Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Dobór odpowiedniej taktyki na mecz

Początkujący

Dobór odpowiedniej taktyki na mecz

Witam kolegów menagerów Mam mały kłopot i liczę na wasze cenne opinie. Mianowicie chodzi mi o dobór taktyki na mecz. Wyczytałem na forum że jest to coś w stylu popularnej gry w papier-nożyce-kamień. Bardzo często jestem w stanie "przewidzieć" jaką taktyką gra przeciwnik ,ale mam problem z dobraniem własnej :/ Na logikę na atak najlepszy jest kontratak i odwrotnie. A jeśli przeciwnik gra posiadaniem to jaką taktykę wtedy najlepiej dobrać i co z zaangażowaniem ? Jest na to jakaś reguła ? I wiem że też w dużej mierze ważny jest skład...ale chodzi mi tylko o konkretny aspekt odnośnie doboru taktyki i zaangażowania Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Menadżer Awatar eMPi
    Atak>posiadanie, posiadanie>kontratak, kontratak>atak.
    Tak to wyglada, i jak sie ktos dobrze ustawi pod przeciwnika to potrafi wygrac kilkoma bramkami z podobnie silna lub troszke silniejsza druzyna, widac po wynikach, a jak sie ustawisz zle, to mozesz wtopic lub zremisowac z wyraznie slabsza druzyna(ponad 20% roznicy w poziomach).
    Zangazowanie to tez swego rodzaju hazard, im bardziej agresywne tym zawodnicy traca wiecej swiezosci i maja wieksze szanse na wygranie pojedynku z przeciwnikiem, ale jednoczesnie wzrasta szansa na zlapanie kartek. Moja rada to standardowo grac na normalnym, i na wybrane mecze, na ktorych Ci bardzo zalezy ewentualnie o 1 zwiekszyc.
    Czasem warto grac na bardzo niskim zaangazowaniu albo na maksymalnym, ale takie sytuacje sie trafiaja niezwykle rzadko( final/polfial w pucharze, lub decydujacy mecz o utrzymanie/awans).
    PL DE.2
    DE.1

Początkujący
    Poczekaj bo nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem. Jeśli przeciwnik ma taktykę ustawioną jako atak to dla mnie najlepszą alternatywą jest wtedy ustawić posiadanie ? kurde byłem przekonany że na atak najlepszy jest kontratak :/ to by tłumaczyło dlaczego każdy mecz w lidze przegrałem z drużyną o przybliżonym poziomie do mojego ... :/

Menadżer Awatar eMPi
    > to znak wiekszosci, a nie strzalka(-->)
    PL DE.2
    DE.1

Początkujący
    Sorry ale nie zwróciłem uwagi na to. Teraz wszystko rozumiem i za udzieloną pomoc

kruk12
    Gast
    mylące

Początkujący
    Kto chce przejąć moją drużynę? ....................... Budżet na plusie

Edit:

Zgodnie z Regulaminem nie mozna komus podarowac druzyne.Nawet jezeli jest to za darmo.Jezeli masz watpliwosci skontaktuj sie z supportem...

pozdrawiam Vam
    Ostatnio edytowane przez Vam ; 14.11.2014 o 03:53

Początkujący
    dzieki za info

Początkujący
    hejka

Początkujący
    hejka

Początkujący
    hejka

Początkujący
    hjeka