Stoi przed dłuższym wyjazdem (urlopem) lub nieobecnością, istnieje kilka sposobów, aby dbać o swój zespół .

OFM na wakacje

Oczywiście, menedżerowie muszą również być na wakacjach bez dostępu do Internetu i komputerów .W hotelach, kawiarenkach internetowych i przy innych okazjach mogą logować się i zarządzać zespołem ale jeśli nie mają takiej możliwości to:
Można wybrać znajomego który będzie zajmował się naszym zespołem.
Wiadomość ta musi być zgłoszona administracji że inny człowiek będzie miał dostęp do twojego konta. (Patrz: Wielu menedżerów pod jednym IP)

Krótka nieobecność może spowodować zmiany w twojej drużynie - Miej oko na kontrakty swoich graczy!

Uwaga:
(posiadanie Kixx pomaga) sekretarka nadzoruje kontrakty zawodników również podczas naszej nieobecności i. Nawet jeśli jesteś niedostępny sekretarka ma wszystko pod kontrolą

Uwaga:
Za osobę którą wybierzesz - jesteś wyłącznie Ty odpowiedzialny!
Upewnij się, czy poinformowałeś ja o dobrym haśle dostępu.

Zasady obowiązująca podczas twojej przerwy ;

Pierwsza; Wymiana prowadzących zespół muszą być zarejestrowana przez administracje przynajmniej na godzinę przed zmiana graczy.
Druga; Wymiana urlopowa może trwać do czterech tygodni.
Trzecia: Mecze towarzyskie musisz ustalić sam na cały okres wymiany wcześniej.
4-ta Zastępca gracze nie może kupować ,sprzedawać zawodników .może pobierać tylko z rynku amatorów.
Wyjątek:
Może sprzedawać juniorów którzy przystąpili do twojego zespołu podczas twojej nieobecności..

* Nie może stosować treningów indywidualnych w szkółce juniorskiej .

Wskazówka:
Nie masz krewnych lub przyjaciół, którzy grają OFM? Nie ma problemu, mamy dodatkową opcję wszystko znajdziecie tutaj ;

http://www.onlinefootballmanager.pl/...er_eine_ip.php