Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70

Wątek: NIeaktywni Problem....

Board-Admin Awatar sniki26
    Jak dana drużyna ma przynajmniej 7 graczy wystawionych to komp gra do końca sezonu

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    a jak jest na innych serwerach ...czy ktos gra oprucz polskiego jeszcze gdzies indziej? Jest tam podobnie ?

Osobiscie gram na niemieckim od 5 lat i wiem ze ten problem tez tam istnieje.Ale tylko w najnizszej lidze...

Wszystko zależy od liczby graczy,na niemieckim serv,też były problemy na samym początku a teraz to juz tam kilk lat graja i maja stałych uczestników tej gry.U nas i tak jest dobre tempo wzrostu nowych graczy jeszcze 2 sezony do tyłu i był problem z nieaktywnymi nawet w 1 lidze.

Początkujący

nieaktywni

cos 10 kolejka u mnie juz w lidze nie gra 5typow zrobcie cos zeby chociaz komp ich prowadzil bo to jest bez sensu !!

Początkujący

nieaktywni

Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    Wszystko zależy od liczby graczy,na niemieckim serv,też były problemy na samym początku a teraz to juz tam kilk lat graja i maja stałych uczestników tej gry.U nas i tak jest dobre tempo wzrostu nowych graczy jeszcze 2 sezony do tyłu i był problem z nieaktywnymi nawet w 1 lidze.

no kolego u mnie w 1lidze juz 5ciu nie gra ;/;/ a ile kasy odpada za bilety ile za daswadczenie pkt odpada ..

Tyle razy było wałkowane w trakcie sezonu nic nie można zrobic z nieaktywnymi.Niestety bot prowadzi tylko wtedy drużyne do końca sezonu jak ma wystawionych zawodników a jak gracz rezygnuje i kończą się kontrakty to niestety jest walkower.(Jesli masz 5 "też to zależy od popularności danego kraju gdzie grasz'' nieaktywnych to niestety jak ludzie nudzą się grą przeważnie powodem są długi to przestaja sie logować jak jeszcze mają graczy to tak jak pisałem komp prowadzi drużyne do końca sezonu w trakcie sezonu nikogo nowego do ligi nie dostaniesz)
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 27.10.2012 o 08:49

a u mnie w lidze jest tylko 7 aktywnych i jak tu grać (a widzę że chyba kolejna osoba odpadnie gdyż dawno sie nie logowała). Stadion rozbudowany, kredyt wzięty. Zawodników musiało mi trochę ubyć bo na wielkim minusie wychodziłem codziennie. Obecnie mam dniówkę na poziomie minus 2000 -5000 zł.

Cytat Zamieszczone przez piotr gwizdus Zobacz posta
    a u mnie w lidze jest tylko 7 aktywnych i jak tu grać (a widzę że chyba kolejna osoba odpadnie gdyż dawno sie nie logowała). Stadion rozbudowany, kredyt wzięty. Zawodników musiało mi trochę ubyć bo na wielkim minusie wychodziłem codziennie. Obecnie mam dniówkę na poziomie minus 2000 -5000 zł.
    jezeli wybrales odpowiedniego sponsora to i tak kasujesz niezla kase.
    graj towarzyskie mecze, a bedziesz zdobywal doswiadczenie i kase za bilety/wynagrodzenie za mecz

Wielu graczy nie docenia meczy towarzyskich. Można je dostosowywać do sytuacji klubu.
    Nie masz aktywnych konkurentów - kosisz kasę za zwycięstwa, a w towarzyskich zdobywasz doświadczenie. Ile? Jeżeli twój napastnik strzeli słabszemu rywalowi kilka bramek i ma dużą przewagę PT nad PD to może zdobyć do 50 PA za jeden mecz. W takiej sytuacji awanse są błyskawiczne.
    Nie masz kasy ani stadionu - graj na wyjeździe, zarabiaj pieniądze i inwestuj w stadion.
    Masz duży stadion, dobrą drużynę i brak wpływów za bilety - zapraszaj na mecze towarzyskie dobre drużyny i inkasuj spore sumki za bilety.

Więcej tego powtarzać nie będę, bo już się w tym temacie wypowiadałem kilkukrotnie. Zamiast narzekać, trzeba kombinować - takie jest życie.

Cytat Zamieszczone przez vaher Zobacz posta
    Wielu graczy nie docenia meczy towarzyskich. Można je dostosowywać do sytuacji klubu.
    Nie masz aktywnych konkurentów - kosisz kasę za zwycięstwa, a w towarzyskich zdobywasz doświadczenie. Ile? Jeżeli twój napastnik strzeli słabszemu rywalowi kilka bramek i ma dużą przewagę PT nad PD to może zdobyć do 50 PA za jeden mecz. W takiej sytuacji awanse są błyskawiczne.
    Nie masz kasy ani stadionu - graj na wyjeździe, zarabiaj pieniądze i inwestuj w stadion.
    Masz duży stadion, dobrą drużynę i brak wpływów za bilety - zapraszaj na mecze towarzyskie dobre drużyny i inkasuj spore sumki za bilety.

Więcej tego powtarzać nie będę, bo już się w tym temacie wypowiadałem kilkukrotnie. Zamiast narzekać, trzeba kombinować - takie jest życie.

No właśnie mecze towarzyskie są bardzo ważne ja za 15 meczy zebrałem 2,4 mln z czego zapłaciłem za występ niecałe 200tys ale to tylko stadionowi Ci którzy mają stadion 1000 miejsc albo i mniej muszą grać towarzyskie za kilkanaście tysięcy żeby coś zarobić

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów