Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 70

Wątek: NIeaktywni Problem....

NIeaktywni Problem....

Witam,

Jest 4 kolejka w lidze 1 zachodniej i wschodniej Czeskiej odbyły sie 3 z 18 meczu. Jaki jest sens Grania w takiej lidze, proponuje szybsze chamowanie takich działan i eliminacji druzyn ktore nie graja ( 4 kolejka niedawno 1 MOGLISCIE usunac przeciez tych wszystkich graczy juz z 1 Kolejka (powstawianie graczy aktywnych). Jak grac w takiej lidze co aktywnosc jest 30 % lub nawet mniejsza. Proponuje ludzia co nie graja szybsze niz teraz odbieranie zespołow.

Podałem wzor z swego podworka obecnie gram w ekstraklasie ale chce wrocic do nizszej klasy rozgrywkowej ( 2 sezony temu było 5 niegrajacych z tych 2 lig)19 osob nieaktywnych z 38 jest juz problemem, ktory powinien byc weliminowany.

NIe bawmy sie w ilosc a jakość.

Młodzik
    Ja gram w polskiej 1. Lidze Okręgowej 13, istnieje 5 aktywnych druzyn na 18 czyli ~28%. Możliwe są jakies reorganizacje w ligach? Połączenie ich, żeby walczyć o coś tak to prawie same walkowery, zawodnicy sie nie rozwijaja, jedyne pewne są zarobki...

w przerwie między sezonami nieaktywne konta zostaną zablokowane i automatycznie skasowane.
    nowe miejsca zostaną od góry do dołu wypełnione.

za nieaktywne konto uważa się:
    - takie, na które nie logowano się przez 14 dni i mają mniej niż 7 zawodników w drużynie
    - takie, które nie posiada w kadrze zawodników i nie logowano się na nie przez 2 dni.

(przypominam, że zawodnicy mają kontrakty często kończące się w tej przerwie między sezonami jeżeli ktoś ich nie przedłuży)

Cytat Zamieszczone przez ALIENUS Zobacz posta
    w przerwie między sezonami nieaktywne konta zostaną zablokowane i automatycznie skasowane.

- takie, na które nie logowano się przez 14 dni i mają mniej niż 7 zawodników w drużynie
    - takie, które nie posiada w kadrze zawodników i nie logowano się na nie przez 2 dni.

(przypominam, że zawodnicy mają kontrakty często kończące się w tej przerwie między sezonami jeżeli ktoś ich nie przedłuży)
    to czemu nie usuneli ich 4 dni temu, tylko sobie sami psuja renome, po co nieaktywni gracze powinni to czesciej robic, 4 kolejka a w polowie sezonu zostanie 2 Graczy?

Powinno byc takie cos ze jak gracz zostaje botem (nie ma w skladzie zawodnikow by dograc kolejke) zastepowac graczy młodzikami (wymyślonymi) zeby druzyna mogła dograc Lige a po sezonie został zespoł usuniety raz na zawsze
    Ostatnio edytowane przez personan0ngrata ; 17.09.2012 o 17:33

Neuer Benutzer
    To u mnie nie jest tak, źle bo na 18 drużyn 11 gra w lidze, aczkolwiek to i tak 7 drużyn i 14 meczy gdzie nie dostajemy doświadczenia.

Sprawa jest naprawdę irytująca bo co to za granie jak lig mamy tysiące i połowa albo więcej drużyn jest nieaktywna. System jest zły jak nic i to powinien być priorytet do zajęcia się przez twórców gry bo to strasznie odstrasza. Bo co to za frajda wygrywać walkowerami i mieć spowolniony rozwój swoich zawodników?

Początkujący

he he to oto chodzi z tymi nieaktywnymi:)

A ja juz chcialem pisac z pretensjami ze niedostaje kasy za bilety a tu taka sprawa ok a jak ze zmeczeniem i doswiadczeniem ???

strasznie ciezka sprawa bedzie bo te ligi nizej to gra po 2-3 a 15-16 wolnych miejsc lig jest 2000 wiec trzeba bedzie znajsc 32000 graczy zycze powodzenia

Nie ja ta gre stworzylem i nie mi sie glowic nad tym ale fajny pomysl dal kolega z tymi mlodzikami
    Druga kwestja to dlaczego nowych lig caly czas dochodz?? Nowi gracze powinni wchodzic na miejsce nieaktywnych

A zeby to wszystko przyspieszyc to do wyzszej ligi powinno awansowac tyle druzyn ile w tej wyzszej jest nieaktywnych z tym ze druzyna potraktowana jako nieaktywna niemoze otrzymac licencji na awans i jezeli braknie druzyn dopuszczonych do awansu to premie otrzymuja druzyny z ligi ponizej

Jesli to niejest zbyt zrozumiale to szybko tlumaczac wygladac to bedzie mniejwiecej jak laczenie z dwoch lig w jedna ale o klase wyzej

Ps
    alienus nierozumiem zbytnio kim chcesz zastapic nieaktywnych naprzyklad w 3 lidze (bo sa takie 4 druzyny w grupie B) kims nowym?? wiec bedzie kolejny problem dlaczego ktos gra 2-3 sezony i jest w 1klasie okregowej a komus sie trafi ze startu 3 liga troszke niewporzadku!!!

Młodzik Awatar Łukasz Przybyło
    Przegląda
    Mielec
    Z tego co zauważyłem grając już kilka sezonów, to w miejsce nieaktywnych, po pierwsze spada mniej drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej, a w następnej kolejności awansuje więcej drużyn z niższej klasy rozgrywkowej. Więc nowo zakładane drużyny i tak zaczynają od najniższej klasy rozgrywkowej.

Cytat Zamieszczone przez carl84 Zobacz posta
    A zeby to wszystko przyspieszyc to do wyzszej ligi powinno awansowac tyle druzyn ile w tej wyzszej jest nieaktywnych z tym ze druzyna potraktowana jako nieaktywna niemoze otrzymac licencji na awans i jezeli braknie druzyn dopuszczonych do awansu to premie otrzymuja druzyny z ligi ponizej
    ...i tak to działa

ale drużyna nieaktywna i kasowana pomiędzy sezonami to taka, która spełnia kryteria:
    ----
    jeżeli drużyna w 0. kolejcie ma powyżej 7 zawodników, a kończą im się kontrakty np. w 1 kolejce nie zostanie skasowana w przerwie; tylko dogra sezon do końca i dopiero w kolejnej przerwie między sezonami zniknie.

Początkujący

aha

to dlatego awansowalem mimo ze zajolem 3 miejsce)

Podsumowujac : awansuja aktywni(najlepsi) spadaja nieaktywni ?? wniosek nasowa sie jeden -wystarczy byc aktywnym i nigdy niespadniemy z ligi)) nawet tam wysoko bo zawsze ktos w sezonie rezygnuje z gry

Cytat Zamieszczone przez carl84 Zobacz posta
    to dlatego awansowalem mimo ze zajolem 3 miejsce)

Podsumowujac : awansuja aktywni(najlepsi) spadaja nieaktywni ?? wniosek nasowa sie jeden -wystarczy byc aktywnym i nigdy niespadniemy z ligi)) nawet tam wysoko bo zawsze ktos w sezonie rezygnuje z gry
    jestem w ekstraklasie chcialem spasc (obecnie 3 punkty) ale jak zauwazylem 1 Lige to ja dziekuje i zostane w ekstraklasie ucierpiałby na tym moj nowy stadion na 16 tysiecy, a bedzie on jeszcze rozbudowany w tym sezonie do 30

Dzis w 1 lidze Zachodniej i Wschodniej w Czechach odbyl sie 1mecz na 18 BRAWOOOO

Młodzik
    Powinni dać wszystkie walkowery w jednym dniu, pozniej pare dni na dokonczenie meczy z druzynami aktywnymi (czyli 5 meczy w mojej lidze) i przerwe do rozpoczecia nowego sezonu kiedy to ekstraklasy skoncza grac. Pokasowac te wszystkie nieaktywne druzyny. W miedzy czasie bysmy sie pobawili w rozbudowy, transfery itd bo po co na to czekac, skoro juz ktorys dzien z kolei dostaje walkowera do przodu..

Cytat Zamieszczone przez miodus Zobacz posta
    Powinni dać wszystkie walkowery w jednym dniu, pozniej pare dni na dokonczenie meczy z druzynami aktywnymi (czyli 5 meczy w mojej lidze) i przerwe do rozpoczecia nowego sezonu kiedy to ekstraklasy skoncza grac. Pokasowac te wszystkie nieaktywne druzyny. W miedzy czasie bysmy sie pobawili w rozbudowy, transfery itd bo po co na to czekac, skoro juz ktorys dzien z kolei dostaje walkowera do przodu..

ZASTEPOWAC GRACZY DRUZYN NIEAKTYWNYCH GRACZAMI 1/2 Poziom BY DOKONCZYLI SEZON NIE BYLO TYLE STRAT W KLUBACH PRZECIEZ TO SIE MIJA Z CELEM

Neuer Benutzer
    Cytat Zamieszczone przez personan0ngrata Zobacz posta
    Dzis w 1 lidze Zachodniej i Wschodniej w Czechach odbyl sie 1mecz na 18 BRAWOOOO
    trzeba było wystartować w mocniejszej lidze np rodzimej a nie iść na łatwiznę, nasza liga powoli się już normuje warzywa zastępują aktywni gracze u ciebie potrwa to trochę dłużej przykro mi

Młodzik Awatar osael84
    Przegląda
    Jan Wężyk

Rozmowa

Sam się wkurzałem jak zacząłem grać - tymi lukami w lidze - ale z perspektywy kilku sezonów myslę, że klucz gier online jest w prostocie.

Pomysły macie dobre i sam też bym sporo wprowadził zmian czy ulepszeń, ale globalnie (cały OFM) to już trochę trudniejsze pewnie do wykonania dla obsługi gry niż nam się wydaje. Wbrew pozorom każda zmiana komplikuje dotychczasowe działanie.

Co do tych drużyn widmo to trochę szkoda, że tak sporo graczy chwilę poklika, a później znikają. Pozytywnie zauważając daje to jednak szansę tym co zaczeli się bawić - szybki awans w górę i wyrównywanie lig aktywnymi graczami. Poza tym jak ktoś zauważył takie zastąpienie drużyny nieaktywnej nowym menadżerem np. już w 1 lidze jest w tym momencie nieuczciwe wobec graczy, którzy grą już kilka sezonów - oni sprawiedliwie mają pierwszeństwo w awansie tak wysoko jak pozwala sytuacja ligowa w danym kraju - a wkurzać się można, jednak nikt nie odpowiada za tych co rezygnują i robią problem - to tylko gra

Pewne jest to, że co sezon się ligi klarują i im wyżej to już mniej tych problemów. Czasami ktoś opuszcza drużynę, ale już nie ma tak, że w lidze odbywa się jeden mecz, hehe.

Cytat Zamieszczone przez Randal Zobacz posta
    trzeba było wystartować w mocniejszej lidze np rodzimej a nie iść na łatwiznę, nasza liga powoli się już normuje warzywa zastępują aktywni gracze u ciebie potrwa to trochę dłużej przykro mi

nie narzekam na swoja Lige, bo jestem w ekstraklasie. Pokazuje tylko skale problemu

Board-Admin Awatar sniki26
    Widzisz Randal coś za coś wystartowałeś w mało popularnej lidze na naszym serv. i jesteś w 1 lidze jak byś grał np.w lidze polskie to pewnie była by to liga okręgowa i mniej botów i nieaktywnych graczy.

Neuer Benutzer
    Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    Widzisz Randal coś za coś wystartowałeś w mało popularnej lidze na naszym serv. i jesteś w 1 lidze jak byś grał np.w lidze polskie to pewnie była by to liga okręgowa i mniej botów i nieaktywnych graczy.
    Tak sie akurat składa ze wystartowałem w Polskiej lidze i zacząłem od Klasy Okręgowej i powoli pnę sie do góry(liga regionalna) nie wiem z skąd wziołes informacje ze jestem w pierwszej lidze

Board-Admin Awatar sniki26
    Cytat Zamieszczone przez Randal Zobacz posta
    Tak sie akurat składa ze wystartowałem w Polskiej lidze i zacząłem od Klasy Okręgowej i powoli pnę sie do góry(liga regionalna) nie wiem z skąd wziołes informacje ze jestem w pierwszej lidze
    Sorry pomyliłem Ciebie z tym co pisał o czeskiej że ma tyle botów,spojrzałem na cytat który zaznaczyłeś i tak sie zasugerowałem że to TY.

Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    Sorry pomyliłem Ciebie z tym co pisał o czeskiej że ma tyle botów,spojrzałem na cytat który zaznaczyłeś i tak sie zasugerowałem że to TY.
    niestety ale Banik Gra w Czeskiej Lidze nie polskiej a zawsze lubie jak jest zgodnie z Rzeczywistoscia. Jak juz pisałem nie GrAM w 1 LIDZE Czeskiej a W Ekstraklasie gdzie mam 1 bota... wiec nie mylcie pojec

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów