Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 70

Wątek: NIeaktywni Problem....

Początkujący
    Przegląda
    Warszawa
    Witam. ja mam takie pytanie, gram w 1 lidze klubowej 15 w Hiszpanii, na początku tego sezonu w pierwszej kolejce
    było wszystko ok, jedna drużyna była nieaktywna, ale dlaczego od drugiej kolejki do 34 aktywne są na 18 drużyn
    tylko dwie(!) w tym moja. Przecież takie drużyny miały być osunięte a tu trochę lipa...

Board-Admin Awatar sniki26
    Te drużyny miały pełen skład do 1 kolejki potem nikt nie przedłużył kontraktów i system juz nie może w trakcie sezonu ich likwidować.A z drugiej stronu ich właściciele logowali sie i termin 14 dni przed rozpoczęciem nowego sezonu jeszcze niestety nie minoł.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 18.10.2012 o 12:48

W innych ligach w Hiszpani jest podobnie mało graczy ,prawdopodobnie w przyszłym sezonie będziesz grał od razu w 3 lidze tam dobiero sa gracze.

Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    W innych ligach w Hiszpani jest podobnie mało graczy ,prawdopodobnie w przyszłym sezonie będziesz grał od razu w 3 lidze tam dobiero sa gracze.
    ciekawe kiedy wrescie zrozumiecie, ze to takim dzialaniem niszczycie u nowych graczy checi do gry... Mozesz tylko napisac "przykro mi za sezon bedzie lepiej" a co on ma robic przez caly sezon traci Kase dzien w dzien... Zamiast spokojnie dac mu awansowac i wprowadzac do niaktywnych klubow graczy 1 i 2 poziomowych by (bot) nie mogl wygrywac, stwarzal jakies zagrozenie na koniec sezonu go usowacie i jest KONIEC ... KAZDY JEST usatysfakcjonowany. Zaraz powiecie mi, ze przeciez tak jest w kazdym Kraju ! niee... nie jest kazdy zespoł jak ma problemy finansowe ludzie odchodza bo niedostaja wynagrodzenia klub REZYGNUJE lub dogrywa swoja SŁABA młodzieza... A tutaj WALKOWER WALKOWER WALKOWER razy 36razy. Wbijcie to wrescie DO głow Tym niedobrym Adminom:*

Czy ty nie rozumiesz że gra jest tak zrobiona że nieaktywni są na koniec sezonu likwidowani,i jesli jakaś druzyna ma powyżej 7 zawodników to nie można jej zlikwidować ( i jeszcze nie mineło 14 dni od ostatnigo logowania sprawdzałem) tylko jak w tym przypadku pokończyły się umowy piłkarzą ale dopiero po rozpoczęciu sezonu w 2 kolejce i juz nic nie można zrobić
    Daj jakąś propozycje zamiast tylko narzekać ją przedstawie dostaniesz odp.czy da rade tak zrobić i po temacie.

Początkujący
    Przegląda
    Warszawa
    Ja rozumiem, że tak gra jest skonstruowana ale jest to mój drugi sezon wydałem trochę kasy na kixxy, wydałem kasy na nowych młodych 19 letnich piłkarzy a teraz przez cały sezon rozegram w sezonie 2 mecze. Z jednej strony szkoda wydanej kasy i naprawdę ta gra mi się spodobała i wciągnęła bo pierwszy sezon miałem wszystkich aktywnych przeciwników ale z drugiej strony 33 dni nie mam po co teraz sie logować bo oprócz tych dwóch meczy rozegram jakieś 2 może 3 mecze w pucharze bo natrafię później na jakiś zespół na poziomie 100+.

Ok.Gra jest raczej długofalowa a nie na 2 -3 sezony zabawy.Niektórzy gracze jak to miało miejsce w twojej lidze rezygnuja w trakcie gry .W Polsce jest dopiero 7 sezon jesli liczba nowych graczy będzie wzrastać w takim tempie jak teraz to nie powinno juz byc takich problemów.W Wyższych ligach jeszcze dwa sezony temu tez był taki problem ale już teraz raczej nie występuje i zapełnienie wynosi prawie 100%.Nikt nie może przewidywać że komuś gra się znudzi i przestanie zajmować się drużyną,bo jeśli tamci ludzie przedłużyli by kontrakty to nie było by tego problemu.Jak napisałem wyżej w następnym sezonie zostaniesz prawdopodobnie przeniesiony do 3 ligi gdzie są aktywni gracze.
    Pozdro.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 18.10.2012 o 20:43

Cytat Zamieszczone przez Bobi-mistrz Zobacz posta
    Ja rozumiem, że tak gra jest skonstruowana ale jest to mój drugi sezon wydałem trochę kasy na kixxy, wydałem kasy na nowych młodych 19 letnich piłkarzy a teraz przez cały sezon rozegram w sezonie 2 mecze. Z jednej strony szkoda wydanej kasy i naprawdę ta gra mi się spodobała i wciągnęła bo pierwszy sezon miałem wszystkich aktywnych przeciwników ale z drugiej strony 33 dni nie mam po co teraz sie logować bo oprócz tych dwóch meczy rozegram jakieś 2 może 3 mecze w pucharze bo natrafię później na jakiś zespół na poziomie 100+.
    ustaw 5. sponsora i graj duzo towarzyskich meczy ze slabszymi przeciwnikami. uwierz, ze dobrze na tym wyjdziesz zarowno w aspekcie finansowym jak i sportowym. a w przyszlym sezonie powalczysz z innymi

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Problem z nieaktywnimi jest chyba od poczatku tej gry na niemieckim serwerze.Osobiscie gram ja od 2007 roku...problem jest tylko w nizszych ligach.Jezeli macie jakis pomysl aby to rozwiazac napiszcie ticket....albo nasi moderatorzy pokieruja was do wlasciwej osoby.
    i skonczcie narzekac.Jezeli gra jest zle rozwinieta dla was to mozna usunac zespol.

Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    Czy ty nie rozumiesz że gra jest tak zrobiona że nieaktywni są na koniec sezonu likwidowani,i jesli jakaś druzyna ma powyżej 7 zawodników to nie można jej zlikwidować ( i jeszcze nie mineło 14 dni od ostatnigo logowania sprawdzałem) tylko jak w tym przypadku pokończyły się umowy piłkarzą ale dopiero po rozpoczęciu sezonu w 2 kolejce i juz nic nie można zrobić
    Daj jakąś propozycje zamiast tylko narzekać ją przedstawie dostaniesz odp.czy da rade tak zrobić i po temacie.
    pisałem juz 2 propozycje. Z 2 innych menadzerów najtrafniejszym pomyslem według mnie jest:
    - Zespoł staje sie botem ( nie ma juz zawodnikow do gry), zeby dogral sezon do konca dostaje losowych zawodnikow 1 lub 2 poziomowych ( w tym okresie człowiek nie moze sie zalogowac juz na konto) z koncem sezonu druzyne kasujemy

Wady:
    - druzyna ma poziom okolo 11- 20 (mozna z nia przegrac)

Zalety:
    -nie ma lig widmo
    - zarabiamy na kazdym meczu
    - Trenujemy
    - jest wiecej graczy poniewaz... nie zniechecamy ich do gry poprzez druzyny majace 0 pomiom (widmo)
    - druzyna najprawdopodobniej bedzie Zajmowac ostatnie miejsce.

W kazdej grze jest to zrobione z kozyscia dla Aktywnego ! nie bede reklamowal w jakich menadzerach (obecnie gram w 3 na raz) Jezeli OFM by nie byl menadzerem szybkim (mecze po 1 Dniu) dawno bym w niego nie gral. Moim celem jest by jak najwwiecej nas grało... odbieracie to inaczej niz ja "przeciez oni i tak beda usuwani" ale nikt nie patrzy na tych co z nimi graja i traca jeden caly sezon (bo maja około 40 % treningu straconego) i tyle samo okolo Kasy z Stadionu. Jak juz mowilem patrzycie na tej problem inaczej niz ja... Zeby nie było mi problem nieaktwynych tak bardzo nie doskwiera jak innym Gracza co zaczynaja lub sa nizej niz ja... Ktos pisał o ticecie "jak cchecie cos zmienic To napiszcie" dziekuje, ale mialem juz rozmowy z ludzmi obsugujacych polski serwer, rozmowa polega na zbyciu gracza a nie pomocy... o tym juz kiedys w innym temacie pisałem. Cały ten Temat prowadzi do jednej waszej odpowiedzi " Poczekajcie bedziecie wyzej, bedzie lepiej... wiecej zespołów a reszte usuniemy JAK BEDZIE PORA " w kazdej grze mozna dawac jakies pomysły, pare juz przeszło za co wam serdeczne dzieki, lecz dla mnie problem nieaktywnych to najwiekszy problem tego menadzera, a choroba jest a nie leczona sie pogłebia

Gram w tego menadzera od 1 Kolejki wiec wiem kiedy Druzyna jest likwidowana,
    NIE NARZEKAM - Juz pisałem "mnie to nie dotyczy"
    Ostatnio edytowane przez personan0ngrata ; 18.10.2012 o 23:08

Kasy nie tracisz bo w tych ligach gdzie jest ten problem ludzie maja stadiony na poziomie 600 miejsc max więc kasa żadna a za zwycięstwa dostaje normalnie od sponsora.Rozgrywa mecze towarzyskie i rośnie poziom zawodników czyli aż tak tragicznie nie jest. Wiem że to nie jest fajnie czekac cały miesiąc na aktywnych graczy,ale na zmianisz filozofi tej gry z nieaktywnymi i dodawaniem wymyślonych graczy na to nie ma co liczyć.Nieaktywni będą zawsze tylko ich liczba spada z biegiem czasu i to zależy tylko od ilości graczy.Przecież wiadomo że za 5-6 sezonów niektórzy z teraz grających odejdą taka kolej rzeczy .Najgorzej jak to się dziej w trakcie sezonu jak miało to teraz miejsce juz w drugiej kolejce komuś się znudziło po 1 sezonie i koniec. Jest rozwiązanie czyli zgłaszenie o rozwiązanie drużyny(nawet jeśli jest możliwośc że będzie ona jeszcze grała np w nowym sezonie do końca kontraktów zawodników wtedu Administracja wie że i tak trzeba zespół zlikwidowac i dodać w jego miejsce aktywnego gracza.)ale komu się to chce robić każdy już się nie loguje i tyle.W trakcie sezonu już nie ma mozliwości korekty.
    A co do tego że ten menager jest grany co dziennie i to Tobie się podoba,są też takie w sieci że rozgrywasz dwa mecze dziennie ale jesli chodzi o atrakcyjność gry niestety według mnie są lipne tam też sa boty jeśli o to chodzi.

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Cytat Zamieszczone przez personan0ngrata Zobacz posta
    pisałem juz 2 propozycje. Z 2 innych menadzerów najtrafniejszym pomyslem według mnie jest:
    - Zespoł staje sie botem ( nie ma juz zawodnikow do gry), zeby dogral sezon do konca dostaje losowych zawodnikow 1 lub 2 poziomowych ( w tym okresie człowiek nie moze sie zalogowac juz na konto) z koncem sezonu druzyne kasujemy

Wady:
    - druzyna ma poziom okolo 11- 20 (mozna z nia przegrac)

Zalety:
    -nie ma lig widmo
    - zarabiamy na kazdym meczu
    - Trenujemy
    - jest wiecej graczy poniewaz... nie zniechecamy ich do gry poprzez druzyny majace 0 pomiom (widmo)
    - druzyna najprawdopodobniej bedzie Zajmowac ostatnie miejsce.

W kazdej grze jest to zrobione z kozyscia dla Aktywnego ! nie bede reklamowal w jakich menadzerach (obecnie gram w 3 na raz) Jezeli OFM by nie byl menadzerem szybkim (mecze po 1 Dniu) dawno bym w niego nie gral. Moim celem jest by jak najwwiecej nas grało... odbieracie to inaczej niz ja "przeciez oni i tak beda usuwani" ale nikt nie patrzy na tych co z nimi graja i traca jeden caly sezon (bo maja około 40 % treningu straconego) i tyle samo okolo Kasy z Stadionu. Jak juz mowilem patrzycie na tej problem inaczej niz ja... Zeby nie było mi problem nieaktwynych tak bardzo nie doskwiera jak innym Gracza co zaczynaja lub sa nizej niz ja... Ktos pisał o ticecie "jak cchecie cos zmienic To napiszcie" dziekuje, ale mialem juz rozmowy z ludzmi obsugujacych polski serwer, rozmowa polega na zbyciu gracza a nie pomocy... o tym juz kiedys w innym temacie pisałem. Cały ten Temat prowadzi do jednej waszej odpowiedzi " Poczekajcie bedziecie wyzej, bedzie lepiej... wiecej zespołów a reszte usuniemy JAK BEDZIE PORA " w kazdej grze mozna dawac jakies pomysły, pare juz przeszło za co wam serdeczne dzieki, lecz dla mnie problem nieaktywnych to najwiekszy problem tego menadzera, a choroba jest a nie leczona sie pogłebia

Gram w tego menadzera od 1 Kolejki wiec wiem kiedy Druzyna jest likwidowana,
    NIE NARZEKAM - Juz pisałem "mnie to nie dotyczy"
    to napisz tylko teraz maly program i wielki problem bedzie z glowy.Ale napisz program bo wiesz problem bedzie dalej.Jak bedziesz go mial opiszesz w jezyku angielskim do tworcow OFM co i jak + program(nie zapomnij o nim) i zobaczymy co Ci powiedza...

może i ja się dorzucę do tematu.
    teraz jestem w e-klasie, ale też przechodziłem przez hordy drużyn widmo w lidze. osobiście uważam, że im niższa liga, tym mniejszy problem z tego wynika(mniejsze stadiony). ustawiałem sobie sponsora płacącego za wygrane najwięcej i rozgrywałem dużo towarzyskich meczy.
    Na towarzyskich meczach też rośnie doświadczenie i też się rozwijają młodzi gracze. mój rekord to prawie 50 PA w jeden mecz towarzyski. a od sponsorów można dostać naprawdę niezłą kasę.
    brakuje wrażeń? - graj w fun capach i towarzyskie z lepszymi. zanim się obejrzysz nie dość, że zarobisz więcej niż grając z aktywnymi drużynami to jeszcze awansujesz i rozwiniesz zawodników. wystarczy nie przesadzać z poziomem drużyny, bo i po co, skoro i tak wygrywasz

Początkujący
    Przegląda
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ALIENUS Zobacz posta
    ustaw 5. sponsora i graj duzo towarzyskich meczy ze slabszymi przeciwnikami. uwierz, ze dobrze na tym wyjdziesz zarowno w aspekcie finansowym jak i sportowym. a w przyszlym sezonie powalczysz z innymi

Tak też zrobiłem, liczę, że w przyszłym sezonie będzie lepiej...

Benutzer
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez Vam Zobacz posta
    to napisz tylko teraz maly program i wielki problem bedzie z glowy.Ale napisz program bo wiesz problem bedzie dalej.Jak bedziesz go mial opiszesz w jezyku angielskim do tworcow OFM co i jak + program(nie zapomnij o nim) i zobaczymy co Ci powiedza...
    Program? Raczej skrypt i nie musi być on mały, może być jak już prosty lub rozbudowany. Nie jest to trudne jak się potrafi, a nie będę nawet ja tego robił bo niech oni sami zaczną coś robić, bo ogólnie wszystko jest tutaj zrobione tak, że pierw piszemy, potem myślimy jak to ma być, a każdy silnik via www powinien być pierw dobrze przemyślany, rozpisany na funkcje i inne do tego potrzebne.
    Sezon 1: 4. miejsce (Liga 2. B) | Sezon 2: 8. miejsce (Liga 2. A) | Sezon 3: 5. miejsce (Ekstra.) | Sezon 4: 8. miejsce (Ekstra.)
    Sezon 5: 12. miejsce (Ekstra.) | Sezon 6: 8. miejsce (Ekstra.) | Sezon 7: --. miejsce (Ekstra.)

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Cytat Zamieszczone przez Privo Zobacz posta
    Program? Raczej skrypt i nie musi być on mały, może być jak już prosty lub rozbudowany. Nie jest to trudne jak się potrafi, a nie będę nawet ja tego robił bo niech oni sami zaczną coś robić, bo ogólnie wszystko jest tutaj zrobione tak, że pierw piszemy, potem myślimy jak to ma być, a każdy silnik via www powinien być pierw dobrze przemyślany, rozpisany na funkcje i inne do tego potrzebne.
    to napisz o wspolprace moze potrzebuja kogos takiego dobrego jak ty....

http://www.onlinefussballmanager.de/Impressum

Benutzer
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez Vam Zobacz posta
    to napisz o wspolprace moze potrzebuja kogos takiego dobrego jak ty....

http://www.onlinefussballmanager.de/Impressum
    Już biegnę za nich tam wszystko robić - będę im mówił co mają robić, bo oni tylko tak pracują w ten sposób. ; ]

Mam swoje projekty i nimi będę się zajmował, a nie kogoś innego i za nic. Skończę je, zacznę promować i tak dojdę do czegoś, bo tutaj to tylko fajnie wygląda - chociaż patrząc na biuro powoli zaczynam zmieniać zdanie.

Wprowadzenie nowego systemu dla nieaktywnych drużyn to pewnie za dużo roboty, lepiej dawać nowe rzeczy, które tylko pogarszają grę lub jej wygląd.

Innych propozycji co są, też pewnie nie wprowadzą, zmiana z kartkami w meczach towarzyskich to jest pikuś, bo tak trzeba to nazwać, ale chociaż raz coś zrobili. Jest dużo fajnych pomysłów jak się czyta, każdy je rozwija, mają jak na tacy podane wszystko, ale i tak zostaną tam w archiwum gdzieś. ; )
    Sezon 1: 4. miejsce (Liga 2. B) | Sezon 2: 8. miejsce (Liga 2. A) | Sezon 3: 5. miejsce (Ekstra.) | Sezon 4: 8. miejsce (Ekstra.)
    Sezon 5: 12. miejsce (Ekstra.) | Sezon 6: 8. miejsce (Ekstra.) | Sezon 7: --. miejsce (Ekstra.)

Młodzik Awatar osael84
    Przegląda
    Jan Wężyk
    Cytat Zamieszczone przez personan0ngrata Zobacz posta
    Podoba mi się ten pomysł ...

Dodam tylko, że poziom zawodników w takich "bot zespołach" powinien być naliczony przez obliczenie średniej poziomów wszystkich drużyn w lidze przez 2 ... byłoby to o tyle dobre, że gdyby średnia dla ligi była 120/2 = 60 ... wygrana raczej pewna, a i trochę kibiców na stadiony przyjdzie. Bo jak się gra z 11-20 poziomowym zespołem to bilety "za dyche" a kibiców 2 000

Nie płaczemy, nie narzekamy - GRAMY !! hehe

Pomysł podawać do supporterów. Myślę, że takie coś głupie by nie było ...

Cytat Zamieszczone przez osael84 Zobacz posta
    Nie płaczemy, nie narzekamy - GRAMY !! hehe
    Cytat Zamieszczone przez Bobi-mistrz Zobacz posta
    Tak też zrobiłem, liczę, że w przyszłym sezonie będzie lepiej...
    i tak trzymać!

btw. 'jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził'

Początkujący

nieaktywni

pewnie ze gramy ale jak np u mnie w lidze jest juz trzech nieaktywnych to fajnie pkt za darmo ale traci sie troche na biletach i nie lapie sie doswiadczenia za takie emcze. to duza strata;/ czemu komp nie gra do konca sezonu za takie druzyny ?przeciez to chyba nie problem

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów