Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: jak "odrodzić" zespół?

jak "odrodzić" zespół?

gram już kilka sezonów w lidze regionalnej, ale za Chiny nie mogę awansować. Mam jeden z najwyższych poziomów w grupie, stadion 15.000 i... nic. Macie jakieś porady? Tu jest strona mojego klubu: http://www.onlinefootballmanager.pl/...%C5%82yskawice

Jeśli chcesz odrodzić zespół, najpierw musisz go stworzyć. Żeby stworzyć DOBRY skład musisz mieć kasę. Żeby mieć kasę trzeba mieć stadion- ok. 80 000 miejsc.

Na twoim miejscu nie przejmował bym się brakiem awansu. Składał bym kasę i wszystko co mam na stadion. Jak będzie stadion (obecnie opłacalny jest stadion ok 80 000 miejsc i pełne otoczenie),później uzbierał bym jakieś 30-40 milionów i kupił bym za to jedenastkę lvl 5 lat 17. I trening pełny takiego składu- wyjazdy na obozy, trening i mecze premium. Mecze premium koniecznie. To tyle. Ja bym tak to zrobił (i tak to robię- obecnie jestem na stadium treningu młodzieży, za jakieś 6-7 sezonów skład będzie zdolny coś ugrać w e-klasie)

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    a jesli niechcesz młodzików szkolić to najwazniejszymi zawodnikami w kadrze są br i śn których najlepiej miec o 1-2 poziomy wyższe od reszty druzyny . Ale Csaris dobrze mówi najlepiej stadion ok 80tys miejsc z rozbudowanym otoczeniem a potem kupować (cieżko bo ceny kosmiczne) albo wytrenować swoją złotą 11 od młodzików

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów