Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: święta w ofm

święta w ofm

co to za nagrody w tym evencie bo nie rozumiem.
    otrzymałem nagrodę następującej treści Wśród góry prezentów zawieruszyło się zdjęcie z tajnego laboratorium aplikacji OFM.
    i że niby co mam sobie z tym zrobić

Może dostałeś jedyny, niepowtarzalny bon na darmową, mityczną, androidową apkę OFM-a :P To znaczy jej zdjęcie. To oglądania.
    A tak na serio to nie było więcej konkretów? Tylko to zdanie?

Początkujący
    Jazda
    Ja dostałem 5 ptk świeżości dla każdego zawodnika. Normalnie szok. tyle tych ptk, że nie wiem co z nimi zrobić

hmmm na tym zdjęciu była jakaś lalunia
    a tak na serio po głębszym wpatrzeniu się w informację odkryłem że jest ona napisana w bliżej nieznanym mi języku czyt. niemiecki w którym mam informację o tym że 3 moich zawodników ma kontrakty krótsze niż 3 tygodnie
    jeżeli o to chodzi to .... idę na kolację

Hmmm. Ja dostałem dzisiaj coś takiego:

"Okienko kalendarza 2: Chcesz opowiedzieć światu jak wspaniały jest twój napastnik? Świetnie! Podarujemy ci 100 Kixxów za opis gracza."

Dodałem oczywiście opis jednemu z napastników, ale obiecanych 100 kixxów jak na razie nie dostałem

Board-Admin Awatar sniki26
    Kuki te 100 kixx powinieneś dostać od razu po otwarciu okienka a to że jest napisane że to na opis gracza to tylko taka propozycja jak je wykorzystać.

OK. Rozumiem, za info.

Początkujący
    pomocyyyy !!!

Okienko kalendarza 2: W kartce świątecznej od OFM jest wskazówka na 2015 rok. Cóż to może być?

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    http://www.onlinefussballmanager.de/...mas/ofm8_2.jpg ja tez to dzis otrzymałem ale nie wiem o co chodzi

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Menadżer Awatar Kerlon
    Wskazowka na 2015? I taki obrazek? Moze macie zaszczyt dowiedziedziec sie o nadchodzacych zmianach. Cos z wygladem albo apka na kom... tak mi to wyglada

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    no tylko taki obrazek ale jak by zrobili aplikacje to rynek transferowy o 7 rano by był jeszcze aktywniejszy no i fajnie było by z tel normalnie klikać bo teraz musze na kompa sie zalogować aby mieć ten kalendarz adwentowy ...

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

600 kixxów w Wigilię. Taki prezent to rozumiem !

Początkujący
    moze dostaliscie taka mala nagrode bo nie odkryliscie wszystkich okienek

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów