Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 70

Wątek: NIeaktywni Problem....

Board-Admin Awatar sniki26
    Cytat Zamieszczone przez personan0ngrata Zobacz posta
    niestety ale Banik Gra w Czeskiej Lidze nie polskiej a zawsze lubie jak jest zgodnie z Rzeczywistoscia. Jak juz pisałem nie GrAM w 1 LIDZE Czeskiej a W Ekstraklasie gdzie mam 1 bota... wiec nie mylcie pojec
    Ja już nic nie wiem kto powiedział że Ty grasz w czeskiej poruszyłeś temat na przykładzie tej ligi.Być może to ja coś niezrozumiale napisałem.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 25.09.2012 o 23:39

Młodzik Awatar Łukasz Przybyło
    Przegląda
    Mielec
    Haha - dobreee

Jak napisał personan0ngrata, on gra w ekstraklasie ale czeskej A pisał o rzeczach, które się dzieją na zapleczu czeskiej ektraklasy

Tyle w temacie

Junior Awatar Mixerovsky
    Przegląda
    Prezes OFM
    W.... mnie to już... Wybudowałem stadion zeby moc zarabiac na biletach w meczach towarzyskich i ligowych , lecz nie mam przeciwnikow w lidze i gaże piłakrzy same sie nie opłacą zlaledwie 50 tysi dostaję za wygraną, a gdzie zapłata za gaże piłkarzy ... Głupi silnik zrobili .. ;/ Rozumiem ze nie gra tydzien ale nie to ze wszystkie ligi puste

Bez wulgarnych wyrazów !!! Prosze!!!
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 01.10.2012 o 21:23
    Szukasz pomocy ? Nie wiesz kogo się zapytać ? Pisz śmiało do mnie !
    Kontakt: PW | GG:43581901

W klasie klubowej niestety jest ten problem że bardzo mało ludzi,ale jak awansujesz to coraz mniej botów.Troszke to kiepsko rozwiązali jeśli chodzi właśnie o kase,ale z drugiej strony masz pewny awans pozbywasz się drogich graczy rozbudowujesz stadion i kasa z towarzyskich.

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Cytat Zamieszczone przez Mixerovsky Zobacz posta
    Denerwuje mnie to już... Wybudowałem stadion zeby moc zarabiac na biletach w meczach towarzyskich i ligowych , lecz kurka wodna nie mam przeciwnikow w lidze i gaże piłakrzy same sie nie opłacą zlaledwie 50 tysi dostaję za wygraną, a gdzie zapłata za gaże piłkarzy ... Głupi silnik zrobili .. ;/ Rozumiem ze nie gra tydzien ale nie to ze wszystkie ligi puste
    Mixerowsky moglbys inaczej sie wyrazac?Jestes gdzies w knajpie ?
    Co to twojego problemu mozesz go rozwiazac rezygnujac z gry...

Młodzik Awatar Łukasz Przybyło
    Przegląda
    Mielec
    Zauważyłem, że cytat i oryginał się nie zgadzają Ale to chyba celowe

Młodzik
    jest koniec sezonu, czy nowe ligi zostna ogarniete? czy dalej bedzie po XX nieaktywnych

Junior Awatar Mixerovsky
    Przegląda
    Prezes OFM

Zły

Niestety Ale dalej będzie połowa lig świeciła pustkami :/ Nic na to nie poradzimy zrobili , po prostu lipnie ten system gry. Ci co zaczynają grać strasznie odczują ten ból
    Szukasz pomocy ? Nie wiesz kogo się zapytać ? Pisz śmiało do mnie !
    Kontakt: PW | GG:43581901

ci co zaczynaja tego nie odczuja lecz ci co graja juz dlugo. Zamiast zmieniac najwazniejsze rzeczy to oni sobie zmieniaja "wyglad biura" A z nieaktywnymi druzynami nic nie robia a w innych menadzerach jest to rozwiazywane z kozyscia dla graczy grajacych a tutaj? wygrasz walkowerem kasy nie ma, treningu nie ma... KOGO TO OBCHODZI

Przeciez nieatywne drużyny sa likwidowane i uzupełniana liga jest nowymi graczami.Gra ma dopiero 5 sezonów i powoli sie stabilizuje.

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Cytat Zamieszczone przez miodus Zobacz posta
    jest koniec sezonu, czy nowe ligi zostna ogarniete? czy dalej bedzie po XX nieaktywnych
    okolo 90 % wszystkich nieaktywnych druzyn zostanie automatycznie usunieta.

Cytat Zamieszczone przez Vam Zobacz posta
    okolo 90 % wszystkich nieaktywnych druzyn zostanie automatycznie usunieta.
    a w czym mi to pomaga nadal nie mam kasy za bilety i treningu. Naprawde nie widzicie, ze lepiej by było by druzyna zagrała do konca sezonu w jakims tam skladzie, a nie usowanie wszyustkich zawodnikow. Druzyna nadal do konca istnieje, ale nikt z tego nie ma kozysci.

Ostatnio pisałeś o 1 lidze czeskiej .teraz tam nie ma żadnego bota,ty grasz w ekstraklasie i tez tam nie ma tego problemu.

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Cytat Zamieszczone przez personan0ngrata Zobacz posta
    a w czym mi to pomaga nadal nie mam kasy za bilety i treningu. Naprawde nie widzicie, ze lepiej by było by druzyna zagrała do konca sezonu w jakims tam skladzie, a nie usowanie wszyustkich zawodnikow. Druzyna nadal do konca istnieje, ale nikt z tego nie ma kozysci.
    Dlaczego nie masz kasy za bilety? i treningu?

Jak sa boty i jest walkower to nie ma widzów o to chodzi.

Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    Ostatnio pisałeś o 1 lidze czeskiej .teraz tam nie ma żadnego bota,ty grasz w ekstraklasie i tez tam nie ma tego problemu.
    Obecnie spadłem nie pisze tutaj, ze w mojej lidze (otoczeniu) przeszkadzaja mi boty, ale ogolnie w calej grze.

Kurcze mnie w całej grze przeszkadza kolor niebieski i co mam zrobić.Za dwa sezony powinno to się z botami ustabilizowac.Pozdro.

Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    Kurcze mnie w całej grze przeszkadza kolor niebieski i co mam zrobić.Za dwa sezony powinno to się z botami ustabilizowac.Pozdro.

a mnie nowy wyglad biura odstaje od reszty... za 2 sezony to bedzie placz tych ktorzy maja 180 poziom w ligach regionalnych i mniejszych w polsce ze maja stadion na 2 tys ludzi a gaze ponad 200 tyys

Ten temat juz był tyle razy poruszny że nie powinno juz być płaczu Jak ktoś chce pograć tylko pare sezonów a nie długofalowo to niech się zadłuża i robi co chce,ja ze swojej strony poprosiłem o zmiany jakie były poruszane w postach zarówno sponsor jak i ceny( pensje) w utrzymaniu zawodników zostały zmienione.Teraz musimy juz sobie radzić sami i robić rozbudowe drużyny z głową.Wszystko jest jasne a jak ktoś ma pytania jest juz przetłumaczony FAQ zapraszam do lektury.(szczególnie nowych graczy którzy zawalają moja skrzynke privami)

Młodzik
    Ja gram w 1. Klasie Klubowej POLSKIEJ oczywiscie. Dopiero awansowalem 2x, patrze na lige narazie są drużyny ale chyba zanosi sie znowu na 3/4 max.....

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów