Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: obiecanki cacanki :)

Board-Admin Awatar sniki26
    Sprokett .

Trwają prace nad OFM 8.0, w tej wersji będą nowe funkcje i dostęp aplikacji OFM. Wszystkie inne pisemne fakty są tylko czyimś wymysłem i nie maja nic wspólnego z wersja OFM 8.0
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 22.01.2015 o 20:27

Młodzik
    Językiem urzędowym na forum jest polski. Tak stoi w regulaminie.

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    Sniki moim wymysłem jest 1 post gdzie jest link do tego, że nastąpią zmiany z rozbudową stadionu o "grill itp. " ? Obsługa gry nie odpowiada wprost na pytanie tylko chroni sie tym, że ma powstać nowa wersja gry( ciekawy jestem za ile rok dwa ? ) ja zadałem pytanie dlaczego obiecane zmiany nie zostały wprowadzone i nie uzyskałem odpowiedzi.

a co do domysłów to sami napisali (po angielsku ), że nie wiadomo jak będzie z połączeniem serwisów i możliwe że będzie reset(restart- nie wiem jaka różnica) OFM ...

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Witam
    Dawno tu nie zagladałem ale widze że na forum nic sie nie dzieje a ten temat przykuł moja uwage ciekawe jak to przeniosa i kiedy ale mi sie ta gra zaczeła nudzić od czasu jak podrożyli kixx wcześniej kupowałem ale od tamtego czasu przestałem w dodatku kiedyś chciało sie jak najszybciej rozbudować stadion i to wciagało a taraz jak wszystko jest pozostaje tylko szkolenie sobie nowej drużyny ale to wymada dużo czasu i kilku sezonów

Cały czas czekam na te kiełbaski itp ale chyba sie nie doczekam;D

Menadżer Awatar Kerlon
    Dawno nic na forum nie pisałem

Wychodzi na to że jeszcze dobre kilka miesięcy będzie wiało sandałem. Czekam jak każdy na nowe opcje bo faktycznie ciężko wyznaczać sobie nowe cele ale największym wyzwaniem dla twórców jest ściągnięcie nowych graczy. Polska liga na razie jeszcze ma się dobrze ale inne ligi to nie długo ciężko będzie ekstraklasę w pełni zapełnić. Myślę że ta zapowiadana apka na fony była by dobra bo jednak czasy takie że każdy non-stop z patelnią w ręku chodzi i szuka gierek i programów więc i na ofm by trafiał

A co do obaw o reset itp. Wątpię by tak się stało ale nie daj Boże gdyby...to ja osobiście po 23 sezonach gry (a pewnie jeszcze kilka dojdzie do ewentualnych zmian) na pewno już bym nie grał od początku i od zera.

Młodzik
    Ściągnięcie nowych graczy to podstawa. Jakby mi tłum deptał po piętach to żadne nowe opcje nie byłyby potrzebne . Gra jak dla mnie jest bardzo fajna i na szczęście zabiera mało czasu. Za to dużo hajsu. Czekam z niecierpliwością na komentarz Sniki, który uważa, że wcale kasy tu wydawać nie warto żeby się dobrze bawić . Dalej Sniki! Nic tak dobrze nie robi forum jak zadyma (sam to powiedziałeś)

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    zaraz minie kolejne pół roku od założenia tego tematu, a zmian jak nie było to nie ma. Nie wiem ile osób pracuje nad tą grą , ale jesli to robią charytatywnie to nie mam żadnych uwag...

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Board-Admin Awatar sniki26
    OFM 8.0 jest już na ukończeniu razem z aplikacją na urządzenia przenośne

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów