Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Upomnienie za ogłoszenie na czacie.

Upomnienie za ogłoszenie na czacie.

Witam.
    W dniu dzisiejszym otrzymałem upomnienie od OFM za reklamę transferu swoich graczy. Treść upomnienia "za swój komentarz z dnia ligowego 27 o godz. 20:26 Uhr na czacie ligowym. ŻADNYCH reklam - dotyczy to również ofert transferowych, FunCup i meczów towarzyskich."

A teraz to wykpie jeśli można:
    1.Jest to gra i czat w normalnych grach służy nie tylko rozmową o dupie marynie ale też o sprawach związanych z grą. Włącza sie w to REKLAMY TEGO CO SIĘ SPRZEDAJE! Grałem w wiele gier online-przeglądarkowe i nie tylko, ale nigdy nie dostałem upomnienia za to że informuję innych graczy o tym że mam do sprzedaży taką i taką rzecz (tu: takiego i takiego zawodnika). Nie mówię tu oczywiście o ludziach którzy w sposób nachalny zawalają cały czat swoimi ofertami- to jest zwykły spam który trzeba tępić.
    2.Żeby nie było-Nie uwarzam swojej oferty za spam. Umieściłem po jednym zdaniu na czatach ekstraklas i polskiej pierwszej ligi. Nikomu korona z głowy z tego powodu nie spadła, bo większość czatów i tak jest martwa. Jeden wpis w sezonie to nie czat tylko blog (i to słabo rozbudowany) XD
    3.Umieściłem ogłoszenie w odpowiednim dziale na forum ale do tej pory było 11 odsłon. Sami sobie odpowiedźcie jakie to bez sensu i proszę nawet nie podawać argumentu że "jest od tego dział na forum".
    4.W mojej opinni powinno się umożliwić wpisywanie !pojedyńczych! ogłoszeń związanych z grą na czacie, ew. powinno sie otworzyć nowy czat "transferowy". Większość osób, które chcą kupić jakiegoś gracza zwyczajnie go przegapia- nikt nie sprawdza rynku transferowego codziennie. temu wzrosły by ceny graczy bo wiecej osób chciałoby licytować (bo więcej osób wiedziałoby o ofercie)

Po piąte- Jak dostanę bana na forum za dużą ilość słów pisanych CAPSLOCK'iem to się wk.... zdenerwuję. To byłoby przegięcie.

Board-Admin Awatar sniki26
    Niestety regulamin czatu jasno wyjaśnia że tego typu ogłoszenia są zabronione.
    Niedługo będzie nowy czat dla graczy z możliwością bezpośredniego pisania między sobą oraz będzie pokazywał kto w danym momencie jest on line.
    Nie wiem czy regulamin się także zmieni ale do tej pory mamy taki który zabrania tego i musimy go przestrzegać.

To że istnieje regulamin, który mówi cos jasno nie tłumaczy tego że jest bzdurny i w pewnym sensie bez sensu. Wydaje mi się że autor nigdy gier online na oczy nie widział.

EDIT:
    Poza tym kraść pieniądze z kont graczy to OFM może! Na to nie ma w końcu regulaminu... (Inaczej nie nazwę naciągania polskich graczy na dodatkowe UKRYTE koszty zakupu kixów- kto nie wie o co chodzi zapraszam do działu kixx)
    Ostatnio edytowane przez Csaris ; 19.03.2014 o 13:07

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    wiesz jak by wyglądał czat ligowy jak by kazdy pisał ze wystawił zawodnika na rynek ? by nic innego nie było...

możesz na forum napisać i wystarczy jak ktoś potrzebuje zawodnika to go szuka...

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Cytat Zamieszczone przez dr.puniszman Zobacz posta
    wiesz jak by wyglądał czat ligowy jak by kazdy pisał ze wystawił zawodnika na rynek ? by nic innego nie było...

możesz na forum napisać i wystarczy jak ktoś potrzebuje zawodnika to go szuka...
    Zgadza się

W sumie to po dłuższym zastanowieniu się z Wami zgadzam. Ale to nie zmienia faktu że brakuje mi takiego miejsca w którym mógłbym bez skrępowania poinformować ogół graczy o tym czy o tamtym= czat ogólny bez ograniczeń na temat reklam... W każdej grze online jest czat ogólny a tu nic... wszystko porozwalane na poszczególne ligi czy puchary. Nie mówie że to nie jest potrzebene- przeciwnie- chciałbym zachowania tego co jest z dodatkową możliwością bardziej rozległych rozmów.

Młodzik Awatar Ramzes
    Przegląda
    Unia Europejska

Icon10 Regulamin !

Regulamin jest po to aby go przestrzegac ,a nie nad nim debatowac,jest okienko transwerow i tam sie wystawia zawodnikow do sprzedania ,nie potrzeba nikogo w inny sposob o tym informowac bo kazdy zainteresowany kupnem tam zaglada.!Jestem za tym aby tych co nie przestrzegaja regulaminu , upominac i przypominac im o tym co wolno a co nie !!.Jak sie komus nie podoba to niech zalozy wlasny Ofm z wlasnym regulaminem( takim jakim sie bedzie wszystkim podobal i wszyscy beda w to grali i pisali to ci im na mysli przyjdzie bez ograniczen az w koncu sie wszyscy slowami pozabijaja.....???)heheheh wielka sprawa.

Pozdrawiam Ramzes

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    a mogę zapytać w jakim celu cytowałeś mój post ?

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Młodzik Awatar Ramzes
    Przegląda
    Unia Europejska
    a mogę zapytać w jakim celu cytowałeś mój post ?
    sorry pomylilem sie mialo byc wyzej !!

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów