Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 68

Wątek: OFM 8.0 proponowane zmiany dyskusja oceny opinie

Board-Admin Awatar sniki26
    wszystkie opinie które będziecie podawali operatorowi OFM niestety musza byc w języku niemieckim bądź w angielskim to jest wymóg,opinie między soba spoko mogą byc w ojczystym języku.
    Cała wersja testowa OFM 8.0 niestety będzie tylko w języku niemieckim
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 18.09.2015 o 22:09

Tez tak myślałem. Dlatego właśnie chodzi mi o bezpośredni kontakt między polskimi graczami. Obgadamy co i jak po polsku. Później wyśle się jeden porządnie napisany list podpisany naszymi nickami, zamiast kilkunastu napisanych nieskładnie i byle jak :P Stąd pomysł umieszczenia wszystkich w jednej lidze.

Jak coś to wasze opinie będzie można do mnie przesyłać ja także będę testował nowa wersje i służę pełnym tłumaczeniem językowym nie ma problemu.
    Najważniejsze na co trzeba będzie zwracać uwagę to na ewentualne błędy w programie jakieś nieścisłości itp sprawy żeby to wychwycić w fazie testów.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 18.09.2015 o 22:14

Ewentualnie mam tez inny pomysł- proponuje utworzenie zamkniętego dla innych tematu (dostęp tylko dla testerów, by się temat nie zawalał wypowiedziami osób nie zaangażowanych w betę). Chyba jest to możliwe?

My będziemy mieli forum na beta (wygląda tak jak to ale nie wszyscy maja tam dostęp do informacji o testach ) nie na tym co teraz piszemy, tutaj nic nie będzie oprócz tego co oficjalnie OFM pozwala umieszczać jak np te nowe foto

A to w takim OK, czekam na link.

WSZYSTKO DOSTANIESZ I OSOBY CHĘTNE NA PRIV

Początkujący
    Przegląda
    Kampinos, Poland
    I co z tymi testami ??

Link mam jak na razie dopuścili tylko moderatorów ale jeszcze chwila i reszta testerów dostanie pozwolenie spokojnie

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    coś wiadomo wiecej ?

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Jeszcze nie dopuszczają innych testerów spokojnie,wszyscy się zgłosili dostaną priv z linkiem

Skoro dopuszczenia do testów na razie nie widać, to może Sniki zdradź kilka newsów z obecnej wersji OFM 8.0. Masz link więc chyba jesteś dopuszczony do tej wstępnej fazy? Jakieś nowosci, ogólne wrażenie...

http://v8.www.beta.onlinefootballmanager.com/
    zapraszam wszystkich chętnych do logowania sie i testowania OFM 8.0 wszystkie opinie na forum lub priv do mnie niestety wszystko jak na razie w języku niemieckim
    Można także dodawać opinie problemy błedy itp sprawy na beta forum ;
    http://beta.board.onlinefootballmana...php?8367-Ofm-8
    Trzeba się zalogować na beta forum w razie problemów piszemy wszystko w tym wątku
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 22.10.2015 o 18:36

Na beta forum obowiązuje język niemiecki. Proszę o utworzenie tam działu dla polaków. Chyba że mamy wszystko opisywać tutaj na forum polskim, a ty Sniki wszystko przetłumaczysz i im wyślesz.

Początkujący
    Nie można się zalogować na wersję beta. Podstawowa wersja szwankuje, nie widać podglądu zawodników wystawionych na sprzedaż. Nie można wysłać wiadomości, jakieś angielskie słowa się pojawiły. Admin czy ty w ogóle planujesz nad sytuacją? Weź to ogarnij bo straszny syf się zrobił. Mój zespół poniósł przez to straty, ciekawe kto mi je zrekompensuje?

Cytat Zamieszczone przez marcianok Zobacz posta
    Nie można się zalogować na wersję beta. Podstawowa wersja szwankuje, nie widać podglądu zawodników wystawionych na sprzedaż. Nie można wysłać wiadomości, jakieś angielskie słowa się pojawiły. Admin czy ty w ogóle planujesz nad sytuacją? Weź to ogarnij bo straszny syf się zrobił. Mój zespół poniósł przez to straty, ciekawe kto mi je zrekompensuje?
    Kolego jakoś nie miałem problemów z logowaniem na beta co do naszej gry jest jakiś syf z błędami na serwerze i pomieszało język.
    Wracając do beta jaki masz problem ?

Cytat Zamieszczone przez Csaris Zobacz posta
    Na beta forum obowiązuje język niemiecki. Proszę o utworzenie tam działu dla polaków. Chyba że mamy wszystko opisywać tutaj na forum polskim, a ty Sniki wszystko przetłumaczysz i im wyślesz.
    jak ktoś nie zna języka lub ma problemy pisze tutaj tam nie mogę otworzyć osobnego działu w języku polskim jest jeden dla wszystkich

Początkujący
    wpisuję login i hasło w odpowiedzi komunikat "Falsche Logindaten!"

A marcinok zarejestrowałeś się na serwerze beta?

Co do 8.0- wygląda bardziej na wczesną alfę niż na grywalną betę:P Połowa funkcji jest niedostępna, w dostępnych znalazłem kilkanaście grubych niedorubek, błędów, braków... Na razie nie ma chyba sensu opisywać co jest źle. Trzeba poczekać na aktualizację i poprawę tych grubych błędów, o których to twórcy chyba wiedzą. Inaczej Sniki musiał byś kilkustronicowy poemat przetłumaczyć, a na to szkoda twojego czasu :P
    Ostatnio edytowane przez Csaris ; 23.10.2015 o 10:26

Cytat Zamieszczone przez Csaris Zobacz posta
    A marcinok zarejestrowałeś się na serwerze beta?

Co do 8.0- wygląda bardziej na wczesną alfę niż na grywalną betę:P Połowa funkcji jest niedostępna, w dostępnych znalazłem kilkanaście grubych niedorubek, błędów, braków... Na razie nie ma chyba sensu opisywać co jest źle. Trzeba poczekać na aktualizację i poprawę tych grubych błędów, o których to twórcy chyba wiedzą. Inaczej Sniki musiał byś kilkustronicowy poemat przetłumaczyć, a na to szkoda twojego czasu :P
    spoko pisz co uważasz ja wszystko zredaguje jak możesz wytłumacz jak należy się poprawnie zalogować bo widzę po priv że jest masa problemów

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów