Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: aktualizacja

aktualizacja

czy w najbliższym czasie przewidziane są jakieś zmiany (realne zmiany)?
    OFM jest w PL ponad 2 lata i poza jakimiś kosmetycznymi zmianami nic nie ruszyło do przodu.
    Wiadomo, że od czasu do czasu trzeba coś poprawić, dodać funkcję nowe... bo OFM nawet nie stoi w miejscu, tylko cofa się w porównaniu do konkurencji.
    Brak reklam, brak nowych graczy, brak nowości, aby zatrzymaćstarą gwardię.

Powiem szczerze, że mi trochę to zaczyna się nudzić. Brak urozmaicenia, brak ruchu na rynku transferowym. Brak rywalizacji.
    Mam ponad 100 baniek na koncie i nie mam co z nimi zrobić... stadion optymalnie rozwinięty. Brak graczy z 18,19 i 20lvl do kupna.
    Zacząłem nawet rozwijać żmudnie młodzieć... aczkolwiek wcale mi się to nie opłaca ze względów finansowych.

Dawniej na forum był większy ruch to przynajmniej można było wymienić parę opinii... a teraz chyba nie przybywa nowych userów, bo nikt nie ma pytań

Menadżer Awatar eMPi
    No, czasem sie jakies pytanko od nowego gracza trafi, to staram sie zawsze w miare szybko odpowiedziec, zeby stworzyc na forum tzw "sztuczny tlok" ;>
    PL DE.2
    DE.1

No niestety ale gra zdycha jak chomiki na forum. FunCupy się nie odbywają bo nie ma chętnych na grę. Miała być jakaś apka na smartfony ale to też chyba umarło z niedojedzenia.
    Jak dla mnie to niemcy postawili już krzyż na ofm-ie, czekają aż popularność spadnie do granicy opłacalności (o ile już nie spadła) i zamkną z dnia na dzień interes. Oczywiście nie uprzedzą o tym, bo po co, może akurat ktos jeszcze dzień przed kixxy kupi.

Autorzy projektu, dla was odemnie

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Na niemiecki jest podana informacja z dnia 8.7.14 ze pracuja nad nowym OFM.Wersja OFM ma byc dostapna na komorkach i tabletach.Prace sa intensywne .Musimy czekac...

Pisać to ja też mogę. Najpierw efekty poproszę. Ostatnio jak zapowiadali wielkie zmiany, to wyszła kosmetyka i dodatkowe możliwości ale za wydanie kixxów. Innym razem jak zapowiedzieli promocję to ceny kixx wzrosły. Jeśli nie zauważyliście, wszystkie zmiany wprowadzone polegały na kosmetyce lub na wprowadzeniu nowych, płatnych opcji.
    A mojej sprawy, z niepoprawnym pobieraniem opłat za kixxy przy płaceniu kartą to nikt z niemiaszków nie miał ochoty naprawić. Bo po co, zawsze dodatkowa kasa na koncie :P
    A aplikacja mobilna to miała juz być w kwietniu , więc żadna rewolucja.

Więc tak jak mówie- na razie jest ch..., dupa i kamieni kupa. Czekam na faktyczne zmiany. Przechwałki niech sobie zostawią.

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Mnie to się już nawet nie chce czytać na tym forum,Ściema za ściema,Niemcy graja w ch... a moderatorzy naiwni jak małe Dzieci w to wierzą a zmian i tak nie będzie.
    Na propozycje chodź by nawet o rzutach karnych i wolnych nie ma od 2-3 miesięcy nawet odpowiedzi.Dodałem nawet zdjęcie żeby pokazać ze nie wszystko jest tak jak to moderatorzy mówią.

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    OFM GmbH nie jest duza Firma jak inne konkurencyjne.Dlatego czasami czeka sie troche dluzej teraz aby wszystko od poczatku funkcjonowalo.Ale co tak naprawde co oczekujecie od wielkich zmian?.Myslicie ze to cos da ,aby np zwiekszy sie ruch na rynku transferowym ktory tak praktycznie od poczatku gry nie funkcjonuje..bo 95 % graczy zatrudnia zlych zawodnikow ? Nastepny problem tkwi w nowych graczach gdzie tez zapewnie 90 % loguje sie tylko jedyny raz ..a potem juz nie ...i taka druzyna istnieje przez dwa sezony..Ale to nie problem OFM tylko ludzi..Wiec chocby zmaine weszyly te z kielbaskami to i tak nie przyciagnie wiele ludzi..

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    ale jak wejdą jakieś zmiany to przynajmniej cos bedzie sie dało robić z kasą, już są drużyny co mają same 18 i co im po tym, ja już tylko tu wchodzę kliknę dwie zmiany przedłużę kontrakty i tyle...

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Bo powinni dać jakąś reklamę w telewizji...przy transmisjach meczy itd.
    Inne gry się już do znudzenia reklamują a na pewno to w PL nie kosztuje tyle co np. w Niemczech albo Austrii przeliczeniu na Eurosy a Polski rynek jest duży.

Myślę, że mogłyby nastąpić jakieś zmiany w związku z treningiem/dodatkowymi obozami/rozwojem zawodników.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów