Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 91

Wątek: Balancing

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf

Balancing

Czy są już jakieś informacje jak będą granice PA po Balancingu?
    I czemu nie było wcześniej zapowiedzi o zmianach tylko dopiero 11 dni przed?
    Na niemieckich serwerach info jest już od prawie 2 miesięcy.

http://forum.onlinefootballmanager.p...nia-Zawodnikow
    Ostatnio edytowane przez Vam ; 09.08.2014 o 02:16 Powód: Podanie linku PA i Wynagrodzenia

to dla mnie szok... aż taki skok w PA... najgorsze jest to, że spadnie ilość widzów, a konkretnie spadną ceny za bilety...

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    no teraz bardziej bedzie sie opłacało miec stadion ok 80k miejsc, ale teraz to trzeba młodzików szkolić ostro bo 5lvl bedzie cos warty, pozatym nie bedzie co robić z kasą :/

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Ale wyjaśni ktos o co w tym chodzi... Tak Łopatologicznie poproszę. Tak czytam to po angielsku ale jakoś nie do końca wszystko rozumiem... Poza tym zakupiłem przed kilkoma dniami pełny komplet młodzików 17-18 lat i trenuje ich ostro. Coś czuje że właśnie teraz przez to stracę bardzo dużo, bo lecą ich poziomy łeb na szyję i na meczach towarzyskich będę nimi grał na "minusie".

I może nie narzekajcie na to że uprzedzają tylko na tydzień przed... Normalnie to informacja była dopiero po wprowadzeniu zmian :P Robią chłopaki postępy. I cieszmy się że coś robią. Jest nadzieja że to wszystko ruszy.

Przegląda
    Legnica
    może aż tak dużo nie stracisz bo maxsymalny poziom bedzie 12-13 ale co to ma na celu to nie mam pojęcia, ale jesli zawodnicy bedą wolniej awansować(duża różnica pa miedzy poziomami) to bedzie bardzo zniechęcać nowych graczy ...

"The long-term objective is more fun, based on faster upgrading"
    Z mojego języka angielskiego wynika że podstawą tego fajnego pomysłu są szybkie wzrosy mocy zawodników... Ale jak skoro granice PA poszły w górę... chyba...
    Cos mi sie to wszystko nie dodaje. Ma ktos jakieś pewne informacje jak to będzie w praktyce wyglądać? Bo jak na razie to wygląda mi to bardzo podobnie jak ostatnia "promocja kixx"... Niby 20% taniej a drożej.... (Ale dalej uważam że dobrze że coś robią. Boje się tylko o rezultaty)

P.S: 100 post
    Ostatnio edytowane przez Csaris ; 01.08.2014 o 18:21

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    W Balancingu chodzi o to ze będą stale granice PA a max. poziom będzie pewnie 26 jak na niemieckim.

Menadżer Awatar eMPi
    No, ja sie spodziewalem takich zmian, bo dosc podobne wchodza na niemieckim kixx-serwerze, jasne, ze napisza ze "for fun" jako powod, ale jakby sie lepiej zastanowic, to dochodzimy do bardzo prostych wnioskow, mianowicie:

1) Obecnie wystepuje bardzo duza losowosc, majac druzyne 160+ mozesz ograc nawet najsilniejsze ekipy na serwerze, nie ma za duzej presji na szkolenie zawodnikow w szkolce ani potem, bo 16-17 nawet beztalencia zle prowadzona osiagaja na lajcie :P
    To sie zmieni i tutaj duzy plus, z tym jednak przychodzi pewien minus, mianowicie koniecznosc trenowania i wysylania na obozy/turnieje jednak mimo wszystko zmusza do zwiekszonej aktywnosci graczy- platnikow, lepsze ceny,a przede wszystkim o 2 wiecej turnieje i obozy/sezon to sporo

2) Druga i oczywista zmiana to ogromne zmniejszenie dochodow z meczow ligowych, towarzyskich, jak rowniez pucharowych, takze trzeba bedzie pokombinowac z poziomem otoczenia i wielkoscia stadionow i cenami biletow, kto ma juz wsio na maxa i duza trybune, to niestety, ale straci najwiecej.

3) Kolejna oczywista oczywistosc, to znaczne zmniejszenie kosztow utrzymania zawodnikow, w sumie na plus dla wszystkich oprocz najbogatszych klubow ze stadionami na 100k miejsc i wiecej.

Troche prywaty, ale pod koniec sezonu opylam swojego Srodkowego Napastnika http://www.onlinefootballmanager.pl/...-Quincy-Crouch, starowinka z niego i pogra tylko 1 sezon, ale za to ma ponad 10k pd/pt, wiec nawet po denominacji bedzie na 14 poziomie, w sam raz dla kogos kto walczy o wejscie lub utrzymanie sie w eklasie lub chcialby sie solidnie zaprezentowac w pucharach ;D
    PL DE.2
    DE.1

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez Csaris Zobacz posta
    I może nie narzekajcie na to że uprzedzają tylko na tydzień przed... Normalnie to informacja była dopiero po wprowadzeniu zmian :P Robią chłopaki postępy. I cieszmy się że coś robią. Jest nadzieja że to wszystko ruszy.

Na niemieckim Forum jest już o tym wiadomo od 2 Miesięcy ponieważ jest to bardzo duża zmiana w całej grze ponieważ ta zmiana ma tez wpływ na poziom zawodników i drużyny przez co spadną ceny biletów i zyski z wejściówek a zawodnicy będą drożsi bo będzie ciężej ich wytrenować na takiego zawodnika który by przynosił większe zyski!

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    to sa wielkie zmieny co do prowadzenia druzyny. Jak widac po wypowiedziach paru osob najwieksze zmartwienie jest dochod z meczow..ligowych, pucharowych , towarzyskich ..
    Skoro zmieni sie poziom zawodnika i za tym idzie wynagrodzenie to chyba nie bedzie to az tak negatywnie wygladac co do dochodow ..

Najwazniejsze w tej grze jest rynek Transferowy..ktory tutaj zupelnie nie istnieje ...To jest glowny dochod aby dosc szybko przy sprzedazy zawodnikow dorobic sie wiekszego stadionu. W chwili obecnej patrzac na pkt Awansu kazdy moze wyszkolic sobie zawodnika..wiec rynek transferowy jest nie potrzebny.

Teraz przy zmianach zapewnie to sie zmieni. Od ligi regionalnej ludzie beda szukac zawodnikow z wyzszym poziomem. Ceny pojda drastycznie w gore.To bedzie dobre dla tych ktorzy beda tworzyc "DreamTeam"

Jak dla mnie sa to idealne zmiany ..

Board-Admin Awatar sniki26
    Cytat Zamieszczone przez Warszawska eLka Zobacz posta
    Czy są już jakieś informacje jak będą granice PA po Balancingu?
    I czemu nie było wcześniej zapowiedzi o zmianach tylko dopiero 11 dni przed?
    Na niemieckich serwerach info jest już od prawie 2 miesięcy.
    Słuchaj kolego jeśli wiedziałeś że na niemieckim info jest od 2 miesięcy to czemu o tym nie napisałeś na naszym forum np w formie pytania czy to u nas także wejdzie co ? My nie dostaliśmy infa o zmianach ,jesli coś takiego wiesz zawsze napisz i dowiemy się o co chodzi i czy to także obejmuje polski serwer bo tak to zadajesz głupie pytanie sam wiedziałeś i nic nie napisałeś na polskim forum.

Dopisze jeszcze że w ramach tej zmiany każdy klub dostanie dodatkowo zastrzyk finansowy !!!
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 02.08.2014 o 06:42

Początkujący
    Mam złe przeczucia. Obym się mylił. Do tej pory zmiany z poziomami były [ehem] śmieszne. No i boję się o dochody za bilety :P bo przecież już rozbudowałem stadion na tyle ile chciałem

Początkujący
    Czy ktoś ma informacje jakie będą PA oraz pensje graczy po tych zmianach?

Board-Admin Awatar sniki26
    Cytat Zamieszczone przez Sebek Zobacz posta
    Mam złe przeczucia. Obym się mylił. Do tej pory zmiany z poziomami były [ehem] śmieszne. No i boję się o dochody za bilety :P bo przecież już rozbudowałem stadion na tyle ile chciałem
    Co wy z tymi dochodami jak spadną poziomy zawodników to także ich gaże spadną w dół i utrzymanie będzie tańsze nic nie stracicie.

Przegląda
    Legnica
    z kasą napewno nie bedzie zle, ale Ci co mają wieksze stadiony stracą, ponieważ też mają wieksze koszty z tym związane, ale teraz napewno trzeba inwestować w szkółkę bo 5 lvl to już bedzie cos

Menadżer Awatar eMPi
    To ja moze uscisle, zeby coniektorych uspokoic.

Z racji denominacji/obnizenia poziomow zawodnikow nikt nie bedzie bankrutowal, raczej odwrotnie, nowemu zespolowi jak i srednio zaawansowanemu bedzie sie gralo duzo latwiej i ryzyko wpadniecia w wielomilionowy dlug bedzie ograniczone do minimum.
    Beda oczywiscie kluby grajace na kredyt, ale tylko gdy swiadomie wybiora taka droge- 0 rozbudowy stadionu i skupienie sie tylko na poziomie druzyny.

Dodatkowo ciezej bedzie pieniazki zarobic, bo nikt przez dlugi czas nie bedzie dostawal po 2 banki za mecz ligowy u siebie i po banke z towarzyskiego(dochody z ligowych mozna sprawdzic w statystykach, a skoro nawet ja mam przy niecalych 60k miejsc i otoczeniu 3/4/3/3 725k- oplata z towarzyskiego, to przy stadionach 100k+ i max otoczeniu ponad 1 mln jest osiagalne na bank).

Czyli roznica w zamoznosci miedzy najbogatrzymi klubami a sredniakami i nowicjuszami nie bedzie wzrastac tak jak teraz, a po czasie znaczaco zmaleje, nikogo nie bedzie stac na zawodnikow za 20 baniek lub wiecej, bo taki zawodnik nie zapewni juz tak dobrych dochodow jak wczesniej tracac 4 do 7 poziomow.

Za to starsi zawodnicy obecnie na poziomach 14-16 (po denominacji poziomy 8-11)moga znaczaco zyskac na wartosci, gdyz praktycznie kazdy klub bedzie w stanie ich utrzymac, zapowiadaja sie ostre manipulacje/spekulacje/przekrety na rynku transferowym teraz i na poczatku nastepnego sezonu, i spore skoki cenowe w wartosci zawodnikow, takze kumaci managerowie maja teraz spore pole do popisu

Edytka:
    Tutaj macie tabelke z niemieckiego kixx serwera, pensje beda u nas te same, ale za to PA chyba zdecydowanie bardziej obnizone

Wg tej tabelki zawodnik z 7609 mialby poziom 14, a u nas spada na poziom 12
    Poziom 14 to cos miedzy 8967 a 10251 u nas po zmianach, za to na niemieckim kixx-serwie wg tabelki to by starczalo na gorna granice 15, a druga wartosc to juz powyzej dolnej granicy 17 poziomu.

Takze z tego mozna wnioskowac, ze z racji bardzo malej liczby uzytkownikow dostajemy bardzo znaczne obnizenie, srednio 2-3 poziomy nizej niz w tej tabelce u Niemcow, i nawet po ostrym szkoleniu za kixxy nikt nie bedzie w stanie osiagac wiecej niz 11 zawodnikow 15 poziomu, czyli max na dlugi czas(do kolejnej zmiany granic PA) to beda okolice 165 poziomu druzyny, wniosek- chyba trzeba sie wstrzymac z budowaniem bardzo duzych stadionow, w wiekszosci meczow starczy cos kolo 60-80k, i chyba rowniez otoczenie nie bedzie az tak oplacalne na najwyzszych poziomach, osobiscie jeszcze dlugo potrzymam 3/4/3/3, ewentualnie wskocze na 4/4/3/4 gdyby mi zbywalo kasy, ewentualnie sie przytrafil czasowy spadek do 2 ligi i/lub znaczne odmlodzenie skladu.
    Ostatnio edytowane przez eMPi ; 02.08.2014 o 10:51
    PL DE.2
    DE.1

Młodzik
    Witam.
    Jak dla mnie jedynym celem tej zmiany jest dalsze wyłudzanie kasy i tyle. Żeby liczyć się wśród najlepszych trzeba będzie wysyłać na turnieje/obozy graczy po 31 roku życia, a to niestety tylko za kiksy. Póki tu nie przybędzie graczy (widział ktoś gdzieś ostatnio reklamę naszego OFM), wszelkie zmiany to tylko mieszanie wody i tyle.
    Pozdrawiam.

spore zmiany po tym sezonie sprzedam drużyne zostawie młodych poziom bede miał marny ale z czasem sie wyszkolą z reszta ten sezon to porażka...

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    Słuchaj kolego jeśli wiedziałeś że na niemieckim info jest od 2 miesięcy to czemu o tym nie napisałeś na naszym forum np w formie pytania czy to u nas także wejdzie co ? My nie dostaliśmy infa o zmianach ,jesli coś takiego wiesz zawsze napisz i dowiemy się o co chodzi i czy to także obejmuje polski serwer bo tak to zadajesz głupie pytanie sam wiedziałeś i nic nie napisałeś na polskim forum.

Dopisze jeszcze że w ramach tej zmiany każdy klub dostanie dodatkowo zastrzyk finansowy !!!

Po 1.-Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi (dlatego nic nie pisałem)
    po 2.-to wy moderatorzy jesteście od tego żeby nas informować o zmianach a nie na odwrót
    po 3.-nie wiem jak ty ale VAM tez gra na niemieckim serwerze także on powinien o tym wiedzieć.

Po za tym zobacz na 2.Ligi zagraniczne,do polowy są puste ale otwarte są 4 ligi na 20 drużyn,
    zobacz mój watek Karne i wolne,po dodaniu zdjęcia na dowód ze nie jest tak jak wy to mówicie ze najlepszy zawodnik strzela żaden z was moderatorów się nie odezwał już od maja.
    Dostajecie Kixxy za free tak wiec można od was oczekiwacz więcej zaangażowania...
    Ostatnio edytowane przez Warszawska eLka ; 02.08.2014 o 14:04

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    @ warszawska elka tak naprawde czepiasz sie wszystiego juz od poczatku jak tutaj zawitales..Teraz nastepny temat dlaczego nas predzej nie poinformowali..A.)moze zapomnieli..B.) nie chcieli..C.) dopiero nas poinformuja.D.) sprawdzaja na innym serwrze czy bedzie to tak dzialac ja mysl

Jezeli sadzisz ze gram na niemieckim serwerze i wiesz gdzie to pokaz mi na forum gdzie to pisze? Bo na forum nic nie pisze...

Informujemy jezeli dostajemy oficjalnie Informacje ..Jezeli jej nie ma jak mozna Informowac?
    Ostatnio edytowane przez Vam ; 02.08.2014 o 15:14

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów