Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: System awansu i dewaluacji zawodników

 1. #1
  Menadżer
  Dołączył
  02.05.2012
  Posty
  440

  System awansu i dewaluacji zawodników

  Na 0, 9, 18 i 27 dzień rozgrywek będzie wzrost lub spadek siły zawodników po nocnej kalkulacji. To trwa kilka minut, zamknięcia gry na kilka minut.
  Gracze mogą wzrosnąć w sile do meczu rozgrywanego tego dnia .Do zmiany Punktów Siły Ocenia się średnią harmoniczną doświadczeń i punktów szkoleniowych.

  System działa w formie piramidy.

  Poniżej i powyżej najlepszych graczy. Teraz ze wszystkich kalkulacji(dokonano zmian w całej pozycji drużyny !) . Aktualizowani są zawodnicy którzy mają odpowiednią ilość punktów awansu. Reszta pozostaje bez zmian 1 .Zmiana siły jest możliwa poprzez odpowiedniego dobranego projektu szkoleniowego. Poszczególnego zawodnika. Wzrost siły jest to średnia dla wszystkich silnych zawodników we wszystkich krajach i ligach ! Dlatego może on być różny (poziom ustalany jest osobno do każdej kolejnej zmiany) gdyż siła zawodników w całej ich piramidzie gry rośnie

  Dodatkową amortyzacja:
  Kiedy gracze nie maja limitu awansu amortyzacjia wynosi poniżej aprecjacji progowej. Czyli: gracz o wartości np. 9 nie będzie awansowany do 10
  Przykład:
  Granica awansu na poziom 10 = 2600 Punktów awansu
  Limit twojego zawodnika wynosi = 2599, punktów (nie będzie on awansowany)

  W amatorskim rynku gracze nie są awansowani , w szkole juniorów możliwy jest awans gracza tylko do poziomu 5 ( awansuje on indywidualnie nie tylko w tych wybranych dniach)
  Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 17.10.2012 o 21:01

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •