Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Transfery

Początkujący Awatar Numachi
    Przegląda
    Poznań

Transfery

Prawdopodobnie kończę grę moim pierwszym zespołem, Forester United. Złe zarządzanie doprowadziło do upadku klubu i będę musiał założyć nowy. Mam w składzie jeszcze paru cennych piłkarzy. W OFM gra również mój brat, który loguje się do gry przeważnie z tego samego IP. (St.Louis Cowboys) I teraz pytanko odnośnie tego, czy mogę mu sprzedać moich piłkarzy? Co jeżeli wystawię ich w okolicach wartości rynkowej (np; kosztują 211 tys. a cenę początkową dam 200 tys.) i klub mojego brata wygra w uczciwej licytacji? Czy zostanie to zinterpretowane jako oszustwo? Szkoda mi po prostu tych paru młodych piłkarzy żeby przepadli wraz z moim klubem, po za tym zostaje trochę sentymentu, po tylu sezonach grania.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Menadżer Awatar eMPi
    Nie wiem, czy czasem transfery miedzy tymi samymi ip nie sa zabronione, chociaz na logike jakby to wziac, to placac uczciwe pieniadze i uczciwie konkurujac w licytacji z innymi klubami, ktore tez przeciez moga tych zawodnikow kupic nie bedziecie oszukiwac, tylko czy jest w ogole sens ryzykowac?
    Przeciez nie masz zadnych drogich/mocnych zawodnikow obecnie, 3 jako takich mlodzieniaszkow(LO, PŚ,Pde) za pare kolejek straci sporo na wartosci bo sie postarzeja w nowym sezonie, wiec myslisz, ze warto ryzykowac za te w sumie moze kilkaset tysiecy watpliwego zysku?
    Tak czy siak nie bedzie mogl kupic od Ciebie ze starego klubu, zeby za rok czy dwa odsprzedac ich do Twojego nowego klubu przeciez.
    Swoja droga stadionu nie masz wcale takiego zlego, jesli nie masz jakiegos koszmarnego dlugu(powiedzmy 20 baniek lub wiecej) to chyba lepiej by bylo zostac przy obecnym klubie niz tworzyc nowy
    PL DE.2
    DE.1

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Kilku graczy na jednym IP (jednym komputerze lub jednej sieci int.)

....
    4. Dokonywanie transferów między sobą jest w takich przypadkach surowo zabronione. Złamanie tej zadady grozi zawieszeniem w grze!

Tak samo jest zabrionione oddac komus za darmo swoja druzyne.( przyklad nie ma nic wspolnego z watkiem)
    Ostatnio edytowane przez Vam ; 07.12.2013 o 21:13

Początkujący Awatar Numachi
    Przegląda
    Poznań
    No to w takim razie nie będę przeprowadzał żadnych transferów, skoro to niezgodne z regulaminem.
    eMPi, no niestety dług jest dosyć pokaźny i nie mam żadnych przychodów, nawet po sprzedaniu mojego pierwszego składu.
    Teraz mam skład na poziomie 70-90 i powiem tak, kasa z przychodów zrównuje się z kasą przeznaczaną na wydatki, zero na plus, a dług nadal potężny. Lepiej chyba zacząć od nowa, przynajmniej już nie popełnię tego samego błędu.

Wam za odpowiedź.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów