oznacza "okup" a inne pokrewne całkowicie mi nie pasują do tego działu i do Gry piłkarskiej (no chyba że w polskiej Piłce hehe), może literówka ? myślę ze poprawna forma to "bez wkupnego" jeżeli już chcemy zostawić te słowo.

Poprosiłem już żeby poprawili na ''od'' i już troszke myśle za późno na kolejne korekty ale i tak będzie lepiej niz jest.
    Dzieki za kolejne zgłoszenia błędów drobne bo drobne ale trzeba je poprawić na polską składnie.Jak bys coś jeszce wyszperał to śmiało zgłaszaj.

Błąd z tabelką z napisem Mio już został zgłoszony do poprawy na Mln

Ten Twój pomysł ze zmianą na nieodpłatnie tez zgłosiłem faktycznie będzie bardziej gramatycznie.

Zostało już zmienione przy pozyskiwaniu zawodników z rynku amatorów jest nieodpłatnie zamiast (bez wykupnego) na pozostałe odpowiedzi na temat pisowni czekam.
    Pozdro .

Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    Zostało już zmienione przy pozyskiwaniu zawodników z rynku amatorów jest nieodpłatnie zamiast (bez wykupnego) na pozostałe odpowiedzi na temat pisowni czekam.
    Pozdro .

o Miło

Menadżer Awatar Kerlon
    Witam. Mam nadzieje ze to odpowiedni dzial, a jak nie to przeniescie. Otoz jak sie wchodzi na strone czyjegos klubu w witryne z pucharami to nie ktore nagrody po najechaniu na nia kursorem maja opis po niemiecku badz cos po niemiecku i po polsku. Po lewej stronie jest napisane np 3x druzyna awansujaca a po najechaniu na patere pisze Aufstieg i skrotowo po niemiecku z ktorej ligi do ktorej lub po lewej najlepszy atak, obrona a na nagrodzie liczba i tore badz gegentore. Domyslam sie ze chodzi o ilosc strzelonych i straconych bramek ale jakos to drazni. Jesli zdublowalem temat to przepraszam. Pozdrawiam

za wiadomość taka prośba jak możesz zrób screen i umieść na forum to przyśpieszy sprawę tłumaczenia na polski.

Menadżer Awatar Kerlon
    Ok zrobie tylko za 2 godz bo jeszcze w pracy jestem. heh. Tylko jeszcze musze poczytac jak screena wrzucic

Menadżer Awatar Kerlon

zgłoszone powinno być napisane ''Awans''
    Zgłoszenie zostało przyjete do poprawy
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 18.01.2013 o 14:53

Menadżer Awatar Kerlon
    Nie wiem czy mozna uznac to za blad ale na ekranie gdzie ustawiamy taktyke tj. jakim systemem gramy to systemy 4-5-1 i 5-4-1 niczym sie nie roznia od siebie. Sa te same pozycje. 5-4-1 ten drugi na dole z rozwijanego menu, bo nie wiem czy tak jak inni ale ja mam 2 razy ta taktyke. Screena moge zrobic dopiero ok 22 jak cos

Różnia się masz wersje 5-4-1 z FS i 5-4-1 z lib a 4-5-1 zawodnicy są bardziej wysunięci do przodu popatrz dokładnie

Menadżer Awatar Kerlon
    Racja. Te pol centymetra nie rzucilo mi sie w oczy. myslalem ze taktyka jest powielona. Sorki

Początkujący Awatar MrVigi
    file:///C:/Users/Wadim/Desktop/Patka/takie%20na%20stronke%20%3B33/OFM.png

Senior Awatar misyogixd
    Przegląda
    Chodel/Siewalka
    Weź wrzuć to na jakiś hosting zdjęć i stamtąd dawaj zdjęcie.

Junior
    Przegląda
    Gdzieś w górach

Witam

Taki mały kwiatek w opisie meczowym:

Dominik Kaczyński otrzymuje żółtą kartkę, po tym jak przewrócił on przeciwnika

To on nie potrzebne

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów