Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kilka pytań

Początkujący

Kilka pytań

Dzień dobry, czy jest tu ktoś, kto odpowie mi na kilka pytań? Szukałem po różnych FAQ itp. ale widocznie nie znalazłem/źle poszukałem.
    1. Czy można odwołać sparingpartnera?
    2. Ile pieniędzy inwestować w szkolenia codzienne? Aktualnie mam 5.600 zł na 6 juniorów.
    3. Czy warto ulepszać poszukiwacza młodych talentów? Póki co ulepsza się na 4* lecz nie wiem czy ten czas poszedł na marne
    4. Grając taktyką 5-4-1, jakich zawodników mieć jako rezerwowych? Chodzi mi o rolę, wiem żeby mieć około 14-15 zawodników w kadrze.
    5. Przy jakim wieku warto "wymienić zawodnika", tzn. mój PS ma 36 lat i nie mogę mu zaproponować kontraktu
    6. Jaki ustawić trening dla takiego składu: ? Odpowiedni trening pod młodych zawodników z pominięciem starszych graczy, trening dla piłkarzy zaawansowanych wiekowo bez młodych grajków czy zrównoważony trening pod obie grupy wiekowe?
    To na razie tyle, jak coś mi się przypomni to ewentualnie edytuję post
    i pozdrawiam

Początkujący Awatar Korneliusz92
    Przegląda
    Gdańsk
    3. zwyczajnie warto
    6. zrównoważony trening pod obie grupy wiekowe?

Board-Admin Awatar sniki26
    Jeśli już masz potwierdzony mecz sparingowy ktos zaakceptował twoje warunki nie odwołasz go,możesz go nie rozegrać np z powodu że warunki nie zostały w dniu meczy spełnione np zbyt duża wartość składu

W szkolenia młodych warto inwestować na full.

Poszukiwacz młodych talentów przydaje się ale w sporadycznych przypadkach jak juz bardzo potrzebujesz młodego gracza na daną pozycję/

Co do taktyki to ciężko przewidzieć kto będzie kontuzjowany lub zawieszony za kartki, ale warto miec 2 dobrych napastników ,BR może być jeden on nie jest z reguły nigdy kontuzjowany

Zawodnika możesz sprzedać do 35 roku zycia

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów