Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: dlaczego wyniki sa tak nieadekwatne do poziomu?

dlaczego wyniki sa tak nieadekwatne do poziomu?

czy na umiejetnosci gracza składają się tylko numerki ? jeśli tak na jakiej podstawie silnik regularnie daje d...? czy dużo większy wpływ na wynik ma jego PD?? PT?? bo kompletnie niezrozumiałe jest regularne walenie w ryj od zespołów średnio 20poź niższych ?? czy gdybym miał bramkarza poziom 18/19 byłaby szansa że coś obroni czy nadal miałby wywalone ? jaki sens trzymania szerokiego składu... skoro główny majac ponad 20poziomów przewagi nie moze wygrać ? innymi słowy zrezygnowałem z juniorów bo nie ma sensu ich szkolic... poziom nie adekwatny do ceny... zrezygnowałem z szerokiego składu bo to bezsens w takich okolicznościach... trzymanie kilku zawodników by zremisowac raz na 10kolejek jest nieadekwatne do poniesionych kosztów... Bimberek francuska ekstraklasa. niby nie patrze na wyniki bo liczy sie dla mnie stadion ale to cholernie irytujące jak...
    Ostatnio edytowane przez rivaldo1s ; 15.11.2013 o 10:43

Menadżer Awatar eMPi
    Nie patrz na roznice w pkt, tylko w %, +-25% to sa rownorzedne zespoly i kazdy wynik jest mozliwy, zalezy glownie od szczescia i wyboru taktyki, ktora ma przewage nad taktyka przeciwnika(czyli w praktyce jeszcze wiecej szczescia).
    Mozna sobie pomagac silnym napadziorem i bramkarzem, ale tak jak pisalem przy meczach druzyn z +-25% poziomow roznicy trzeba dobrac dobra taktyke, a konkretnie jak przeciwnik ma atak, to Ty kontratak, jak on kontratak, to Ty posiadanie, a jak on posiadanie to Ty atakiem go pojedziesz, i w sumie to tyle.
    PL DE.2
    DE.1

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez rivaldo1s Zobacz posta
    czy na umiejetnosci gracza składają się tylko numerki ? jeśli tak na jakiej podstawie silnik regularnie daje d...? czy dużo większy wpływ na wynik ma jego PD?? PT?? bo kompletnie niezrozumiałe jest regularne walenie w ryj od zespołów średnio 20poź niższych ?? czy gdybym miał bramkarza poziom 18/19 byłaby szansa że coś obroni czy nadal miałby wywalone ? jaki sens trzymania szerokiego składu... skoro główny majac ponad 20poziomów przewagi nie moze wygrać ? innymi słowy zrezygnowałem z juniorów bo nie ma sensu ich szkolic... poziom nie adekwatny do ceny... zrezygnowałem z szerokiego składu bo to bezsens w takich okolicznościach... trzymanie kilku zawodników by zremisowac raz na 10kolejek jest nieadekwatne do poniesionych kosztów... Bimberek francuska ekstraklasa. niby nie patrze na wyniki bo liczy sie dla mnie stadion ale to cholernie irytujące jak...

Obecnie nie ma Bramkarza z takim poziomem,max. jest 17.
    Tylko ze jak masz dobrego Bramkarza i Napastników to o innych pozycjach tez nie można zapomnieć bo w końcu ta piłka musi jakoś dotrzeć do tych napastników żeby oni strzelali na bramkę i w odwrotna stronę tez bo dobry bramkarz wybroni jakieś strzały ale zawsze tez coś wpadnie do bramki.

Widocznie w tej grze jak i w prawdziwej lidze nie ma pewniaków. Różnice w poziomie drużyn rzędu 15,20 punktów nie dają pewnego zwycięstwa, czy też przegranej. Trzeba mieć szczęście by dobrać taktykę lepszą na taktykę przeciwnika...
    Gra mnie zaskakuje do tej pory, bo tym sezonie wygrywam z drużynami porównywalnymi, a z zespołem o poziomie ponad 30pkt niższym zremisowałem. http://www.onlinefootballmanager.pl/...ielid=30340214

Mój bramkarz jest najsłabszy w drużynie , więc nie wiem na pewno, czy on jest taki istotny... Muszę spróbować zagrać kiedyś bez bramkarza z trochę słabszą drużyną
    Ostatnio edytowane przez Vincento ; 15.11.2013 o 19:48

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów