Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 101

Wątek: ceny Kixx

Wzrost cen Kixx

Chciałem dokupić sobie dziś kixx... Jednak to co zrobiono z cenami to lekka przesada. Wcześniej za 24,6 można było kupić 1800 kixx, teraz wystarczy na 750 (ewentualnie 900) kixx. Żeby przyspieszyć budowę stadionu na miesiąc trzeba wydać przynajmniej 46 pln. Bez przesady.
    Zaraz ktoś powie, że przecież wcześniej to była promocja, lub - nie chcesz nie kupuj.
    Właśnie tak zrobię, kupować nie będę.
    Jeżeli ktoś myśli, że wyjdzie na tym lepiej, to myślę że się pomyli. Moim zdaniem liczba kupujących spadnie ponad 2x
    Ostatnio edytowane przez Ćwiartek ; 28.11.2013 o 18:29

Menadżer Awatar Kerlon
    O masz. Faktycznie! Najlepsze jest to ze dzis zamawialem kixx i zalapalem sie jeszcze na stare wartosci. Za sms 24zl dostalem 1800kixx. To mialem szczescie. Ale potwierdzam slowa kolegi wyzej...ja tez juz chyba nie bede korzystal z kixx

No to ładnie... to lekka przesada że teraz za ta samą cene bedzie o połowe mniej kixx
    Ostatnio za 89zł kupiłem 10tyś co prawda mam jeszcze 2,5tyś ale to przy moim wykorzystywaniu starczy na jakieś 3miesiące, a potem chyba stracą kupca...

No to brawo dla właścicieli gry...
    Kupowałem trochę kixx, ale teraz już tego nie zrobię.
    Już więcej kixx nie kupię

kurcze to nie długo FunCupów nie będzie

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Zawsze byly promocje i mysle ze tez beda i teraz.Swieta tuz tuz..

Cytat Zamieszczone przez Vam Zobacz posta
    Zawsze byly promocje i mysle ze tez beda i teraz.Swieta tuz tuz..
    Miejmy nadzieję. W przeciwnym razie jak już pisałem będę grał na sucho.

Board-Admin Awatar sniki26
    Mieliśmy przez prawie rok nieustającą promocje 100% teraz została skasowana ale jak sęe wszyscy którzy graja na innych serwerach orientują się że zawsze będzie jakaś promocja np. świąteczna lub inne nie będzie tak źle trzeba wyczekać moment tak żeby to było opłacalne dla was .
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 01.12.2013 o 19:31

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    dodam że przed usunięciem promocji zrobili również że nie można było przelewem zapłacić ... Ja również juz na sucho gram chociaż statystyk jest przydatny

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Cytat Zamieszczone przez dr.puniszman Zobacz posta
    dodam że przed usunięciem promocji zrobili również że nie można było przelewem zapłacić ... Ja również juz na sucho gram chociaż statystyk jest przydatny
    Przelewy: były problemy z realizacją on line już powinno być będzie OK.

Teraz dopiero zauważyłem i przyznaję, jestem w lekkim szoku! Miałem zamiar zakupić kixxy na rozbudowę stadionu, ale taką ofertę to wsadzcie sobie Panowie w piii, piii, piii... To jakiś sabotaż!!!???

Bonus 100% kixx niedługo wróci na nas serwer !!

Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    Bonus 100% kixx niedługo wróci na nas serwer !!
    Wiadomo coś czy na promocja bedzie trwać cały czas czy tylko na swięta?

Na naszym serwerze bonus 100 % będzie tak jak dotychczas aktywny cały czas jutro lub po jutrze będzie dostępny.

No to trzymam za słowo;-)
    Pozdr.

Na naszym serwerze bonus 100 % będzie tak jak dotychczas aktywny cały czas jutro lub po jutrze będzie dostępny.

Menadżer Awatar Kerlon
    Heh. Zabrali bonus - wysondowali jaka będzie reakcja i uznali że niestety ale skoro nasz serwer i tak mocno kuleje to kixx będzie gwozdziem do trumny...hehehe niech wracają kixxy i niech dadzą jakiś fajny bonusik na święta. Był obóz wielkanocny to teraz jakiś wyjazd do Laponii może??

I dobrze bo coś mi się stadion wolno buduje
    Fajnie by było jak by do 24 pln można było sms-em zapłacić bo jak przelew z konta trzeba zrobić to żona zobaczy

Cytat Zamieszczone przez Kerlon Zobacz posta
    Heh. Zabrali bonus - wysondowali jaka będzie reakcja i uznali że niestety ale skoro nasz serwer i tak mocno kuleje to kixx będzie gwozdziem do trumny...hehehe niech wracają kixxy i niech dadzą jakiś fajny bonusik na święta. Był obóz wielkanocny to teraz jakiś wyjazd do Laponii może??
    To nie miało nic wspólnego z sondowaniem jak ludzie zareagują,zapytałem co jest z bonusem i otrzymałem odp.że wraca była zmiana w operacjach wewnętrznych cokolwiek to znaczy tak mi odpisali.

Menadżer Awatar Kerlon
    sniki ja to napisałem dla żartu Fajnie że bonus wraca bo myślę że niestety w naszym kraju mało kogo było by stać na te stawki co są bez bonusu :/

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów