Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Dla poczatkujacych i nie tylko

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal

Dla poczatkujacych i nie tylko

Budowa Stadionu:

Cytat Zamieszczone przez Vam Zobacz posta
    Kazdy moze rozbudawoac swoj stadion jak chce.Ale musismy wziasc po uwage ze Stadion jest najwazniejszy w calej grze.Bez Stadionu nie utrzymamy dobrej druzyny .Dlatego jest wazne aby calkiem na poczatku prawidlowo rozbuowac Stadion .

Budujemy zawsze miejsca siedzace z zadaszeniem .Sa dwy Typy Stadionu .3:1 i 4:0 .Tutaj chodzi o to ze mamy 3 Trybuny siedzace i jedna stojaca.(3:1). a wszystkie siedzace to 4:0.

Jak zaczynamy to mamay jedna trybune juz z zadaszeniem . Od niej zaczynamy rozbudowe jezeli chcemy miec stadion (3:1)
    Jezeli chcemy miec Stadion 4:0...to rozbudowa tej trybuny jest calkiem na koncu (wtedy zaczynamy od Punktu 2 jak nizej jest opisane)

Rozbudowe Stadionu zaczynamy od rozbudowy trybuny ktora jest juz zadaszona.

1.)Najpierw rozbudowac trybune poludniowa o 1049 miejsc.
    2.)Potem przebudowac najpierw trybune zachodnia na miejsca siedzace z zadaszeniem
    3.) nastepnie ja rozbudowac na 1049 miejsc.
    3.)Przebudowa trybuny polnocnej na miejsca siedziace z zadaszeniem
    4.)Rozbudowa trybuny polnocnej na 2049 miejsc
    5.)Przebudowa trybuny wschodniej ´na miejsca siedzace z zadaszeniem
    6.)Rozbudowa trybuny wschodniej o 3049 miejsc

Aby dojsc do Kasy :
    Gramy meczy towarzyskie .Najwiecej dostaniemy jezeli ustawimy swoja druzyne na poziom 3.5-5 w systemie 3-4-3 bez bramkarza i napastnikow. I wymagamy najwieksza stawke ktora jest mozliwa w danej lidze .Załącznik 19
    Sponsorzy :

Mecze towarzyskie :

Przedluzanie Kontraktow:

Postaram sie jutro cos wiecej napisac...na te wszystkie tematy ...
    Ostatnio edytowane przez Vam ; 13.09.2012 o 21:58

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Cytat Zamieszczone przez Vam Zobacz posta
    Budowa Stadionu:

Przedluzanie Kontraktow:

Przedluzamy zawodnikom Kontrakty przewaznie kiedy konczy im sie kontrakt czyli jak maja 0..

Poziom Awansu jak wiemey jest naliczyny (0,9,18,27) kolejce.

Dajmy na to ze mamy teraz 8, 17, 27, 34 kolejke i wiemy ze nas zawodnik jutro czyli w 9 18 27 lub 0 kolejce awansuje o kolejny poziom
    to musimy mu przedluzyc kontrakt aby dostal jeszcze wynagrodzenie z tym nizszym poziomem w ten sposob zaoszczedzamy duzo kasy ..

Poziom 11 --9580
    Poziom 12--14354
    Ostatnio edytowane przez Vam ; 16.09.2012 o 14:17

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Wybor Sponsora

Sponsor 1
    Wtedy kiedy liczymy ze spadniemy z ligi

Sponsor 2
    kiedy pobyt w danej lidze jest zapewniony , ale nie wygramy duzo meczy (do 13 zwyciestw).

Sponsor 3
    kiedy liczymy na to ze wygramy 14-17 spotkan

Sponsor 4
    wtedy kiedy liczymy na to ze wygramy duzo spotkan (od 18 )

Sponsor 5
    wtedy kiedy liczymy ze awansujemy do wyzszej ligi
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 04.10.2012 o 22:10

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Czy jak zawodnik ma czas kontraktu 0 to zagra jeszcze w nocy mecz?Czy wylatuje z drużyny przed meczem?

Menadżer Awatar eMPi
    Cytat Zamieszczone przez Warszawska eLka Zobacz posta
    Czy jak zawodnik ma czas kontraktu 0 to zagra jeszcze w nocy mecz?Czy wylatuje z drużyny przed meczem?
    Zagra w meczu ligowym, ale juz na towarzyskim go nie bedzie.
    PL DE.2
    DE.1

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    dzieki

Początkujący

Lista Transferowa

moglby mi ktos wyjasnic jak tu dziala?

Gram w paru managerach i takiego cyrku z LT jak tu to tam nie ma :/

dla przykladu:

obserwuje zawodnika ktoryz schodzi(?) w 7 tygodniu czyli za 3 dni?
    i obserwuje drugiego ktory schodzi w 4 tygodniu ...czyli wg. mnie ten nie powinien byc na LT? Mamy 5 tydzien rozgrywek

Menadżer Awatar eMPi
    Cytat Zamieszczone przez Hermes Zobacz posta

dla przykladu:

i obserwuje drugiego ktory schodzi w 4 tygodniu ...czyli wg. mnie ten nie powinien byc na LT? Mamy 5 tydzien rozgrywek
    Oj nie, kolejki w sezonie to co innego, a tygodnie na rynku transferowym, mimo ze tez oznaczaja 1 dzien w realu, to sa inaczej przedstawione.
    Mianowicie jesli zawodnik obserwowany ma podany 7 tydzien w opisie, to znaczy ze przy najblizszym okienku transferowym(7:15 rano) zmieni wlasciciela- oczywiscie jesli ktos go licytuje.
    4 tydzien w opisie zawodnika znaczy, ze dopiero za 4 okienka transferowe zawodnik zmieni klub, po pierwszym okienku zmieni mu sie tydzien na 5ty, po drugim okienku na 6ty, po 3cim na 7my, po 4tym okienku zmieni klub.
    Nie wiem, czy to dobrze wytlumaczylem, w razie czego pytaj, i dla pewnosci sprawdz ten link http://forum.onlinefootballmanager.p...6-zawodnik%F3w
    Jesli masz jeszcze jakies inne watpliwosci/pytania odnosnie mechaniki gry, to polecam przejrzec tematy przyklejone i FAQ, to zajmie moment a duzo wyjasni, w razie czego zawsze mozesz sie dodatkowo dopytac na forum
    PL DE.2
    DE.1

Cytat Zamieszczone przez Hermes Zobacz posta

dla przykladu:

LT? Czy chodzi Ci o rynek transferowy? Jeśli tak, to tłumaczę:
    Oznaczenie 7 tydzień, 4 tydzień itd nie odnosi się do określonej kolejki rozgrywek lecz do tygodni obecności na rynku transferowym. Zawodnik, który jest w 7 tygodniu, jest na rynku transferowym od 7 tygodni (czyli w realu od 7 dni-pomijam możliwość wystawienia zawodnika na nieco późniejszy dzień, w tym wypadku nie ma to znaczenia dla wyjaśnienia sytuacji)
    Zawodnicy są umieszczani na rynku transferowym na max siedem dni- jeśli obserwujesz zawodnika, który znajduje sie właśnie w siódmym dniu, to przejdzie on do innego klubu podczas najbliższego rozliczania transferów- czyli o siódmej rano.Od tej godziny zaczyna sie kolejny "tydzień" na rynku transferowym i zawodnik z dnia numer sześć przechodzi na dzień numer siedem... Zawodnika z tygodnia nr 7 można też jeszcze licytować do siódmej rano.

Edit:
    Empi mnie wyprzedził ;/ I rozliczenie jest oczywiście o 7:15 rano, nie o 7:00- mój błąd
    Ostatnio edytowane przez Csaris ; 15.07.2014 o 00:29

wiola
    Gast
    ja nie bardzo ogarniam a chcialabym w ogole zaczac cos robic. widze ze niektorzy sie umawiaja nowi na mecze, ktore przegrywaja o co chodzi ? ;p

Menadżer Awatar eMPi
    Pewnie im kasy brakuje, wystawia sie wtedy bardzo niski poziom druzyny na pozamienianych pozycjach (poziom 3,5 w sumie)i przeciwnicy wygrywaja praktycznie wszystkie pojedynki, dostaja duzo punktow doswiadczenia, za to oczywiscie lepiej zaplaca.
    PL DE.2
    DE.1

Początkujący
    Moj zawodnik dostał +11 awansu i powinien awansować na wyższy poziom, a ma ten sam,, ten awans dostanie po następnej kolejce?

Początkujący

Sjład...

Czemu ustawiać zespółbez bramkarza i napastników? To dla mnie trochę dziwne...

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów