Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 39 z 39

Wątek: 2.Ligi zagraniczne

Board-Admin Awatar sniki26
    Wszystko jest testowane na beta może potrwać to jeszcze 2-3 tygodnie taka mam odpowiedz będą jeszcze inne zmiany np nowy czat ligowy będzie widać kto jest aktywny i możliwość bezpośredniej rozmowy między menadżerami.O wszystkim na razie nie mogę napisać.

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Czyli wychodzi na to ze od 22 sezonu się trochę pozmienia co nie co w OFM

Wiesz jak to z nimi jest ale tak napisali i tego terminu się na razie trzymamy.

Młodzik Awatar mandelos
    Przegląda
    Cieszyn
    Ja bym stawiał gdzieś na 25 sezon...

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Jest błąd w 2.Ligach...
    w Portugalii jest jedna 2.Liga,Liga A,w sumie logiczne no bo jest tylko jedna Drużyna ale...
    w np. Czechach jest tez tylko 7 drużyn w 2.Ligach i są rozłożone na 4 Ligi(A do D)
    O super zameldowała się właśnie druga drużyna w Portugalii w 2.Lidze i jest w Lidze A czyli odpada moja myśl ze to przez to ze jest na razie tylko jedna drużyna.

Czyli jest to błąd.

EDIT:Zapomniałem powiedzieć ze w Portugalii na początku sezonu nie było 2.Lig w porównaniu do Czech gdzie było już parę Drużyn w 2.Ligach.Ale raczej nie zmienia to faktu ze nie powinno tak być.
    Ostatnio edytowane przez Warszawska eLka ; 22.02.2014 o 11:57

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Zaje***** od 48h jest zgłaszany błąd i jak widać nikogo to nie obchodzi.
    Ostatnio edytowane przez Warszawska eLka ; 24.02.2014 o 12:30

Cytat Zamieszczone przez Warszawska eLka Zobacz posta
    Witam
    od kiedy pamiętam to po sezonie jak rozliczają drużyny jeśli jest kilka drużyn to rozdzielają je na wszystkie ligi np.2 A B C D a później w trakcie sezonu jeśli dochodzą nowe to zapełniają po kolei np.całą 2 A jeśli ją zapełnią to następne idą do 2 B i tak po kolei

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Blad istnieje nie od 48 godzin..Sam go zglaszalem 24.11.Odpowiedz jest taka ze za malo menadzerow rejestruje sie do tych panstw gdzie sa 2 ligi.

Przez usuniecie nieaktywnych druzyn na poczatku sezonu bedzie zawsze do takiej procedury dochadzic.

Jezeli w tych panstwach 1. liga jest zapelnina ze wszystkimi druzynyami ..wtedy reszta druzyn(ktore zajely miejsca spadkowe) jest przydzielana do 2.ligi A,B,C,D.

-jezeli brakuje druzyn w 1.lidze to zapelniane druzyn bedzie tak dlugo trwalo az 1 liga bedzie zapelniona ....Potem zapelnia sie od 2ligi. A

OFM zapowiedzial zmiany wiec odczekajmy jeszcze troche .
    Ostatnio edytowane przez Vam ; 24.02.2014 o 16:14

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Juz załatwione po przez ticket.
    Z tego co się dowiedziałem to jest to DUŻY błąd w oprogramowaniu,został podany dalej do technika ale kiedy będzie poprawiony nie wiadomo no bo duży błąd.

A to dotyczy akurat 2.Ligę w 11 albo 12 zagranicznych krajach gdzie są w większości nowi gracze.Nowi w pierwszej kolejności na pewno nie patrzą czy się zgadza system ligowy tylko patrzą żeby poznać jak się gra.
    A inne drużyny tez będą miały przez to lepiej bo jak ktoś spadnie z 1.Liga do 2. to będzie miał w miarę zapełnioną Ligę bo w tej chwili dla takiej drużyny oznacza to duże straty finansowe a szczególnie dla tych co maja Stadiony do 10.000 miejsc.

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez Vam Zobacz posta
    Jezeli w tych panstwach 1. liga jest zapelnina ze wszystkimi druzynyami ..wtedy reszta druzyn(ktore zajely miejsca spadkowe) jest przydzielana do 2.ligi A,B,C,D.

Błąd jest taki ze te procedury powinny być w każdej Lidze takie same.
    Tak jest w 1.Lidze,tak samo jest 3.Lidze i w niższych tez jest tak,tylko w 2. jest właśnie błąd ze Drużyny zostają przydzielane do 4 2.Lig A-D mimo ze jest tylko np. 8 drużyn.

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Blad istnieje nie od 48 godzin..Sam go zglaszalem 24.11.Odpowiedz jest taka ze za malo menadzerow rejestruje sie do tych panstw gdzie sa 2 ligi.
    Mamy sprzeczne wiadomości hehe

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Mamy sprzeczne wiadomości hehe

To jest odpowiedz od ludzi ktorzy znaja sie na grze..gdzie zglaszalem ten Problem :

Cytat:"Das liegt leider einfach daran, dass es mittlerweile zu wenige User sind die spielen."

Byc moze teraz ktos przeczytal o tym bledzie ponownie ze nadal istnieje i podal dalej...

Błąd jest taki ze te procedury powinny być w każdej Lidze takie same.
    Tak jest w 1.Lidze,tak samo jest 3.Lidze i w niższych tez jest tak,tylko w 2. jest właśnie błąd ze Drużyny zostają przydzielane do 4 2.Lig A-D mimo ze jest tylko np. 8 drużyn.

Staralem sie wytlumaczyc dlaczego jedna 2.liga jest od A a druga 2.liga A B C D

Nie bedziemy sie o to klucic .To jest blad i zosatnie to zapewnie poprawione
    Ostatnio edytowane przez Vam ; 24.02.2014 o 17:37

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    To jest odpowiedz od ludzi ktorzy znaja sie na grze..gdzie zglaszalem ten Problem :

Cytat:"Das liegt leider einfach daran, dass es mittlerweile zu wenige User sind die spielen."

Byc moze teraz ktos przeczytal o tym bledzie ponownie ze nadal istnieje i podal dalej...
    Ja na mój ticket dostałem taka odpowiedz:

Cytat:"jetzt verstehe ich was Du meinst. Danke für den Hinweis. Ich habe diesen Fehler umgehend an die Programmierung weitergegeben."

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Nie bedziemy sie o to klucic .To jest blad i zosatnie to zapewnie poprawione
    Ja się nie kluce tylko stwierdzam fakty

Zgłosiłeś pytanie Wave odpowiedział i ok. Vam to samo już pisał na beta gdzie także Wave tam to zgłosi.Może teraz się za to wezmą.

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Dokładnie,Wave to był.
    Zobaczmy,może chłopaki potrzebowali trochę czadu żeby się tym zająć

Wiem bo przekazałem ten ticket do niego wczoraj wieczorem śmiało możesz pisać w języku polskim

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Juz przeszło 3 miesiące minęły i dalej nic z tego,nic się nie zmieniło...na 2 Drużyny w 2.Ligach w Czechach się otworzyły 3 Ligi

Ale trzeba pochwalić OFM za to ze przynajmniej się nie otworzyły 4 Ligi lekka poprawa już jest

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Warszawska eLka is back

Sniki skarzyl sie ze za malo krytyki jest na Forum... no to zaraz bedzie.

Przeszlo 2 lata minelo od rozpoczecia tego tematu i nic sie nie zmnienilo tylko przesunelo o Lige wyzej bo jest mniej Druzyn.

Po co te zmiany skoro przenosi sie blady z OFM 7 na OFM 8
    Z jednej strony mowia ze za malo graczy,ale tak szczerze co se ma pomyslec nowy gracz jak widzi ze w Lidze jest 8 Druzyn na 18 miejsc? Pomysli(ewentualnie) poczekam do nowego sezonu. W drugie 2.Lidze jest 9 Druzyn,to od nowego sezonu moze zlacza te ligi i cala Liga bedzie wypelniona...a tu nic,jeszcze mniej druzyn od nowego sezonu bo pare zostalo skasowanych.
    Ale z drugie strony, jak ktos taki ma grac dalej jak ma mecz Ligowy co drugi albo trzeci dzien przez min. 35 do nawet 100 dni zanim nie wejdzie Lige wyzej.(Kazdy Kraj oprocz Polski)
    Ogolnie OFM 8 nie wyglada zle ale dlaczego tego nie zmienili to nie wiem, przeciez od chyba trzeciej albo czwartej Ligi to wszystko dziala tak jak powinno byc. Nawet juz na Polskim serverze nie da sie sprawdzic bo albo jest za malo albo za duzo Druzyn w danym Kraju.

Druga sprawa,
    Jak tak moze byc zeby w 3.Rundzie Pucharu Czech graly dwie druzyny z Top 5 Czech ze soba a jednoczesnie druzyna z poziomem ZERO przechodzi do nastepnej rundy bo jest za malo Druzyn i nie bylo przeciwnika

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów