Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 61

Wątek: Spadająca ilość graczy

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez Maciej Górski Zobacz posta
    a czy OFM pracuje nad jakąś reklamą gry?
    Na niemieckich programach(Sportowych) w TV od grudnia leci co jakiś czas Reklama OFM co się daje odczuć w grze bo liczba drużyn idzie do góry,co prawda nie dużo ale co sezon jest ich więcej.
    Uważam to za najlepsza formę reklamy,szczególnie jak się to zrobi w odpowiednim momencie efekty mogą być duże,np. na start rundy wiosennej w PL.

Młodzik Awatar mandelos
    Przegląda
    Cieszyn
    Można?Można...To jest kolejny dowód,że twórcy gry mają gdzieś zagraniczne serwery.

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    Cytat Zamieszczone przez mandelos Zobacz posta
    Ile drużyn jest aktywnych na francuskim serwerze w chwili obecnej?
    24 sezon 3532 drużyn

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Board-Admin Awatar sniki26
    Cytat Zamieszczone przez Warszawska eLka Zobacz posta
    Na niemieckich programach(Sportowych) w TV od grudnia leci co jakiś czas Reklama OFM co się daje odczuć w grze bo liczba drużyn idzie do góry,co prawda nie dużo ale co sezon jest ich więcej.
    Uważam to za najlepsza formę reklamy,szczególnie jak się to zrobi w odpowiednim momencie efekty mogą być duże,np. na start rundy wiosennej w PL.

Porozmawiałem z naszym community menadżerem i mam odpowiedzi co do przyszłości gry oraz jej reklamy.
    OFM planuje przeprowadzić zmiany aby uatrakcyjnić grę ; niedługo poziom siły zawodników nie będzie zależny od liczby graczy na serwerze oraz ma być wprowadzona aplikacja na smartphony i IPady. Następnie po wprowadzeniu mobilnej aplikacji ruszy nowa reklama gry obejmująca wszystkie serwery OFM.
    Co do polskiej reklamy gry nie jest tak źle jak piszecie http://online-football-manager.browsergames.pl/ ,oraz jest wypozycjonowna na 1 miejscu w wyszukiwarce.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 07.02.2014 o 16:17

Menadżer Awatar Kerlon
    Ja bym chcial by wprowadzili cos co zmieni wplyw na wyniki. Bysmy mieli wieksze mozliwosci niz tylko zgadywanka w to co kto ustawi. Osobiscie ostatnio gram prawie tylko na telefonie ale gdyby dodali taka apke w jakis sklepach na telefonach to mysle ze sporo ludzi by sciagala a czesc napewno by zostala.

Co do apki pomysł świetny, i jeśli tylko będzie dobrze zrobiona to przynajmniej podwoi się liczba graczy.

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    Porozmawiałem z naszym community menadżerem i mam odpowiedzi co do przyszłości gry oraz jej reklamy.
    OFM planuje przeprowadzić zmiany aby uatrakcyjnić grę ; niedługo poziom siły zawodników nie będzie zależny od liczby graczy na serwerze oraz ma być wprowadzona aplikacja na smartphony i IPady. Następnie po wprowadzeniu mobilnej aplikacji ruszy nowa reklama gry obejmująca wszystkie serwery OFM.
    Co do polskiej reklamy gry nie jest tak źle jak piszecie http://online-football-manager.browsergames.pl/ ,oraz jest wypozycjonowna na 1 miejscu w wyszukiwarce.
    hehe chyba nie wierzysz w te bajki co tam są napisane.Produkt się musi jakoś sprzedawać cytat :"OFM - Online Football Manager zagwarantuje ci długie godziny taktycznych łamigłówek i menadżerskich zmagań o tytuł najlepszego menadżera piłkarskiej reprezentacji".
    Aha i jeszcze jeden:"Każdej nocy w grze browserowej OFM - Online Football Manager odbywają się rozgrywki, których wyniki możesz śledzić na bieżąco" Ups ale wpadka jedyne co mogę obserwować na bieżąco to czas ile zostało do obliczenia wszystkich meczy na serwerze.

A odnośnie tych zmian to ja podchodzę trochę z dystansem bo dużo pisali a co innego robili.Tak było z PA,zapowiadane zmiany się nagle zmieniły bez komunikatu i wbrew zapowiedzią spadły w dol,zapowiadanych botów tez jak na razie nie ma.O tych budkach z frytkami itd. już nie wspomnę.Ale zeby nie bylo ze wszystko jest zle bo tak nie jest,wreszcie widać rozwój i pozycje juniorów bez tego upierdliwego przejeżdżania myszka na info

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    hehe chyba nie wierzysz w te bajki co tam są napisane.Produkt się musi jakoś sprzedawać cytat :"OFM - Online Football Manager zagwarantuje ci długie godziny taktycznych łamigłówek i menadżerskich zmagań o tytuł najlepszego menadżera piłkarskiej reprezentacji".
    Aha i jeszcze jeden:"Każdej nocy w grze browserowej OFM - Online Football Manager odbywają się rozgrywki, których wyniki możesz śledzić na bieżąco" Ups ale wpadka jedyne co mogę obserwować na bieżąco to czas ile zostało do obliczenia wszystkich meczy na serwerze.

A odnośnie tych zmian to ja podchodzę trochę z dystansem bo dużo pisali a co innego robili.Tak było z PA,zapowiadane zmiany się nagle zmieniły bez komunikatu i wbrew zapowiedzią spadły w dol,zapowiadanych botów tez jak na razie nie ma.O tych budkach z frytkami itd. już nie wspomnę.Ale zeby nie bylo ze wszystko jest zle bo tak nie jest,wreszcie widać rozwój i pozycje juniorów bez tego upierdliwego przejeżdżania myszka na info
    Co chcesz osiagnac z twoimi wypowiedziami?

Nasz kolego już przyzwyczaił na do swoich wypowiedzi w niektórych sprawach ma rację ale jego ciągłe wróżenie o zamykaniu i końcu OFM jest czasami denerwujące.Mam Nadzieje że po zakończeniu modernizacji gry i on będzie zadowolony może napisze coś w pochwałach kto wie.

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Nasz kolego już przyzwyczaił na do swoich wypowiedzi w niektórych sprawach ma rację ale jego ciągłe wróżenie o zamykaniu i końcu OFM jest czasami denerwujące.Mam Nadzieje że po zakończeniu modernizacji gry i on będzie zadowolony może napisze coś w pochwałach kto wie.
    Jak cie coś denerwuje to przeczytaj jeszcze raz co ja napisałem.Jaki koniec OFM'u?Jakie Zamkniecie?

A jak jesteś taki dokładny ze wszystkim i nie widzisz pochwały po za wątkiem z pochwalą to napisz o tych planowanych zmianach w odpowiednim wątku a nie tu w krytyce
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 10.02.2014 o 07:58

Odpowiadałem na pytania związanie z reklamą gry i od razu podałem plany na przyszłość .Jak będą podane konkretne daty zmian nie miej obawy wszystko napisze w odpowiednim wątku.
    To jest twoje stwierdzenie ''Aha i jeszcze jeden:"Każdej nocy w grze browserowej OFM - Online Football Manager odbywają się rozgrywki, których wyniki możesz śledzić na bieżąco" Ups ale wpadka jedyne co mogę obserwować na bieżąco to czas ile zostało do obliczenia wszystkich meczy na serwerze.'' Co w twoi toku rozumowania określa stwierdzenie ''na bieżąca'' (skoro uznajesz to za wpadkę) bo ja to rozumie tak że możesz je śledzić zaraz kilka minut po zakończeniu obliczeń przez serwer,nie musisz czekać ileś dni na wynik to oznacza termin na bieżąco.Nie wiem jak inaczej ty to sobie wyobrażasz.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 10.02.2014 o 08:08

oby te wszystkie zmiany przyciągnęły na stałe dużą ilość graczy bo już nie długo liga np.portugalska albo czeska na naszym serwerze będą miały tylko ekstraklase bo nikt nowy nie dochodzi w tych ligach

Menadżer Awatar eMPi
    Cytat Zamieszczone przez Maciej Górski Zobacz posta
    oby te wszystkie zmiany przyciągnęły na stałe dużą ilość graczy bo już nie długo liga np.portugalska albo czeska na naszym serwerze będą miały tylko ekstraklase bo nikt nowy nie dochodzi w tych ligach
    No szkoda, ze w zagranicznych ludzie sie nie zapisuja, tylko glownie w lidze polskiej, jest duzo latwiej wlasnie zagranica, tzn mozna zaczac od 2 ligi(czyli duzo kasy od sponsora) i dodatkowo przy slabym skladzie wziac nawet sponsora na zwyciestwa, swietnie sie stadion by rozbudowalo, a po 3 sezonach przeciez zawsze mozna sie przeniesc za darmo do kraju z trudniejsza liga, jesli komus jest za latwo i szuka wyzwania.
    PL DE.2
    DE.1

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    ''Aha i jeszcze jeden:"Każdej nocy w grze browserowej OFM - Online Football Manager odbywają się rozgrywki, których wyniki możesz śledzić na bieżąco" Ups ale wpadka jedyne co mogę obserwować na bieżąco to czas ile zostało do obliczenia wszystkich meczy na serwerze.'' Co w twoi toku rozumowania określa stwierdzenie ''na bieżąca'' (skoro uznajesz to za wpadkę) bo ja to rozumie tak że możesz je śledzić zaraz kilka minut po zakończeniu obliczeń przez serwer,nie musisz czekać ileś dni na wynik to oznacza termin na bieżąco.Nie wiem jak inaczej ty to sobie wyobrażasz.
    "Na Bieżąco"to znaczy trwający obecnie(coś co się dzieje teraz w tym momencie),w tym przypadku chodzi o Mecz czyli w/g opisu powinna być możliwość śledzenia wyniku na bieżąco a jej NIE ma i nie będzie.

W Top Eleven na Facebooku możesz śledzić wyniki na bieżąco.W OFM jest tak ze końcowe wyniki możesz zobaczyć zaraz po zakończeniu obliczeń.
    Ostatnio edytowane przez Warszawska eLka ; 10.02.2014 o 20:13

Słuchaj każdy może to sobie interpretować jak chcę to jest OFM masz napisane jasno kiedy jest obliczanie serwera podsumowanie dnia itp.to jest wszystko opisane przy rejestracji więc nie wiem czemu po takim okresie gry w OFM nagle się obudziłeś i piszesz że określenie na bieżąco to według ciebie wpadka i nieprawdziwa informacja .Na bieżąco można rozumieć i raczej należy tak to opisywać dzień po dniu jak podawanie informacji np przez korespondenta. A granie w grę tak jak opisałeś (coś co się dzieje teraz w tym momencie) to raczej Live a nie na bieżąco.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 11.02.2014 o 08:23

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Słuchaj każdy może to sobie interpretować jak chcę to jest OFM masz napisane jasno kiedy jest obliczanie serwera podsumowanie dnia itp.to jest wszystko opisane przy rejestracji więc nie wiem czemu po takim okresie gry w OFM nagle się obudziłeś i piszesz że określenie na bieżąco to według ciebie wpadka i nieprawdziwa informacja .Na bieżąco można rozumieć i raczej należy tak to opisywać dzień po dniu jak podawanie informacji np przez korespondenta. A granie w grę tak jak opisałeś (coś co się dzieje teraz w tym momencie) to raczej Live a nie na bieżąco.

A czy LIVE to jest polskie słowo? Na Żywo jest polskie słowo.
    Rzecz na żywo trwa "teraz", na bieżąco, równocześnie, równolegle.

Do dalszych informacji polecam Słownik.

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    @ Warszawska eLka
    dlaczego grasz w ta gre na polskim serwerze?

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez Vam Zobacz posta
    @ Warszawska eLka
    dlaczego grasz w ta gre na polskim serwerze?
    Bo gra jest ogólnie jest bardzo dobra

A czy LIVE to jest polskie słowo? Na Żywo jest polskie słowo.
    Rzecz na żywo trwa "teraz", na bieżąco, równocześnie, równolegle.

Do dalszych informacji polecam Słownik.
    Na bieżąco termin wyjaśnienie ze słownika i kończymy te przepychanki bo to niema sensu ;
    informacja na bieżąco ;przypadająca według kolejności na dany czas; porządkowa, kolejna;
    i tak to się odbywa w OFM także nie ma tu mowy o żadnej wpadce czy nieprawidłowym stwierdzeniu.

Termin na żywo wyjaśnienie pojęcia ; Bezpośrednio,teraz

Młodzik Awatar mandelos
    Przegląda
    Cieszyn
    Chciałbym mieć takie problemyJeżeli coś mi się nie podoba to to olewam...Tak samo jest z grami.
    A wracają do tematu spadającej ilości graczy to obawiam się,że nawet zmasowany atak reklamowy zbytnio nie pomoże bo po prostu zaczyna brakować rąk do gry w zasobach ludzkichTrudno szukać miłośników menedżerów piłkarskich wśród 8 letnich dzieci czy 60 letnich "staruszków"A ta środkowa część która lubi takie gry już dawno wybrała inne produkcje.Taka moja rozkmina z rana...

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów