Gdzie można uzyskać, zawodników do mojego zespołu?
Z głównego menu, przejść do amatorów( podmenu). Tutaj można natychmiast wybrać graczy do zespołu. Jest to nie tak kosztowne jak transfery można pozyskać graczy bez opłaty. Oczywiście można też rozejrzeć się na rynku transferowym. Ci gracze, jednak kosztuje i mogą być dostępni dopiero czasami po 7 dniach(ustawienie licytacji)

Jak umieścić w mojej drużynie?
Z menu głównego możesz ustawić poszczególne formacje dla danego typu rozgrywek. . Ogólnie rzecz biorąc, jest możliwe, aby ustawić cztery pojedyncze zespoły. Do ligowych dla meczów towarzyskich o Puchar oraz FunCups. Oczywiście, że jest możliwe, aby wszystkie cztery formacje były identyczne. Taktyki w poszczególnych ustawieniach możesz wybrać różne.
Poza 11 podstawowymi zawodnikami może również określić do pięciu rezerwowych. Zmiennicy wchodzą w grę, gdy podstawowi są zawieszeni lub kontuzjowani To następuje zmienia początku gry automatycznie zgodnie z zasadą o najwyższej wytrzymałości. Ważne jest, aby zauważyć, że na gracz nie na swojej pozycji ma tylko połowę siły !!!
Ważne jest, aby po ustawieniu zawodników zapisać to ustawienie.
Co się dzieje, jeśli nie ma wystarczającej liczby graczy ?
Do rozegrania zawodów, minimalna liczba zawodników to 7 graczy (liczą się tylko gracze ustawieni jako pierwszy skład nie rezerwowi!) Jeśli jest mniej zawodników walkower 3-0 dla przeciwnika .Jeśli Obie drużyny nie wykazały minimalną liczbę zawodników jest 0-0.
Spotkania towarzyskie są anulowane jeśli jest mniej niż 7 wystawionych zawodników!

Ilu graczy może grać ze mną?
Skład <26: amatorów może być w zespole!
skład> = 26(amatorów) Nowe nabytki można dokonać tylko na rynku transferowym / lub z juniorów!
skład = 35: Maksymalna liczba graczy w zespole.
skład = 35 + powyżej tej liczby zawodników możesz dodawać do zespołu tylko juniorów ze szkółki (transfery są niemożliwe).