Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: 25 zawodników

Początkujący

25 zawodników

Witam.
    Gram w tę grę od 2 dni i dziś zaczął mnie irytować pewien problem.
    Otóż mam 20 (dwudziestu) zawodników amatorów w swoim składzie i chce zatrudnić kolejnego kopacza amatora i nie mogę... Wyświetla mi się komunikat zenie mogę mieć więcej graczy niż 25.
    I teraz moje pytanie: Czy do mojego zespołu liczą się gracze których aktualnie licytuje? Mam 4 graczy z 7 tygodniem i 1 z 6 tygodniem na liście transferowej. Czy to wpływa na ilość zawodników w mojej drużynie? Nie ukrywam, że chciałbym mieć przynajmniej po 2 zawodników na każdą pozycję tak co by się mniej męczyli i nie umarli z przemęczenia od razu, a w tej sytuacji jest to niemożliwe. Jestem w ostatniej możliwej lidze czyli na samiuśkim początku.

Pozdrawiam

Cytat Zamieszczone przez thebestof Zobacz posta
    Witam.
    Gram w tę grę od 2 dni i dziś zaczął mnie irytować pewien problem.
    Otóż mam 20 (dwudziestu) zawodników amatorów w swoim składzie i chce zatrudnić kolejnego kopacza amatora i nie mogę... Wyświetla mi się komunikat zenie mogę mieć więcej graczy niż 25.
    I teraz moje pytanie: Czy do mojego zespołu liczą się gracze których aktualnie licytuje? Mam 4 graczy z 7 tygodniem i 1 z 6 tygodniem na liście transferowej. Czy to wpływa na ilość zawodników w mojej drużynie? Nie ukrywam, że chciałbym mieć przynajmniej po 2 zawodników na każdą pozycję tak co by się mniej męczyli i nie umarli z przemęczenia od razu, a w tej sytuacji jest to niemożliwe. Jestem w ostatniej możliwej lidze czyli na samiuśkim początku.

Pozdrawiam
    Grasz dopiero dwa dni, więc poczytaj np. to, zanim narobisz błędów:

Źródło: http://www.ofm-forum.de/showthread.php?t=93562

Pozdr.

Po niemiecku? Sorry
    Na szczęście, kolega ALIENUS udostępnił to po polsku

Najczęściej popełniane błędy:
    - Zbyt duża ilość graczy
    - Przepłacanie meczów towarzyskich
    - Buduj stadion zawsze z zadaszeniem!
    - Niecierpliwość! Najważniejsza jest sytuacja finansowa klubu
    - Oszczędzaj pieniądze na rozbudowywanie stadionu!

Sponsor
    - Sprawdź jak mocnych masz przeciwników i jak wygląda sytuacja w tabeli
    - Jeżeli właśnie rozpocząłeś grę, a sezon trwa w najlepsze to wybierz sponsora nr 2
    - Im mocniejsi przeciwnicy tym numer sponsora powinien być niższy
    - Zwróć uwagę o co walczysz (zwycięstwo czy utrzymanie) przy wyborze sponsora

Drużyna
    - Powinna liczyć ok. 15 zawodników, wystarczy jeden BR (nigdy nie doznaje kontuzji stojąc na bramce)
    - Najoszczędniejszym systemem gry jest posiadanie dwóch lub jednego napastnika. LIB i FS to wartościowi zawodnicy, a przy tym są najtańsi na rynku transferowym
    - Zawodnicy z wysokim poziomem mają wysokie wynagrodzenie!
    - Starzy zawodnicy wolniej zdobywają punkty za trening
    - Młodzi zawodnicy (poniżej 27) lepiej trenują, wybieraj spośród nich tych z jak największą ilością doświadczenia
    - Uzupełniaj swój skład o zawodników z potencjałem rozwojowym, ponieważ z upływem czasu wiele zyskujesz
    - BR i Napastnik powinni być o 1-2 poziomy lepsi od reszty zespołu

Podniesienie poziomu zawodnika następuje w kolejkach numer: 0, 9, 18, 27 (Poprzez rozgrywanie meczy i trening zawodnik awansuje na wyższy poziom). Opłaca się przedłużyć kontrakt z zawodnikiem, który ma awansować->płaca wzrasta wraz z poziomem, lecz obowiązuje ta z momentu podpisywania kontraktu

Trening
    - 10xszybkość - najlepszy i najprostszy. Dobry w szczególności dla zawodników poniżej 27 roku życia
    - Żadnej regeneracji, odbywa się automatycznie
    - Świeżość nie ma wpływu na poziom gry i morały zawodników
    - Żadnych obozów treningowych ani turniejów

Mecze towarzyskie
    - Graj każdego dnia! Wybieraj przeciwników, którzy oferują dużą ilość pieniędzy i nie są zbyt mocni
    - W meczach towarzyskich przeciwko lepszym rywalom ustawiaj napastników w pomocy lub obronie, ponieważ w ataku mogą oni stracić punkty doświadczenia
    - Wiele osób nie wie, że w przypadku nie wstawienia bramkarza, któryś z zawodników z pola ląduje w bramce

Stadion
    - Nigdy nie buduj bez dachu!
    - Najszybszy wariant rozbudowywania -> najpierw południowa trybuna na co najmniej 1049 miejsc z dachem!
    - Buduj na raz co najmniej 1049 miejsc (żeby nie płacić wiele razy kosztów planowania).
    - Wybieraj xx49 miejsc do rozbudowania, od xx50 trwa wszystko tydzień dłużej
    - Przy rozbudowie stadionu korzystaj z kredytu
    - Przy rozbudowie stadionu korzystaj z przerwy między sezonami (6 tygodni). Np. gdy budowa będzie trwać 13 tygodni -> Buduj w 27. kolejce, stadion będzie gotowy na rozpoczęcie nowego sezonu

Podczas budowania cała trybuna jest zamknięta!

Początkujący
    Tak, widzę. Też doszedłem do tego materiału, co nie zmienia faktu, że gra mówi jedno, a ja mogę co innego Fajnie by było na początku móc przemielić amatorów na 3-4 lvlu żeby poszukać optymalnego składu i ustawienia, a przy 20 zawodnikach jest to trochę ograniczone. Czy to tylko u mnie taki błąd czy zaszły jakieś zmiany?

do składu liczą się też gracze których masz w szkółce juniorów

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów