Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Dlaczego nie gram w pucharze OFM :/ ?

Początkujący

Dlaczego nie gram w pucharze OFM :/ ?

Witam wszystkich. Nowy sezon ledwo się zaczął ,a mnie już spotkała niemiła niespodzianka A mianowicie dlaczego drużyny z lig klubowych w ogóle nie biorą udziału w pucharze OFM (w tym ja) ? Czy coś uległo zmianie od tego sezonu ? bo w tamtym sezonie pamiętam doskonale że brałem udział ...wiem że nic specjalnego bym nie ugrał ,ale przecież zawsze można było tam parę groszy zarobić ,a jak wiemy każdy początkujący w OFM-ie potrzebuje zastrzyku świeżej gotówki :/ Nie ukrywam że całą zaistniałą sytuacją jestem lekko oburzony :/

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    ja w lidze klubowej również nie gram w pucharze ofm, nie wiem jak było wcześniej bo pierwszy raz jestem tak nisko

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Początkujący
    A ja jestem pewny ,że wcześniej drużyny z lig klubowych również brały udział w pucharze Tylko co uległo zmianie ,że nagle drużyny z owej ligi nie biorą udziału w tych rozgrywkach (od tego sezonu) ,a co za tym idzie tracą kasę ? Potrafi mi ktoś udzielić sensownej odpowiedzi na to pytanie ?

Board-Admin Awatar sniki26
    Mamy już coraz więcej aktywnych graczy na polskim serwerze i niestety kluby z najniżeszi ligi są wykluczone z pucharu OFM

Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    Mamy już coraz więcej aktywnych graczy na polskim serwerze i niestety kluby z najniżeszi ligi są wykluczone z pucharu OFM
    Sniki, bez urazy, ale tak samo mówią w "biedronce" gdy kolejka dobija do połowy długości sklepu. A prawda jest taka, że klientów tyle samo, a tylko jedna kasa czynna :P

Tłumacząc metaforę: W zeszłym sezonie było 6 rund wstępnych, w tym sezonie jest 5 rund (plus oczywiście 1/8, ćwierćfinał itd...). A graczy w polskim "sklepie" ok 1000, więc liczba niezmienna od sezonów. Wniosek: Mniej rund, dwa razy mniej miejsc w pucharach. Tylo :P

Nikt tego tzw ręcznie nie zmienia program obsługujący serwer sam robi takie podziały

Początkujący
    Po pierwsze była w ogóle gdzieś podana informacja odnośnie tego że drużyny z lig klubowych są wykluczone z pucharu ? po drugie na jaki czas są te zmiany ? I po trzecie najważniejsze - zawsze myślałem że ta gra ma na celu przyciągać nowych graczy ,"pomagać im" ,zachęcać ,budzić emocje poprzez rozgrywane mecze etc ,etc ... a takie działania powodują zupełnie inne odczucia I powtarzam po raz kolejny ,że wiem że zbytnio bym tam nie ugrał swoją drużyną ,ale zawsze była to możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy ,których teraz jestem/jesteśmy pozbawieni
    Ostatnio edytowane przez Wojtuniu ; 01.07.2015 o 09:39

kolego informacji nie było bo te zmiany są robione automatycznie przez system i wynikają z liczby graczy która jest płynna

Początkujący

Puchar krajowy OFM

Witam wszystkich,

Mam pytanie dotyczące pucharu OFM. Czy nadal zespołu z LIG Klubowych i niższych, nie biorą udziału w pucharze krajowym? Jeśli tak jest to moim zdaniem należy to zgłosić do ulepszenia gry. Przecież można wydłużyć w kalendarzu Pucharu OFM o kilka rund. Wszystkie drużyny by na tym skorzystały (w zależności jak to zostałoby rozwiązane). Można również zrobić, że drużyny z eklasy zaczynają dopiero od któreś rundy, zespoły z niższych lig odpowiednio wcześniej w zależności od ligi. Osobiście nie widzę tu większego problemu tylko chęci!

Jeśli nie chcą za dużo zmieniać mogą zrobić w następujący sposób:
    Wydłużyć Puchar KRAJOWY OFM o kilka rund (myślę że o trzy, cztery rundy) do rozegrania meczów zespołów z lig niższych od Ligi Regionalnej a następnie jedna runda na rozegranie meczów zwycięzców niższych lig z zespołami z Lig Regionalnych. Reszta będzie toczyła się swoim tokiem w późniejszych kolejkach sezonu.

Mam nadzieje, że będzie odzew w tej sprawie.
    Z góry dziękuje i pozdrawiam.

zapytam się w tej sprawie

Początkujący
    bo jestes slaby

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów