Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Trening Turniej / Obóz treningowy

Trening Turniej / Obóz treningowy

Moje pytanie dotyczy wysyłania zawodników na turniej lub obóz treningowy.
    W zeszłym sezonie wysłałem zawodników na turniej i później pauzowali 5 kolejek bo się przemęczyli - to dlaczego mogłem ich wysłać skoro niby program OFM pokazuje że świeżość będzie na dodatnim poziomie po turnieju/obozie - a później okazuje się coś innego.
    Jaki poziom świeżości muszą mieć zawodnicy aby wysłać na zawody świeżość -40?
    Czy świeżość na poziomie 60-70 wystarczy wiadomo trzeba jeszcze ująć zmęczenie z meczu i treningu, żebym później znów nie miał takiej niespodzianki że 8 zawodników pauzuje.

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Jesli chcesz wyslac zawodnikow na turniej lub na oboz musisz w przeddzien ich nie trenowac.

W mojej sytuacji teraz jak patrze widze ze mam 3 zawodnikow gdzie ich swiezosc jest ponizej 50 i oni teraz nie moga wziasc udzialu w obozie czy tez w turnieju..
    Mam zawodnikow gdzie ich swiezosc jest powyzej 50 i moga brac udzial..Teraz wiem ze jezeli zawodnikowi spadnie swiezosc ponizej 20 po treningu a przed meczem odbywa sie trening to ten zawodnik pauzuje przez 5 kolejek..

Moze byc tez tak ..ze Srodkowy Napastnik gral dzisaj 3 mecze (ligowy,towarzyski,pucharowy) do tego trening gdzie jego swiezosc np o godzine 22.00 jest -10...musisz tego zawodnika usunac z treningu przed rozpoczeciem nastepnej kolejki.Wtedy nie dozna kontuzji.

Jezeli zawodnik ma ponizej 50 Swiezosci automatycznie przez System nie bierze udzialu w treningu...choc masz zaznaczonego ...

Ponizej 50 Swiezosci zawodnik nie uczestniczy w treningu
    Ponizej 20 Swiezosci zawodnik jest kontuzjowany jezeli nie zostanie przez nas osobiscie usuniety z treningu..
    Ostatnio edytowane przez Vam ; 11.01.2014 o 13:08

Początkujący
    Przegląda
    Mielec
    mam pytanie, czy jeżeli przez przypadek wysłałem grupę zawodników na turniej, to czy mogę to jeszcze jakoś anulować? szkoda 400tys.

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Tak ...wystarczy ze zrobisz normalny trening ...

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów