Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 64

Wątek: Nieoficjalne FAQ dla początkujących! Przeczytaj zanim zadasz pytanie!

Benutzer
    Przegląda
    Pruszków
    za każdym razem przy rozbudowie płacisz koszty planowania. najlepiej ze względów ekonomicznych jest rozbudowywać po 1049 miejsc minimum.

Ja własnie buduje 1049 miejsc. koszt ok 900k Wziąłem kredo na 650k w 27 kolejce zostało 500k. Na pierwszą kolejkę stadion będzie gotowy.

A teraz pytanie, czy najpierw przerobić trybuny stojące na siedzące (100 na 100) i dopiero budować, czy lepiej budować od razu 1049 z przerobieniem? Próbował ktoś?

Benutzer
    Przegląda
    Pruszków
    odrazu, wtyedy tylko raz placisz koszty planowania.

Neuer Benutzer
    Czyli bezsensu jest rozbudowywać do 249 czy 549 miejsc, tylko od razu rozbudować do 1049 muszę? Czyli zostać na kolejny sezon z 400 miejscami czy brać kredyt i stawiać 1049 miejsc?

Na chwilę obecną przychodzi do mnie 400 osób na mecz czyli trybuny zapełnione.

Benutzer
    Przegląda
    Pruszków
    słuchaj opcja kredytu jest właśnie do rozbudowy stadionu. im bedzierz wyzej tym bedzie ci ciezej budowac. proponuje bys skoro dopiero zaczynasz i jestes w niskiej lidze odrazu zaczac z 2 trybunami, wez kredyt i buduj. akurat jest koniec sezonu i przerwa wiec jedna kolejka 0 liczona jest w pracach jako 6. to najlepszy moment. jak te ukończysz dobierzesz kredyti zrobisz wtedy dwie pozostale. do konca sezonu 6 bedziesz mial 4 trybuny po 1049 miejsc kazda. kredyt splacisz pozniej gdy uda ci sie sprzedac jakiegos zawodnika za godziwe pieniadze. I tak dalej az twoj stadion bedzie mial ok 30-40 tys miejsc. pamietaj ze stadion to podstawa, tak jak szkółka juniorska bo to wlasnie na zdolnych wchowankach edziesz najlepiej zarabiał.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Marek ; 11.09.2012 o 12:43

Neuer Benutzer
    mam pytanie od której ligi można zaistnieć w statystykach gry najlepszy atak najlepsza obrona itp
    na pewno nie w lidze klubowej bo mój zawodnik strzelił więcej bramek niż król strzelców ligi

Benutzer
    Przegląda
    Pruszków
    od 3 ligi

Młodzik
    Nie zawsze używałem dublerów ale akurat drugiego bramkarza miałem, jeśli bramkarz nie doznaje kontuzji to niby wystarczy jeden, ale czy dostają czerwone kartki?

Benutzer
    Przegląda
    Pruszków
    mi się to nigdy nie zdarzyło, nigdzie też nie zauważyłem czerwieni dla bramkarza więc pewnie nie dostają.

Młodzik
    Dzieki Marku, juz moge zwolnić tego nieutalentowanego małolata

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Cytat Zamieszczone przez Szczurq Zobacz posta
    Ja własnie buduje 1049 miejsc. koszt ok 900k Wziąłem kredo na 650k w 27 kolejce zostało 500k. Na pierwszą kolejkę stadion będzie gotowy.

A teraz pytanie, czy najpierw przerobić trybuny stojące na siedzące (100 na 100) i dopiero budować, czy lepiej budować od razu 1049 z przerobieniem? Próbował ktoś?
    Cytat Zamieszczone przez Marek Zobacz posta
    odrazu, wtyedy tylko raz placisz koszty planowania.

Jak mozna sie mylic Najpierw przebudowac na miejsca siedzace z zadaszeniem potem rozbudowac na 1049.

Mniej kosztuje o 70.000 tys i jeden tydzien predzej konczymy budowe

Neuer Benutzer
    TRANSFERY: o której godzinie kończą się u nas transfery?

Znalazłem przedział od 7 do 9 rano, ale to mało precyzyjna odpowiedź... Mogą się kończyć różnie czy mamy w polskiej wersji ustaloną godzinę?

Cytat Zamieszczone przez Spiegol Zobacz posta
    TRANSFERY: o której godzinie kończą się u nas transfery?

Znalazłem przedział od 7 do 9 rano, ale to mało precyzyjna odpowiedź... Mogą się kończyć różnie czy mamy w polskiej wersji ustaloną godzinę?
    7:15 naszego czasu.

Młodzik Awatar Ramzes
    Przegląda
    Unia Europejska

Stadion i rozbudowa zaplecza

Witam !

chcialem sie podzielic ciekawa wiadomoscia ktora dostalem od kolegi : a mianowice zaplecze stadionu najlepiej jest rozpoczac budowac ( parking .oswietlenie itp dopiero jak sie ma stadion juz rozbudowany powyzej 20 tysiecy widzow....najlepiej sie oplaci,.... to tak na marginesie (( polecam, juz tu pisano na forum ..budujcie stadiony siedzace z zadaszeniem ..1 do 3 (1:3) albo( 4 :0) nie innaczej .

pozdrawiam R....s

Młodzik Awatar Łukasz Przybyło
    Przegląda
    Mielec
    Na temat stadionu już pisano na forum. Dla przypomnienia cytuję:

"Generalnie, środowisko stadion jest używany do zwiększenia atrakcyjności na stadionie tak, aby przyciągnąć więcej widzów.

Najważniejszym wymogiem dla rozszerzeń środowiska jest pewna siła, minimum 100.

Kolejnym warunkiem jest minimalna wielkość stadionu, jednak różna dla różnych rozszerzeń środowiska.
    Minimalny rozmiar jest to poniżej:

Naświetlacze - co najmniej 12.000 miejsc
    Tablica wyników - co najmniej 12.000 miejsc
    Bezpieczeństwo - co najmniej 20.000 miejsc
    Parking - co najmniej 20.000 miejsc"

Młodzik Awatar Ramzes
    Przegląda
    Unia Europejska
    Cytat Zamieszczone przez Łukasz Przybyło Zobacz posta
    Na temat stadionu już pisano na forum. Dla przypomnienia cytuję:

"Generalnie, środowisko stadion jest używany do zwiększenia atrakcyjności na stadionie tak, aby przyciągnąć więcej widzów.

Najważniejszym wymogiem dla rozszerzeń środowiska jest pewna siła, minimum 100.

Kolejnym warunkiem jest minimalna wielkość stadionu, jednak różna dla różnych rozszerzeń środowiska.
    Minimalny rozmiar jest to poniżej:

Naświetlacze - co najmniej 12.000 miejsc
    Tablica wyników - co najmniej 12.000 miejsc
    Bezpieczeństwo - co najmniej 20.000 miejsc
    Parking - co najmniej 20.000 miejsc"
    tak zgadza sie juz pisano o tym, ale widac nie wszyscy czytaja forum : a to takie wazne i pomocne w prowadzeniu zespolu.Poruszylem ten temat bo zauwazylem w 1 i 2 lidze stadiony po 1 do 2 tys. juz z 1 progiem rozbudowy ( chyba w czesniej nie czytali forum )) .

pzd. R...s

Benutzer
    Przegląda
    Pruszków
    Większość graczy na wszystkich szczeblach rozgrywkowych nadal popełnia te same błedy.... Ci którzy się połapali wcześniej starają się to naprawić reszta brnie w strone ciemności.... Skończy się to tak że poipłyną jeszcze bardziej niż my..... Tak jak było pisane w innych tematach gra wylaruje sie za 2-3 sezony, zostaną ci najwytwalsi, Ci którzy w pore się połapali w swoich błedach i zaczeli je naprawiać, ci którzy ich niepopełniali a takrze ci którzy zaczna od nowa, wtedy założe sie że za te 2-3 sezony bedzie kulminacja drużyn widmo.... potem pójdzie z górki

Cytat Zamieszczone przez Marek Zobacz posta
    Tak jak było pisane w innych tematach gra wylaruje sie za 2-3 sezony, zostaną ci najwytwalsi, Ci którzy w pore się połapali w swoich błedach i zaczeli je naprawiać, ci którzy ich niepopełniali a takrze ci którzy zaczna od nowa, wtedy założe sie że za te 2-3 sezony bedzie kulminacja drużyn widmo.... potem pójdzie z górki
    i faktycznie sytuacja coraz bardziej się wyklarowuje niestety dalej ludzie popełniają ten sam błąd...
    ciągle jest mowa o tym, aby przede wszystkim rozbudowywać stadion i starać się pozbywać graczy powyżej 13 lvl, ale jak głową w ścianę.

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    byla tez mowa o tym aby przedluzac kontrakty zawodnikom ktorzy w nastepnej kolejcie osiagna wyzszy poziom.wiemy o tym ze 0,9,18,27, kolejka naliczany jest poziom. Nagroda bedzie dla tego ktory napisze kiedy powinno sie przedluzac kontrakty?

Cytat Zamieszczone przez Vam Zobacz posta
    Nagroda bedzie dla tego ktory napisze kiedy powinno sie przedluzac kontrakty?
    Nie wiem czy zaliczam się do konkursu :P napiszę to zatem w celach informacyjnych
    Wszystko jest zależne od wielkości stadionu większość graczy (Ci bez stadionu) powinni przedłużać kontrakty przed awansem na 11 lvl [Gaża zawodnika 10 lvl - 6.647].
    Jeżeli ktoś posiada stadion 10.000-20.000 miejsc to powinien przedłużać kontrakty przed awansem na 14 lvl (ja tak robię na przykład) [Gaża zawodnika 13 lvl - 16.259; 14 lvl - 24.214(!)].
    Im większy stadion tym można sobie pozwolić na lepszych zawodników. Dużo również zależy od przeciwników w lidze (im mocniejszy przeciwnik tym drożej można ustawić cenę biletów).

Cytat Zamieszczone przez Vam Zobacz posta
    Inwestuj w kamienie a nie w nogi

Na poczatku jest wystarczajaco jezeli przychody stadionu wystarczaja na 2 kolejki oplacic twoja druzyne.

Przyklad : Twoja druzyna kosztuje 20.000 zl na Tydzien ....

Jezeli Twoj Stadion ma przychod kiedy masz mecz u siebie 40.000 zl to jest juz dobrze .

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów