Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: OFM 8.0 – co słychać w rozwoju jakie plany.

 1. #1
  Board-Admin Awatar sniki26
  Dołączył
  09.05.2012
  Posty
  2,191

  OFM 8.0 – co słychać w rozwoju jakie plany.

  OFM 8.0 – co słychać w rozwoju jakie plany.
  Szanowny Menadżerze


  Od pewnego czasu nie ma nowych wiadomości od nas w sprawie aplikacji OFM 8.0. Jak wiesz, ciężko pracujemy nad nową bazą OFM8 oraz nad aplikacja mobilną. Aby uniknąć dalszych nieporozumień, chcielibyśmy więc podać aktualny stan prac oraz dalszy rozwój w najbliższym czasie.

  OFM 8 ukaże się w kilku różnych fazach w celu przetestowania produktów kawałek po kawałku i stopniowego zwiększenia obciążenia serwera. Chcesz być pierwszy który zagra na nowej wersji będzie taka możliwość otworzymy Open Beta serwer, chcemy rozpocząć w październiku na serwerze beta (na razie tylko ). W tym celu zainteresowane osoby mogą się zalogować na serwerze Beta i przetestować OFM 8 z nami. Jednak ta wersja będzie dostępna tylko w języku niemieckim. Dajemy wam możliwość zobaczenia jak to wygląda z wyprzedzeniem. Ta wersja nie będzie kompletna.. Wersja będzie tygodniowo po trochu uzupełniana i instalowana na coraz większej liczbie serwerów w celu zwiększenia grupy badającej i tym samym obciążenia serwera. Sekwencja jest następujące: Po pierwsze, tylko beta-serwer. następnie międzynarodowe serwery, w tym polski serwer i wreszcie dwa serwery niemieckie zostaną dodane. O włączaniu aktualizacji decyduje wielkość serwerów ( obciążenie zaczynamy od najmniejszego i do największego) i nie ma specjalnych preferencji dla każdego kraju. Kiedy rozpoczniemy włączanie i aktualizowanie każdy etap dla danego kraju (serwera) zostanie ogłoszony zawsze z wyprzedzeniem.

  Jak zostało omówione pracujemy intensywnie nad nowym OFM8 , chcielibyśmy wyjaśnić kilka rzeczy:
  OFM pojawi się już niedługo . Wizualnie w OFM 8 pojawi się zupełnie nowa szata graficzna. W tym celu pokażemy dziś już pewne wstępne zdjęcia. Ta zmiana optyczna była ważna i będzie naprawdę duża w stosunku do starego OFM dla początkujących będzie łatwiejsza w zarządzaniu a i starzy menadżerowie znajda nowe funkcje do zabawy.

  Jak pierwotnie zapowiadano, aplikacja mobilna zostanie wydana nie tylko dla Apple i Android. Będzie również dostępna dla telefonów z systemem Windows. Czy wszystkie trzy formaty wejdą w tym samym czasie, nie możemy jeszcze powiedzieć na pewno.

  Twój klub twoje wynik są całkowicie niezależne od przejścia na OFM 8. Tu nie będzie zatem nic utracone .Na razie po woli zmieniamy kod gry , dlatego czasami pojawiają się np.: fałszywe statystyki itp. sprawy w obecnej wersji gry.


  To jest pierwsza informacja od nas. Postaramy od teraz, pisać wam co miesiąc, abyście byli na bieżąco z postępami już naprawdę końcowych prac. Przepraszamy za takie opóźnienie projektu, ale jakość OFM08 jest dla nas najważniejsza i ma wyższy priorytet niż szybkie wprowadzenie do gry niepełnego i niesprawdzonego produktu. Dziękujemy za cierpliwość i za waszą wielką lojalność i wsparcie przez te wszystkie lata. Dla nas ogromne znaczenie ma dalszym ciągu utrzymanie wysokiej jakości OFM i jak zareagujecie na OFM 8 z nowymi pomysłami i opcjami oraz szatą graficzną
  Najlepsze życzenia i wielkie podziękowania,
  Zespół z biura OFM w Kolonii (Niemcy)

  Oczywiście, że nie może brakować kilku screenów


  Wersja PC

  Wersja mobilna

  Zapraszam do podzielenia się wrażeniami opinii dyskusji w sprawie OFM 8.0
  OFM 8.0 proponowane zmiany dyskusja oceny opinie
  Załączone obrazki Załączone obrazki
  Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 12.08.2015 o 10:50

 2. #2
  Board-Admin Awatar sniki26
  Dołączył
  09.05.2012
  Posty
  2,191

  Oto trzy nowe zdjęcia z działu rozwoju OFM 8.0


  ustawienie zespołu

  raport z meczu

  trening

  Zapraszam do podzielenia się wrażeniami opinii dyskusji w sprawie OFM 8.0
  OFM 8.0 proponowane zmiany dyskusja oceny opinie
  Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 18.09.2015 o 17:29

 3. #3
  Board-Admin Awatar sniki26
  Dołączył
  09.05.2012
  Posty
  2,191
  Dla wszystkich którzy chcą już testować wersje OFM 8.0 a mieli do tej pory problemy z językiem oto link już w pełni z polską wersją gry !!!
  http://v8.www.onlinefootballmanager.pl/

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •