Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Zmiana kraju

Trampkarz

Zmiana kraju

Gdzie i w jaki sposób można ubiegać się o zamianę kraju ?
    Aby zmienić kraj wejdź w Biuro w menu Profil - Zmień kraj. Wybór flagi wybierz nowy kraj w odpowiednim miejscu i zapisz go. W zakładce masz informacje o tym ,do którego kraju ligi chcesz przejść. Po wybraniu flagi w polu i zaakceptowaniu, Kixx zostaną odliczone.
    Po zaakceptowaniu zmiany kraju decyzja nie może zostać cofnięta.

Ile płace za zmianę kraju?
    Nowi gracze podczas pierwszych 3 sezonów moga zmienic kraj bezpłatnie. Dla wszystkich innych kosztuje to 3000 Kixx za zmianę.

Jakie są kryteria zmiany kraju i ligi ?
    Zespół będzie zintegrowany w zależności od aktualnej siły drużyn w nowym kraju.

Czy muszę zaczynać od zera, jeśli zmienię kraj i ligę ?
    Nie, oczywiście, że nie. Zespół, stadion, Finanse i reszta zostają zachowane bez zmian !

Zdecydowałem się na kraju X i a wole raczej kraj Y.
    Dopóki nie nastąpi fizyczna zmiana kraju wszystkie zamiany wyboru są możliwe i są bezpłatne po rozliczeniu dnia decyzja jest ostateczna i niemożliwa do cofnięcia.

Kiedy zmieni się kraj?
    W nocy tak jak rozliczany jest dzień rozgrywek.

Dlaczego, pomimo mojej zmiany i wybór kraju oraz ligi , nie ma zmiany kraju?
    Jeśli nie ma wolnego miejsca w danej Lidze, twój zespół musi czekać ze zmianą do następnego sezonu w którym po raz kolejny masz szansę na zmianę. Jesteś na liście oczekujących do zmiany .

Czy istnieją ograniczenia dotyczące zmiany kraju?
    Tak, to nie może być zmiana ze słabszej ligo do Ekstraklasy !

Jak często mogę zmienić kraj?
    Zmiana jest możliwa tylko raz na dwa sezony. Na przykład, zmiany w sezonie 1 do 2, w innym kraju. Następna możliwa zmiana jest dopiero od sezonu 3 do 4
    Ostatnio edytowane przez Yoshi ; 17.10.2012 o 20:45

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów