Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: CENA KIXXów !! Pytanie, dyskusja, propozycje ...

Młodzik Awatar osael84
    Przegląda
    Jan Wężyk

Icon4 CENA KIXXów !! Pytanie, dyskusja, propozycje ...

Czy ktoś z obsługi polskiego ONLINE FOOTBALL MANAGERa (czy to Polak czy to Niemiec czy nawet Chińczyk) zdaje sobie sprawę z tego, że ceny Kixx'ów są na warunki polskie za wysokie ?? Kompletnie nie rozumiem jaką ci ludzie mają strategię finansową - o ile w ogóle mają.

Czy to tak ciężko zrozumieć, że w Polsce nie zarabia się jak w zachodnich krajach UE ?? Jest coś takiego jak badania rynkowe, które są w stanie zilustrować co ile powinno kosztować czy też ile człowiek jest w stanie na to wydać itp. Chociażby głupia ankieta, cokolwiek żeby uzyskać dane.

Czy nie lepiej obniżyć cenę np. do 50 PLN za 10 000 Kixx'ów ?? Pozwoliłoby to ludziom na urozmaicenie zabawy za w miarę przyzwoite pieniądze (100 Kixx'ów wychodziłoby wtedy po 50 groszy co jak na możliwość wydania w OFMie jednym kliknięciem jest ... no właśnie mało/dużo ... ? W tej chwili wychodzi (89/6000) 1,48PLN za 100 Kixx'ów.

Te kwoty, które są teraz to jest jakiś absurd... Już jakiś czas temu pisałem, że jeśli nie wrócą stare ceny 10 000 Kixx za 89 pln to nawet nie rozważę zakupu Kixx'ów, bo zwyczajnie uważam, że to za dużo jak na plus posiadania i zabawę w OFM'a z Kixxami.

Nie chcę się rozpisywać, bo temat i mój punkt widzenia są dość jasne, ale chciałbym żeby "prezesi" gry zastanowili się czy nie lepiej obniżyć ceny dla użytkowników - z dużym prawdopodobieństwem skoku zainteresowania i co za tym idzie zysków - czy zostawić jak jest i patrzeć przez pryzmat "jakoś to będzie" na wegetację rozgrywki. Tak na prawdę, co ryzykują ??

Oni myślą, że jak ludzie zarabiają niecałe 2000pln to wydadzą kasę na grę internetową ? A jeśli przyjdzie jakiś nastolatek do rodzica z prośbą o pieniądze na grę internetową to co w Polsce usłyszy ? - Zgłupiałeś, nie masz na co wydawać ?!?

Chciałbym skłonić do zastanowienia na temat czy "normalizacja" cen Kixx'ów nie byłaby krokiem w odpowiednią stronę polskiego OFM'a, bo równie dobrze można grać bez nich, a Kixxy to żadna elitarność ... więc może lepiej pójść w ilość ??

*W mojej wypowiedzi nie ma mowy o smsach, bo to jest dopiero kpina skoro np. na 1 osobę z personelu wydamy 160k. za przyśpieszenie poszukiwania juniora 140k. albo za jeden dzień szybszego budowania stadionu chyba 100k. to lepiej w ogóle tej opcji nie brać pod uwagę i za tą kasę na smsy kupić piwo albo coś na obiad.

Sprawa była poruszana w wielu wątkach. Jak dotąd oczywiście nie do ruszenia. Tak jak gdzieś już napisałem- niemiaszki kopiują strategię Tuska. To banda komunistów która mysli że jak podniosą cenę za coś to nagle zwiększą się ich dochody. W ich małych główkach nie ma prawa zaistnieć myśl o prawach wolnego rynku (prawa popytu i podaży... zależności ceny do popytu...). To wykracza poza inteligencję wywyższych czerwonych person.

Nadmienię jeszcze fakt że ceny kixx są podawane w złotówkach, a na przykład w transakcjach kartowych kwota jest pobierana w EURO. Skutek- cena się nie zgadza (z reguły wychodzi to na niekorzyść osoby kupującej kixx- na przykład MNIE!). Jest to celowe wprowadzanie w błąd klienta, nie ma ŻADNEJ informacji na ten temat podczas zakupu. Zgłosiłem ticket w tej sprawie, było to poruszane na forum, ale aktualnie temat umarł- ticket od ok pół roku jest w trakcie rozwiązywania. A PRZESTĘPCZY PROCEDER CIĄGLE TRWA.

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Sniki26 i ja na poczatku roku zapytalismy sie czy mozna wprowadzone Stare ceny za kixxy.Odpowiedz byla ze OFM nie Planuje innych cen kixxow.to byly ceny promocyjne...

Kiedy bylo nam wiadomo ze zostana wprowadzone zmiany z balancingiem ,zapytalem sie czy mozna byloby wprowadzic Stare ceny z kixxami.Odpowiedz byla ze Ofm nie planuje zmian.Poprosilem jeszcze raz o rozpatrzenie co do ceny kixxow.

Od 27 sezonu mamy we wszystkich pakietach Rabat 20%....

Menadżer Awatar eMPi
    Ja tam uwazam, ze im sie po prostu takie ceny oplacaja, tzn jest pewna mala grupa ludzi, ktorym cena kixx nie przeszkadza, a nawet jakby byla 2-3x wieksza to tez by bylo ok, dla niektorych wydawanie 3tys pln na gre internetowa miesiecznie to nic wielkiego, samemu nie kupuje tylko dla zasady, bo byly tansze dlugo i zostaly ceny znacznie podniesione, a poza tym z powodu wielu zmian ulatwiajacych zycie kixxowiczom przestalbym miec frajde z gry z powodu tych ulatwien.
    Takze sumujac pewnie porownali zyski tamte oraz obecne, i wyszlo ze teraz i tak sa na+, mimo mniejszej ilosci osob kupujacych, za to srednia na osobe musiala sporo wzrosnac.
    PL DE.2
    DE.1

Board-Admin Awatar sniki26
    Cytat Zamieszczone przez Csaris Zobacz posta

Nadmienię jeszcze fakt że ceny kixx są podawane w złotówkach, a na przykład w transakcjach kartowych kwota jest pobierana w EURO. Skutek- cena się nie zgadza (z reguły wychodzi to na niekorzyść osoby kupującej kixx- na przykład MNIE!). Jest to celowe wprowadzanie w błąd klienta, nie ma ŻADNEJ informacji na ten temat podczas zakupu. Zgłosiłem ticket w tej sprawie, było to poruszane na forum, ale aktualnie temat umarł- ticket od ok pół roku jest w trakcie rozwiązywania. A PRZESTĘPCZY PROCEDER CIĄGLE TRWA.
    Otrzymałeś odp. że operator przelicza aktualny kurs Euro i sprzedaje KIXX po takiej cenie jest to operator zewnętrzny,nie kasuję Ticketu z twoim problemem bo OFM po twoim zgłoszeniu i moim wyjaśnieniom że czujemy się w pewien sposób oszukiwani negocjuje z tym operatorem warunki prowadzenia dalszej współpracy.

Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    Otrzymałeś odp. że operator przelicza aktualny kurs Euro i sprzedaje KIXX po takiej cenie jest to operator zewnętrzny,nie kasuję Ticketu z twoim problemem bo OFM po twoim zgłoszeniu i moim wyjaśnieniom że czujemy się w pewien sposób oszukiwani negocjuje z tym operatorem warunki prowadzenia dalszej współpracy.
    No i co z tego że negocjują? Nic z tego nie wynika. Poza tym powinni natychmiast umieścić informację, że pobrana opłata nie jest zgodna z tym co podają na stronie (i informacja powinna być umieszczona w miejscu widocznym w panelu zakupu kixxów).

Jeśli mimo tego, że dostali informację o błędnym naliczaniu kasy przez operatora, nie umieścili takiej informacji, stają się z automatu współwinni oszustw popełnianych przez operatora gdyż przyzwalają i ułatwiają wyłudzanie pieniędzy czerpiąc jeszcze na tym zyski.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów