Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Premia za utrzymanie sie w klasie od sponsora

Początkujący

Premia za utrzymanie sie w klasie od sponsora

Podpisałem umowę ze sponsorem na utrzymanie sie w lidze, jednak co jeśli awansuję? czy premia przepadnie? nie ukrywam że te pieniądze uratują mnie przed bankructwem...
    jakbyście mieli również rady dla drużyny to http://www.onlinefootballmanager.pl/...46993-KS-Rudki tutaj linkt, proszę o rady

Board-Admin Awatar sniki26
    Cytat Zamieszczone przez wla500 Zobacz posta
    Podpisałem umowę ze sponsorem na utrzymanie sie w lidze, jednak co jeśli awansuję? czy premia przepadnie? nie ukrywam że te pieniądze uratują mnie przed bankructwem...
    jakbyście mieli również rady dla drużyny to http://www.onlinefootballmanager.pl/...46993-KS-Rudki tutaj linkt, proszę o rady
    Dostaniesz wszystko tak jak masz napisane w umowie.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 03.11.2013 o 10:18

1. Stadion- to powinien być twój pierwszy wydatek. Rozbuduj stadion, później kupuj graczy. Dopuki lecisz na 400 miejscach, powinieneś grać na amatorach. To stadion daje fundusze na utrzymanie i zakup graczy. Na razie więc stać cie tylko na amatorów.
    2. Kupiłeś 3 graczy na poziomie 15 i jednego na poziomie 14. Zjedzą wszystkie twoje pieniądze. Niedługo zostaniesz bankrutem i napiszesz posta w dziale finanse o tym że zbankrutowałeś i czekasz na pomoc oraz stwierdzisz że gra jest głupia (jak robi 99% graczy w takiej sytuacji). Ja pomogę teraz zanim nie jest za późno- sprzedaj ich i to szybko, nawet za głupie 1 zł. Więcej tracisz na nich niż zyskujesz. Jeśli nie rozumiesz dlaczego tak masz postąpić, popatrz sobie na gaże twojego zespołu i polocz ile wydajesz na tych 4 graczy a ile na resztę drużyny. Poza tym popatrz ile zarabiasz dziennie. Wychodzisz na minus albo na nikły plus. Jesli dalej nie jesteś przekonany odsyłam na forum, gdzie dziesiątki graczy pisało w sprawie swojego bankructwa. Poczytaj

Na razie to wszystko. Miłej, pełnej sukcesów gry życzę

Początkujący
    spróbuje pociągnac ten sezon i przyszly na tym co mam, naprawiajac błędy, jak sie nie uda zaczne od nowa nie mam zamiaru narzekać na to że gra głupia, bo to jak już będzie tylko moja wina :> conajwyżej powiem że ja byłem głupi i zrobiłem błędy :P ale za rady

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez wla500 Zobacz posta
    Po pierwsze to na pewno teraz potrzebujesz cierpliwości,wystaw tych 4 najlepszych zawodników na rynek transferowy jeszcze dzisiaj tak żeby w następnym sezonie w 1.kolejce opuścili klub(>Transfer>Oferty>złóż ofertę>liczba kolejek 3) nawet za 1zl. bo w twojej sytuacji nie masz wyjścia a jak ich sprzedasz to oszczędzisz sobie prawie 3 miliony na wypłatę do końca kontraktu.
    Resztę zawodników zostaw i zbieraj kasę na rozbudowę stadionu.

Jak będziesz rozbudowywać stadion- najpierw przerób go na trybuny siedzące z zadaszeniem (nawet jeśli nie zwiększysz ilości miejsc). Nie opłaca się budować innych trybun.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów