Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Historia OFM

Młodzik
    Przegląda
    Redditch

Historia OFM

Czesc.

Pytanko odnosnie zakladki 'Historia OFM'.

W sezonie 17 stracilem tyle samo bramek co druzyna ktora widnieje w kategorii 'najlepsza obrona'. Tak wiec chcialbym spytac jak to jest rozpatrywane, gdyz wedlug mnie powinny tam sie znajdowac dwie druzyny, moja i jego

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Board-Admin Awatar sniki26
    Proszę zawsze jeśli nie masz baneru z nazwą klubu o podawanie linku do drużyny lub jego nazwy jest nam łatwiej wyszukiwać klub i rozwiązywać problemy.

Młodzik
    Przegląda
    Redditch
    Hmmm... ale ja baner mam od zawsze... caly czas go widze

Na wszelki wypadek podaje jeszcze link:

http://www.onlinefootballmanager.pl/...9Bnica-Gliwice
    Ostatnio edytowane przez Qwazimodo ; 05.11.2013 o 11:15

Cytat Zamieszczone przez Qwazimodo Zobacz posta
    Czesc.

Pytanko odnosnie zakladki 'Historia OFM'.

W sezonie 17 stracilem tyle samo bramek co druzyna ktora widnieje w kategorii 'najlepsza obrona'. Tak wiec chcialbym spytac jak to jest rozpatrywane, gdyz wedlug mnie powinny tam sie znajdowac dwie druzyny, moja i jego

Z gory dziekuje za odpowiedz.
    Kolego straciłeś nie 17 a 18 policz sobie dokładnie ale to i tak tyle samo co klub który widnieje w historii,dowiem się jak to jest wybierane.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 05.11.2013 o 12:51

Młodzik
    Przegląda
    Redditch
    Oj sniki26, cos dzis ciezko z mysleniem Ci idzie

Najpierw baner (ktory jest - caly czas widnieje), a teraz bledne zrozumienie tekstu Przeciez napisalem, ze mam tyle samo bramek straconych co druzyna, ktora zostala na piedestale wyrozniona (tyle samo czyli 18, a nie 17 - tak wiec moje liczenie przynajmniej na poziomie szkoly podstawowej jest poprawne), a po drugie: sam poczatek zdania "W sezonie 17", tlumaczac "W sezonie siedemnastym".
    I nie... nie jestem niemily, ale wiem ze moj pierwszy wpis jest na tyle wyrazny,ze nie trzeba dodawac do niego zbednych docinek

Dziekuje i czekam na odpowiedz na wczesniej zadane pytanie.

Oto oficjalna odp.
    Jeśli są 2 lub więcej zespołów to OFM losowo zdecydował, kto będzie miał to trofeum.

Tym razem przypadek zdecydował, że Black Sheep wygrywa trofeum i "KPN Sośnica Gliwice" niestety nie miał szczęścia .

A co do pytania za szybko odpowiedziałem i zrozumiałem że nie sezon 17 a to liczba twoich straconych bramek każdemu się zdarza ,przepraszam jeśli poczułeś się jakoś lekceważony.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 05.11.2013 o 19:38

Młodzik
    Przegląda
    Redditch
    sniki26, nie ma sprawy

A co do odpowiedzi na moje pytanie, to malo mnie satysfakcjonuje ale pewnie niewazne jak bym to argumentowal to i tak z "nimi" nie wygram :P Ciekawe tylko czy przy takim samym bilansie we wszystkim, dwie pierwsze druzyny w ekstraklasie bylyby rozstawione losowo :P

Twój przypadek jest pierwszy w polskim OFM ale pewnie jeszcze nie raz tak się stanie.
    Co do ligi to jeszcze jest różnica bramek oprócz punktów ale jeśli wszystko było by tak samo to też losowo tak miałem w FUNCups przy awansie z grupy .
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 05.11.2013 o 19:51

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    Oto oficjalna odp.
    Jeśli są 2 lub więcej zespołów to OFM losowo zdecydował, kto będzie miał to trofeum.

Tym razem przypadek zdecydował, że Black Sheep wygrywa trofeum i "KPN Sośnica Gliwice" niestety nie miał szczęścia

to on losował? https://www.facebook.com/lysyzulefa
    nie no ale na serio,dla mnie to jest dziwne rozwiązanie, ogólnie to obydwie drużyny zasłużyły dostać trofeum ale jeżeli już ma tylko jeden dostać to powinno to nastąpić według jakiś parametrów np.rozegrane mecze,strzelone bramki,różnica bramek itd.
    Ale nigdy nie powinno być losowo.

Młodzik
    Przegląda
    Redditch
    Tak na marginesie to na mojej witrynie z pucharami widnieje statuetka z mianem "Najlepszy obronca w kraju", tylko w Historii OFM maja za malo miejsca na wiecej literek :P

Pozdrawiam

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów