Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Jaki sponsor? o.0

Początkujący Awatar Kamiloris

Jaki sponsor? o.0

Witam, siema siema, mam zapytanie dotyczące sponsora, a mianowicie nie wiem którego wybrać ;/ http://www.onlinefootballmanager.pl/...111-Cheampions to jest moja druzyna, mam do wyboru

Sponsor sezonu

Premia za występ
    Prem. za zwycięstwo
    Premia za tytuł
    Utrzymanie się w kl.
    Riviera COCKTA
    29.516 zł

4.396 zł

8.112 zł

72.540 zł

leON
    22.765 zł

9.891 zł

36.036 zł

402.012 zł

Xpressound
    13.973 zł

42.390 zł

72.072 zł

265.668 zł

Stella Casella
    1.570 zł

79.285 zł

40.716 zł

38.220 zł

Buzzer Soda
    785 zł

70.650 zł

650.052 zł

8.112 zł
    Jestem w lidze klubowej, mam nadzieję na oczywiście awans wyżej, aczkolwiek myślę że może zbyt łatwo nie być, chociaz ostatnio zrobiłem duzy krok do tego (pokonałem zespol 10 lvl wyzszy, warty ponad 3x wiecej ), to doradzcie mi coś proszę, no nw, najlepszego w tej sytuacji :/ i Proszę o uzasadnienie swoich wypowiedzi, dlaczego akurat ten a nie inny. Z góry dzięęki

Menadżer Awatar eMPi
    http://forum.onlinefootballmanager.p...ull=1#post2197

Jesli bys byl gotowy bic sie o awans to oczywiscie sponsor nr 4(premia za zwyciestwa), poniewaz wygrasz wiekszosc meczow, ale jest kilka druzyn porownywalnie silnych jak Twoja, wiec awansu pewnego nie masz.

Ale jako, ze zaniedbales stadion, to polecam posprzedawac zawodnikow z duza pensja, i skupic sie na powolnym ciulaniu kasy na rozbudowe stadionu, wszystko masz w przyklejonych tematach, ewentualnie jak cos sie potrzebujesz dopytac, to smialo.

Stanowisko moje uzasadniam tym, ze ofm to gra na minimum kilkadziesiat sezonow-lata gry, a nie pare tygodni, i zaniedbywanie stadionu zawsze konczy sie ciezkim bankructwem/porzuceniem konta

Trzeba myslec perspektywicznie- co sie sprawdzi lepiej:

Wariant a) druzyna 180-190 poziomu z malym stadionem----> kolosalne dlugi z powodu pensji pilkarzy i nieuchronny spadek do 3 ligi lub nizej.

Wariant b) druzyna poziomu 30-40 ze stadionem 100-160k miejsc siedz/zad----> systematyczne awanse do 1 ligi a z czasem i e-klasy jednoczesne z duzymi dochodami z biletow, i realna szansa na granie w pucharze swiata
    PL DE.2
    DE.1

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów