Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 265

Wątek: Problemy finansowe klubów wypowiedzi

Neuer Benutzer
    Mam podobne zdanie co kolega wyżej zresztą pisałem już wcześniej ale powietrze to bo widzę ze nie wszystkich przekonałem .
    A wiec jestem przeciwny wymiany kixów na gotówkę dlaczego ?? wyjaśnię to na swoim przykładzie a wiec opcja pierwsza nie kupuje kixsów co za tym idzie nie dostaje kasy i trace przewagę która wypracowałem na transferach bodź dobrym zazadzaniu drożyna . NIe wiem jak was ale mnie to raczej na pewno zniechęciło by do dalszej gry. Teraz opcja druga kupuje kixy wymieniam na kasę no i powinno być wszystko ok ale tak nie jest , zwycięstwo w taki sposób mnie w żaden sposób nie urządza zastanówcie się czy nie mam racji .

Żeby nie było ze tylko narzekam to napisze co przyszło mi do głowy a wiec sponsor mugł by jeszcze płacić nam kase na koniec sezonu np za najlepszego strzelca w lidze za bramkarza z najlepszym stosunkiem straconych bramek do liczby występów itp za najlepszy atak i obronę w lidze .
    Ostatnio edytowane przez Randal ; 10.09.2012 o 17:19

Benutzer
    Przegląda
    Pruszków
    Sniki chyba już czas napisac do moderatorów, jutro już po sezonie. dobrze by było gdyby w tej przerwie coś poprawili masz nas troche do podpisanie pod wnioskiem. jak cos to pisz podam wiecej osób z e-klasy.
    Pozdrawiam.

Board-Admin Awatar sniki26
    już prawie mam gotowe wszystkie wasze propozycje:
    1 Obniżenie pensji zawodników
    2 Wolniejszy awans zawodników
    3 Poprawienie sponsorów ( więcej za wygrany mecz lub za zdobycie tytułu)
    4.Kartki w meczach towarzyskich mają mieć tylko wpływ na mecze towarzyskie beż przełożenia na lige
    O kupnie kasy za kixx nie pisze bo większośc ma mieszane uczucia co do tej oferty.
    Tak to będzie wyglądało (w zarysie)
    Myśle że w przerwie to nie zrobią nic jakieś 2-3 dni na odpowiedż i potem ewentualnie realizacja i to jeszcze nie wiem czy wszystko przejdzie
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 10.09.2012 o 19:44

Benutzer
    Przegląda
    Pruszków
    Pięknie to ujełeś To czekamy na zmiany

Nikt się nie zgłosił z aktywnych na forum z zastrzeżeniem swojego nicka pod podpisem na wniosku więc biore wszystkich.
    Jak by ktoś chciał coś dodać to ostatnia szansa rano wysyłam priva do admina.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 10.09.2012 o 20:27

-Proponuje zwiekszyc wplywy z Sponsorów, wdrozyc sponsorów medialnych za transmisje meczów.
    -Za wygrany mecz wplyw Kibiców za przegrany odejscia ( stworzyc cos na wzor ile kiboli ma dany klub) składki co rok wplywaja do kasy klubowej
    - Sklepik klubowy przychody, sprzedaż gadzetów.

Jest duzo pomysłow, ale pewnie polegaloby to na zmianie silnika gry.

Grajac w ekstraklasie Czeskiej sa 2 zespoły ktorych wartosc siega 100 Mil wyprzedałem cały sklad i w nastepnym sezonie musze podazyc za nimi czyli Szybka kasa za młodzianów Obecnie niestety nastepny sezon to bedzie spadek z Extraklasy

Banik Ostrava

Benutzer
    Przegląda
    Pruszków
    Małe info. Jeśli chodzi o sponsorów w e-klasie, jest delikatna zmiana, stawki poszły troche w góre średnio o 20tys za wygrany mecz, niewiem czy to zmiana wprowadzona przez adminów czy tez naturalna kolej rzeczy.....

Neuer Benutzer

witam

Ja mam propozycje żeby wiceprezes był na stałe a pozostali za kixx chociaż 1 żeby był aktywny przez cały czas bo jest trochę ciężko bez personelu a wiceprezes by się przydał.Pozostali powinni być przynajmniej na 30 dni a nie na 14 nie wszystkich stać na zakup co 2 tygodnie personelu takie jest moje zdanie i nie którzy się zgodzą ze mną.
    i czekam na odpowiedzi pozdro.

Ekstraklasa czeska

Zobaczcie drużyne Sg Dynamo Rodertal jaki ma stadion i osiągnięcia gra tak jak my od marca wartość drużyny 100.000.000 tak miał w osiągnięciach max(pytam się jakim cudem) 25 razy brał udział w turniejach i obozach stadion rozbudował za tekie pieniądze że mała bania.Kurcze to jest zupełnie do dupy jeśli takie coś jest możliwe bo tam jest mało graczy.
    Dałem właśnie zapytanie jakim cudem to jest możliwe i jak nie dadzą dobrej odpowiedzi to zrobimy zadyme w tej grze.albo wszyscy mamy równy start albo są złote krowy.
    Jeśli ktoś ma czas to wychwytujcie takie kwiatki i dawać ich do mnie sprawdzimy to !!!
    MAM następnego Olimpia Warszawa ekstraklasa wybrzeże kości słoniowej pięknie.
    W tych popularnych ligach wszystko jest ok ale tutaj to jajca są.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 12.09.2012 o 19:14

Benutzer
    Przegląda
    Pruszków

Super

Beinbruch United - nastepny cud - stadion 31 tys i wartosc druzyny 60mln na ta chwile.....

post nic niewnosił więc go wywaliłem
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Marek ; 13.09.2012 o 09:23

Benutzer
    Przegląda
    Pruszków
    pobawiłem się troche, dlatego sam teraz zaprzecze sobie..... mozna wybudowac stadion w takim czasie..... natomiast dziwi mnie dalej skad na to kasa, stadion, szkólka juniorska taki cudowny sklad.... dalej mi cos niepasuje.....

Marek sprawdzam teraz te wszystkie dziwne ligi tylko Ekstraklasa i np mam następnych zobacz sobie australie jakie mają stadiony i tak jest wszędzie gdzie liga mało popularna bo to nie jest przypadek .Sprawdziłem Brazylie tam znowu wszyscy prawie co grali w marcu zaczeli od ekstraklasy i rozwijanie młodzieżowców strasznie szybki mieli i teraz większośc ma składy mają max 23 lata i 14 poziom ja nie wiem czy OFM zrobił to w zależności od ligi cz jak powinny być przejrzyste reguły a nie u tych tak a tam gdzieś tak a u nas znowu inaczej i graj tutaj w rozgrywkach międynarodowych pucharu świat OFM to jest troche dziwne,a my tutaj wysyłamy jakieś pytania szkoda że alienus tego wcześniej nie poruszył.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 12.09.2012 o 20:25

Benutzer
    Przegląda
    Pruszków
    hmmm, moze właśnie ze wzgledu na malą popularność łatwiej jest im sie skupić na inwestowaniu, niemuszą miec tak mocnych skladów by sie utrzymac... sam juz niewiem.... zglupialem....

Benutzer
    Przegląda
    Pruszków
    http://www.onlinefussballmanager.de/...ker_Schl__mpfe

obczajcie temat, server niemiecki tez chce taki stadion

Spoko ale ten gra od 2006 r.więc ok

Benutzer
    Przegląda
    Pruszków
    patrzyłem na serwer austrii i tam po 13 sezonach mają stadiony 80-120tys

Neuer Benutzer
    czyli co nieważne jak wielki będzie stadion i tak zawsze będzie wypełniony ??

szkoda ze ta gra nie jest ogólnoświatowa to znaczy ze np ktoś kto mieszka w Polsce mógł by grac tylko w Polskiej lidze , każdy kraj miał by swoja ligę a wszystkich łączył by puchar świata . A tak ludzie idą na łatwiznę ale i tak im skopie kiedyś dupe :P

Benutzer
    Przegląda
    Pruszków
    gra powinna się ustabilizować około 12-15 sezonu, tak mi się wydaje.... a jak będzie zobaczymy..... też mam aspiracje mocarstwowe

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Cytat Zamieszczone przez Marek Zobacz posta
    Więc może zaczne jako pierwszy.

Jeśli chodzi o zwiekszenie punktów awansu to na ten moment niewydaje mi się to dobrym rozwiązaniem.

Żeby niebyło że nieumiem zarządzać finansam, na wstępie powiem że tak jak mów samouczek inwestuje od początku intensywnie w stadion (10tys) i szkolene juniorów.

Co sezon awansowałem, aż trafiłem w tym sezonie do e-klasy(praktycznie cały czas wygrywałem)... I tu się zaczeły moje kłopoty, mam teoretycznie najmocniejszy sklad a bląkam się w środku tabeli, co doprowadziło do moich poważnych kłopotów finansowych. Na tą chwile mam -6,5mln długu kredytu i -2,5mln na koncie... acha skład mój to 11 dobrych graczy i 4 juniorów którzy mało kasy ciągna.

Wiem że trzeba mieć wypas stadion, ale na to potrzeba o najmniej 10-20 sezonów...

A płacić trzeba już teraz...

Jeśli chodzi o sponsorów to jest jakaś komedia u 5 sponsora 205tys za wygraną.
    moje tygodniowe koszty to 360 tys, pensje, szkolenie juniorów i odsetki. a po przedłużeniu z nowym sezonem prawie 500tys.

Jesli niewygrasz to dno kompletne, zreszta nawet mecz wygrany na wyjezdzie to i tak duzy minus.

Powinno coś się zmienić,
    mam kilka pomysłów może coś z tego uda się wdrożyć: ( nikt nie oczekuje wprowadzenia wszystkich zmian:P)

1. Obniżenie wysokości kontraktów na poszczególnych lvl.
    2. Wprowadzenie nagród finansowych za poszczególne miejsca w lidze tak jak jest w rzeczywistości.
    3. Wprowadzenie naprzykład możliwości raz na 5 sezonów wymiany kixx-ów na kase np: 1200kixx=10mln (oczywiście z pewnym ograniczeniem tak jak napisałem np jedna wymiana w ciagu 5 sezonów aby nie doszło do zbyt dużych różnic w poziomach jak jest to w innych menagerach)
    4.Wprowadzenie jakies nagrody finansowej za pozczególne odznaki jakie zdobywamy, oczywiście wyrównanie za te które już sa, np 100tys za jedna odznake.
    5. Zmiane wysokości nagród u sponsorów bo te kwoty są niedorzeczne..

Można niby wyjsc z długu sprzedaża zawodników, tylko jak skoro nawet za połowe ceny nikt ich niechce kupic bo wiekszosc w wyższych ligach tonie w długach.
    Im dłużej ta sytuacja się niezmieni tym gorzej bedzie w przyszłości, wiekszosc klubów e-klasy, 1,2,3 ligi toną w długach.

Powróce raz jeszcze do zwiekszenia granic awansów, to niejest dobry pomysł.

Dziękuje.
    Cytat Zamieszczone przez Marek Zobacz posta
    jest wiele szkól budowania. ja buduje 1-3 czyli 1 siedzaca zadaszona 3 stojace zadaszone, jest to model tanszy w budowie. jego minusem jest to ze musi byc on wiekszy od stadionu 3-1, gdyż ceny jakie ustalasz na trybuny stojace musza byc nizsze niz na siedzace by je zapelnic w calosci. plusem jest to ze jest tanszy w budowie i troche szybciej sie buduje.

gram troche w ofm ale takiego wytlumaczenia nie czatalem nigdy.

Jak moze byc tanszy model w budowie skoro musi byc wiekszy od 3:1 stadionu?

Z takim, stadionem zaczynaja sie problemy finansowe klubu...jestes dobrym przykladem tego.Potem moze zle ustalamy ceny biletow myslac ze 100 % to dobrze ..A to jest zle .Stadion nigdy nie powienin byc wypelniony do ostatniego miejsca. 85-90 % to dobrze.Byc moze nigdy nie moderniuzjemy stadionu a to powoduje spadek widzow.Modernizacja miedzy 90-93% potem nas drozej kosztuje .

Zle rozgrywamy mecze towarzyskie .Stadion tez mozna w meczach towarzyskich zapelnic miedzy 80-90 %.

Zle przedluzamy kontrakty zawodnikom albo ich nie przedluzamy...i to kosztuje duzo kasy bardzo duzo...(momze kiedys napisze cos wiecej na ten temat) a potem chcemy miec zmieny

Benutzer
    Przegląda
    Pruszków
    Do Vam...

Mam urlop a wiec poświeciłem większa chwile na przejżenie całej gry, nie tylko naszego serwera ale także serwera austrii i niemiec.... w pracy jak grasz niema tle czasu wiadomo co inego trzeba robić

ale do sedna, po dłuższej lekturze, zaczynam dochodzić do wniosku że faktycznie to my robimy błędy (ja przede wszystkim), nie do końca zgadzam się z tym co piszesz ale jest w tym sporo racji.... w takim razie trzeb to poprawic mimo że zajmie to sporo czasu.

Pozdrawiam.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów