Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 261 do 265 z 265

Wątek: Problemy finansowe klubów wypowiedzi

Początkujący
    wielkie za pomoc. Cieszę się, że nie jest jeszcze za późno. Zdecydowanie bardziej podoba mi się plan drugi, długofalowy Z forum zacząłem korzystać dopiero teraz, jak mawia moja Babcia, że jak trwoga to do Boga i stąd brak wiedzy o rozbudowie stadionu, ale nadrobię zaległości, sprzedam drogich darmozjadów i powoli będę wychodził na prostą

za pomoc, widzę światełko w tunelu

Nie chcąc dublować swoich wypowiedzi aktualizuję posta. Idąc za Waszymi radami sprzedałem skład z najlepszych no i jeszcze kilku pozostaje do sprzedania, ale wyszedłem z długu, wziąłem kredyt, rozbudowuję stadion, sponsor wypłaca mi tyle, że po odjęciu gaży dla piłkarzy jestem do przodu

Pozdrawiam i raz jeszcze
    Ostatnio edytowane przez Toster89 ; 12.07.2014 o 12:27

Początkujący Awatar 4r3k
    Tak z ciekawości zapytam jak wypadam na tle innych drużyn grających głownie w wyższych ligach, bo drugi sezon gram w e-klasie i przychody z biletów mam znów najwyższe w lidze, ile udało wam się zgromadzić gotówki? Ja dopiero drugi sezon w e-klasie, więc niewiele bo 70 mln, aczkolwiek myślę, że za jakieś 6 sezonów uda się uzyskać te 150 baniek. Są drużyny co grają kilkanaście sezonów w najwyższych ligach, dlatego może pochwalicie się swoimi wynikami

Młodzik
    Jeszcze dobierze się nam skarbowy do tyłka , ale ... co tam. Przez kilka kolejek zeszłego sezonu miałem więcej z odsetek niż wydawałem na pensje graczy.

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    mój stan konta wynosi 121 milionów, ale ja nie gram w wyższych ligach i na razie utrzymuje sie na tym poziomie bo szkole młodych

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Początkujący

Bier jakie problemy finansowe?

Panowie, jak się rozsądnie rozwija klub to nie ma problemów finansowych.Jeżeli ktoś ma mniejsze przychody niż pensje zawodników,to sory ,trzeba ich sprzedać,kupić młodych na dobrym poziomie i za kilka sezonów będą efekty. Ale jak ktoś zaczyna grę,kupuje zgredów na wysokich poziomach po złotówce,to problemy będzie miał.Ja osobiście nigdy nie miałem problemów finansowych, mam kilkadziesiąt baniek na koncie i gitara gra.Reasumując panowie trzeba się uzbroić w cierpliwość i powolutku iść do przodu.pozdrawiam

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów