Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Optymalny trening

Menadżer Awatar Kerlon
    Punisz, za 150 baniek to sobie pokupujesz bez zadnych trenowan samemu. pod warunkiem ze beda na rynku bo teraz jest ten sezon gdzie wiekszosc starych 17-18 poziomow pokonczylo kariery

Mi wystarczyło 40 baniek na komplet zawodników lvl 5 17 lat. Często mocno przepłacałem, więc pewnie da się taniej. Później przez dwa sezony wydałem ok 6 milionów na najlepsze treningi i mecze premium, później gracze zaczeli zarabiać na swoje treningi i obecnie kasa nie przybywa, ale też nie spada. Wniosek- za tą kasę to przygotujesz 3 drużyny

Menadżer Awatar Kerlon
    Cytat Zamieszczone przez Csaris Zobacz posta
    Wniosek- za tą kasę to przygotujesz 3 drużyny
    albo rozbudujesz stadion, potem wpiszesz kody z cd-action i wygrasz wszystko co mozliwe...hehe

a tak na powaznie to cisza wszedzie...w koncu beda jakies zmiany czy ta gra upadnie niebawem? :/

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    ja sie boje, że upadnie, nawet na swięta nic nie dali

no na forum takie nudy, że nie ma nawet co czytać, wiecej dzieje sie na czacie ligowym...

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

A co do różnic w grze między serwerami. Zauwarzyłem że na polskim serwerze maksymalny wynik za mecz premium to 9:0 (wyższe zwycięstwa są rzadkie). Na serwerze angielskim normą są wyniki 10:0 a nawet 11:0. Zdażyło mi się nawet widzieć 12:0, co na polskim serwie nie jest możliwe (te same ustawienia).

Jak myslicie- anglicy mają inny silnik gry? Mi się wydaje że u nich serwer nie ma wprowadzonej poprawki na nie wystawienie bramkarza. U nas na jego miejsce wchodzi zawodnik z pola automatycznie. Ale to tylko moje przypuszczenia.

Przegląda
    Legnica
    to jestem lepszy, w związku z tym ze od paru sezonów gram mecze premium (jedyne 105-120tys :P ) to najlepszy wynik jaki osiągnołem to 13:0 ale tylko raz i to dzisiaj
    http://www.onlinefootballmanager.pl/...pielart=freund

Sprawdziłem sobie teraz mecze, w których wyniki były wyższe niż 10:0. Zawsze drużyna wygrywająca miała dwóch lub trzech napastników. Ja gram tylko jednym, dlatego pewnie też ten wynik jest niższy i nigdy nie wygrałem więcej niż 9:0 :/

Przegląda
    Legnica
    to moze warto jak sie młodych szkoli dać 3 pozycje na napastnika( nawet na innych pozycjach) tylko żeby tak strzalali ...

UWAGA- to co piszę to tylko moje dociekania, nie siedzę w "silniku gry" więc nie jestem tego pewien. A sprawdzić tego nie mogę bo ofm-tools juz nie ma :/

A więc...... :P
    Też tak myślałem, tyle że ma to dla mnie jeden WIELKI minus. NIE szkolimy przy takim ustawieniu napastnika pokroju "Messiego". Środkowy napastnik dostaje dużo mniej PD (bo sytuacje strzeleckie rozkładają się na dwóch lub trzech graczy). Mamy więc trzech lub dwóch tylko dobrych napastników i do tego słabszą obronę, bo musimy zrezygnować na przykład z libero.

O ile grając ze słabszym rywalem takie ustawienie (np. 3-4-3) powoduje generowanie większej ilości sytuacji strzeleckich i bramek, o tyle przy grze z kimś lepszym lub o porównywalnym lvl, ale ustawionym bardziej defensywnie (czyli jeden napadzior plus 5 graczy w obronie) możemy mieć problem z wygraną. Więcej sytuacji strzeleckich będzie nieskutecznych, bo bramkarz jest mocniej obstawiony. A i nasza obrona jest bardziej dziurawa i przepuszcza tego jednego "Messiego"

Ja obieram sobie nieco inną strategię- 5-4-1, napastnik ma tu być "koksem". Ma mi zastąpić dwóch leszczy, a zaoszczędzone miejsce zajmuje dobry obrońca (libero). Taką przyjmuję strategię, zobaczymy czy coś na tym ugram. Jak na razie tak trenując, mój napastnik jest o dwa poziomy lepszy od drugiego napastnika w rankingu w przedziale wieku do 21 lat. Ma poziom 11, kolejny zawodnik w jego wieku ma poziom 9. Zaplecze jest więc dobre. Założenie mam nadzieję że też jest dobre.

Przegląda
    Legnica
    dobrze by było mieć jeszcze bramkarza "koksa" ja ogólnie od 1 dnia w grze zawsze gram 1 napadziorem , bo jak wszyscy mówią najważniejszy jest napastnik i bramkarz

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów