Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: II liga wschodnia

Menadżer Awatar Giovani
    Przegląda
    Lublin / Mielec

II liga wschodnia

POŁUDNIA PANEM JEST STAL FKS !! POŁUDNIA PANEM JEST STAL FKS !! POŁUDNIA PANEM JEST
    i później cały stadion MIEEEEELLEEEEEC (aż ciary przechodzą hehe)

http://www.youtube.com/watch?v=yVhAc...ature=youtu.be
    Ostatnio edytowane przez Giovani ; 01.11.2013 o 16:22

Trochę jeszcze Stali brakuje do lidera... Ale gratki za wygrany mecz. U mnie w Radomiu kicha z piłką... Radomiak w tej samej lidze ma się ku spadkowi. Mamy jeszcze drużynę w 3 lidze, stadion jest nowy, ale sponsorów większych brak. Wstyd, bo miasto ma 250 tyś mieszkańców - powinna być 1 liga, czy nawet przy dobrym sponsorze ekstraklasa.

Senior
    Przegląda
    Bdg
    Zobacz jak Zawisza się tułał przez ostatnie lata, a miasto w 10 największych w Polsce.
    Stadion był, kibice byli, tylko drużyny nie było
    Ale z czasem. .
    Ostatnio edytowane przez NeverBeenKissed ; 02.11.2013 o 10:19

Menadżer Awatar Giovani
    Przegląda
    Lublin / Mielec
    Vincento a widziałeś co twoi kibice wyprawiali u nas na stadionie? co za bydło, ledwo wypadli z autokarów i rzucili się na ogrodzenie. mało brakło i weszliby razem z brama na boisko. przez takich patałachów zamykają później sektory albo cale stadiony. kretyni nie zdają sobie sprawy z tego ze później to ich ''ukochany'' klub musi ponieść koszty za demolkę stadionie, race itp.
    nic dziwnego ze później gospodarze nie wyrażają zgody na przyjazdy kibiców gości skoro tyle szkód jest.

Nie widziałem tego zdarzenia z kibicami, ale wiem, że sporo bydła jest wśród nich.
    Na szczęście nie chodzę na mecze, bo nie jestem aż takim fanem lokalnej naszej drużyny. Wolę wybrać się na siatkówkę, czy kosza ( obie radomskie drużyny grają w ekstraklasie).
    Przykre jest tylko to, że grupa takich patałachów, o której piszesz wystawia negatywną wizytówkę naszemu miastu.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów