Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: kupno zawodnika

Początkujący

kupno zawodnika

Dlaczego po kupnie zawodnika nie jest on automatycznie włączony do treningu?!

Board-Admin Awatar sniki26
    Cytat Zamieszczone przez marcianok Zobacz posta
    Dlaczego po kupnie zawodnika nie jest on automatycznie włączony do treningu?!
    A od czego jesteś menadżerem w swoim klubie a może nie chcesz aby był on w treningu sam musisz o tym decydować

Początkujący
    Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    A od czego jesteś menadżerem w swoim klubie a może nie chcesz aby był on w treningu sam musisz o tym decydować
    Kupuję dwóch w tym samym czasie, jeden jest dołączony a drugi nie - bezsens i utrudnienie w grze.!

A na 100 % wygrałeś obie licytacje ?

Początkujący
    Tak. Sytuacja ta miała miejsce już po założeniu tego tematu. Kupiłem dwóch zawodników w tym samym dniu. Licytacje wygrałem gdyż obaj dołączyli do drużyny. Po czym wszedłem w trening i jeden z nowych był automatycznie dołączony do treningu a drugiego musiałem ręcznie dodać. Od tamtej pory po kupieniu zawodnika zawsze od razu sprawdzam czy jest dołączony do treningu. Kiedyś skapnąłem się po kilku dniach.

Ok chodzi o dołączenie do treningu bo myślałem że wygrałeś obie licytacje i dostałeś jednego zawodnika tak wywnioskowałem z pierwszego postu zapytam się dlaczego tak jest.

Chyba ustawienia treningu są przypisane do zawodnika, a nie do drużyny. Jesli poprzedni właściciel dołączył zawodnika do trenicgu, to po przejściu do ciebie tez będzie dołączony. Jesli on go nie trenuje, to u ciebie też nie będzie trenowany. Taka moja teoria, ale nie jestem pewien jej prawdziwości.

Początkujący

Icon4

też tak myślę, za pomoc

Początkujący
    acha, do sniki26, jastem łodzianinem i też WIDZEWIAKIEM. Pozdro

Cytat Zamieszczone przez marcianok Zobacz posta
    acha, do sniki26, jastem łodzianinem i też WIDZEWIAKIEM. Pozdro

Początkujący
    Przegląda
    Warszawa
    dokladnie jako menager musisz zadbac o kazdy apekt gry i to mi sie bardzo podoba. Jezeli kupujesz zawodnika ty decydujesz czy bedzie on gral w pierwszym skladzie czy siedzia na lawce. Takze tyczy sie to treningow. Super sprawa i wydaje mi sie ze ta opcja ktora dla ciebie jest bledem jest odzwierciedleniem prawdzilego menagera.
    Ostatnio edytowane przez MarkGracz ; 14.05.2017 o 22:06

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów