Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kiedy awans?

Senior Awatar misyogixd
    Przegląda
    Chodel/Siewalka

Kiedy awans?

Wróciłem do tej gry po raz enty i niestety zapomniałem na jakiej zasadzie zawodnicy awansują i kiedy to robią. Ktoś mnie oświeci? :P
    No i też chciałem się dowiedzieć kiedy najlepiej sprzedawać młodzika ze szkółki?

Zawodnicy awansują w 0,9,18 oraz 27 kolejce po rozegraniu meczu ligowego tego dnia. Awansują jeśli przekroczą próg punktowy PA. Progi PA są od tego sezonu niezmienne. Spadki więc moga się zdażyć tylko jeśli gracz jest źle prowadzony i traci PA- na przykład słaby napastnik ustawiany do silnych przeciwników może nałapac dużo ujemnych PA i spaść z lvl.
    Młodziki? To twoja gra i twoja decyzja co, kiedy i jak zrobisz.
    JA OSOBIŚCIE ROBIĘ TAK: Jak nie jest ci do niczego potrzebny to w obecnej sytuacji najlepiej potrzymac go w szkółce aż osiągnie 5 lvl (no chyba że jest na tyle kiepski że osiągnie go w wieku 19 lat- takiego nie opłaca wogóle trenować).Jak złapie 5 level i wyrazi chęć przejścia- wystawił bym go na sprzedaż od razu. Ale to tylko moje zdanie na ten temat. Decyzja co zrobisz należy do ciebie i to ty masz się zastanowic co najlepiej ci sie opłaca.

Senior Awatar misyogixd
    Przegląda
    Chodel/Siewalka
    Stałe PA? Jest jakaś tabelka?
    A co do młodzików to wiem. Tylko chciałem się dowiedzieć za jakich obecnie są największe ceny.

Menadżer Awatar eMPi
    http://forum.onlinefootballmanager.p...nia-Zawodnikow
    A jesli chodzi o ceny, to mysle ze w poczatkowych kolejkach za 5 poziom juniora 17 lat spokojnie 1-2 banieczki wycisniesz, pod koniec sezonu oczywiscie to bedzie troche mniej, ale tez sporo, wszystko zalezy jak bardzo ktos bedzie akurat danego zawodnika potrzebowal, osobiscie jak mowilem nastawialbym sie na okolo 2 banki za poz 5/17 lat w pierwszych 2 tygodniach sezonu, z racji tego, ze oni maja bardzo duzy potencjal rozwojowy, duzo wiekszy niz juniozy z poprzednich sezonow(bardzo podniesione PA)
    PL DE.2
    DE.1

Senior Awatar misyogixd
    Przegląda
    Chodel/Siewalka
    eMPi.

Początkujący
    Jakie są najnowsze granice awansu? Bo chyba jakaś zmiana nastąpiła.

Nic się w tym temacie nie zmieniło.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów