Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Rynek amatorów

Początkujący

Rynek amatorów

Witam,
    ostatnio sprzedawałem zawodnika bez ceny minimalnej.... niestety poszedł za 3 zł :/ no i się przyjrzałem drużynie która go kupiła. to jest jej strona :http://www.onlinefootballmanager.pl/...aska-Labradors.
    Moje pytanie brzmi czy jest możliwe żeby z rynku amatorów pozyskać gracza o wyższym lvl niż 4 (bo raz mi się taki trafił)? w przypadku tej drużyny widzimy pozyskanie gracza z rynku amatorów o lvl 7!!! (chodzi o 25 kolejkę) i cztery kolejki później jest on sprzedawany. Z tego co pamiętam nie mozna zawodnika sprzedać w tym samym sezonie, chyba że jego koniec transferowy jest przewidziany w nastepnym, to można zawodnika wystawic na aukcje. Czy mam dobre informację czy coś się zmieniło ? I czy ma wpływa na to serwer. Bo drużyna jest z Czeskiego.
    Prosze o odpowiedz
    Pozdrawim
    CC
    Ostatnio edytowane przez CashColo ; 18.11.2014 o 10:34

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Jak zaczynasz gre to automatycznie generuja ci sie Zawodnicy..i tak to nastapilo u niego..

A to ze gra w lidze czeskiej to zaczal w wyzszej Klasie rozgrywek i dlatego dostal zawodnka(ow) z Poziomem 7

Patrzac na jego druzyne widac ze Menadzer zna sie na grze

Buduje Stadion,gra mecze towarzyskie z niskim poziomem za duza kase...i nie walczy o Awans do nastepnej Ligi...

Za mecze towarzyskie dostaje 80.000...czyli 80000*35=2,8 Milionkow ...

Do tego ma zaapewnie Sposora ktory placi najwiecej za wystep czyli sponsor 1....i kasa leci..bez starania sie o Awans..Wybuduje Stadion i bedzie gral za wieksza kase ......

Taki sposob gry jest mozliwy tylko w lidze gdzie jest bardzo malo druzyn.
    Ostatnio edytowane przez Vam ; 18.11.2014 o 11:12

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów