Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: co to jest kojec?

Początkujący

co to jest kojec?

Bo mi się zawsze wydawało, że to takie łóżeczko dla psa albo innego zwierzaka. Raczej małe, puchate, mięciutkie i w ogóle. Ale jak chciałam obejrzeć kojce dla psów to zamiast czegoś takiego wyskoczyły mi... prawie klatki. Prawie, bo są w sumie większe. Ale też bez przesady, że tworzą taki ogrodzony wybieg, można by powiedzieć to coś pomiędzy klatką a wybiegiem.
    to która definicja kojca jest prawdziwa?!?

Początkujący
    Siemanko wszystkim serdecznie

Młodzik Awatar Ramzes
    Przegląda
    Unia Europejska

Uśmiech Kojec

Cytat Zamieszczone przez domec Zobacz posta
    Bo mi się zawsze wydawało, że to takie łóżeczko dla psa albo innego zwierzaka. Raczej małe, puchate, mięciutkie i w ogóle. Ale jak chciałam obejrzeć kojce dla psów to zamiast czegoś takiego wyskoczyły mi... prawie klatki. Prawie, bo są w sumie większe. Ale też bez przesady, że tworzą taki ogrodzony wybieg, można by powiedzieć to coś pomiędzy klatką a wybiegiem.
    to która definicja kojca jest prawdziwa?!?
    Kojec to tak jak napisales male lozko dla malych dzieci ,moze byc ogrodzone drewnianymi szczeblami albo i siatka ,w tym przypadku chodzi o bezpieczenstwo dziecka przed wypadnieciem z niego .Kojec moze byc takze dla psa albo kota jezeli ktos nie ma dzieci. co jest w srodku to juz jest zalezne od wlasciciela (moze byc wyslany zlotem oder puchem z pierza )

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów