Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: bilans ujemny

Początkujący Awatar ursyn

bilans ujemny

Powiedzcie mi w jaki sposob moge wyjsc na plus bo teraz mam ujemne konto w kasie?Co musze zrobic zeby wyjsc na plus ja do tej pory ma na minusie 50.300
    Ostatnio edytowane przez ursyn ; 24.10.2013 o 18:58

Podaj namiary na drużynę na pewno otrzymasz cenne rady od doświadczonych graczy... I nie mam na myśli siebie
    Ostatnio edytowane przez Ćwiartek ; 24.10.2013 o 19:02

druzyna to Victoria Głosków

http://www.onlinefootballmanager.pl/...5%82osk%C3%B3w
    najlepiej od razu zamieszczaj link
    Ostatnio edytowane przez Ćwiartek ; 24.10.2013 o 19:15

Więc tak po pierwszym rzuceniu okiem to źle rozbudowany stadion wybudowałeś dwie trybuny niezadaszone co jest sporym błędem, na forum jest temat jak dobrze budować stadion. Masz za szeroką kadre pieniądze które w nią wkałdasz powinny nie przekraczać Twoich dochodów 28 graczy to zdecydowanie za dużo kadra powinna liczyć ok 16 graczy więcej nie potrzeba. Masz sporo dobrych, młodych graczy których teraz za duże pieniądze nie sprzedasz bo jest ich dużo na rynku transferowym jest w czym wybierać.

Powinieneś wysprzedać całą drużyne pozostawiając sobie graczy do poziomu 7-10 oni biorą malo kasy z takim składem się szybko odkujesz.
    Rozgrywaj mecze towarzyskie one przynoszą spore zyski jak jeszcze nie masz stadionu przyjmuj oferty z rynku niektórzy płacą sporą kase za poziom 100+

Jeszcze jedno jeśli wystawiasz zawodników to zaczynaj od 3 tygodnia bo największe zainteresowanie jest i tak ostatniego dnia

Poczytaj troche forum:

http://forum.onlinefootballmanager.p...ch-i-nie-tylko
    http://forum.onlinefootballmanager.p...adasz-pytanie!
    Ostatnio edytowane przez asasin920 ; 24.10.2013 o 21:06

Menadżer Awatar Kerlon
    Zbyt szeroka kadra. Oczywiście nie są to duże kwoty za taki poziom zawodników ale jak to się mówi grosz do grosza i.... A dwa to faktycznie stadion...grasz czternasty sezon a stadion jak dostałeś tak masz...nie licząc kilkuset miejsc. Pomyśl o tym i zainwestuj w ten obiekt..na pewno się zwróci

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Transfery.jpg

Duzo graczy mysli ze jak sie ustawi zawodnika na rynku transferowym na 7 dni to wiecej Menadzerow bedzie sie tym zawodnikiem interesowalo.

A na 99,9999 % Menadzerowie interesuja sie w ostatnim dniu.

Wiec ustaw sobie tak jak zaznaczylem. Wtedy oszczedzasz przez 4 dni pensje

Ale pamietaj tez o cenach jakie ustawiasz .Byc moze nie sprzedaz bo cena byla za wysoka.Jest koniec sezonu ..

Polecam tez:

http://forum.onlinefootballmanager.p...ezonie-mozliwe
    Ostatnio edytowane przez Vam ; 24.10.2013 o 23:44

a jest ktos mi wstanie napisac ilu zawodnikow powinienem miec tzn graczy na kazdej pozycji--napisze mi ktos?

Menadżer Awatar eMPi
    Cytat Zamieszczone przez ursyn Zobacz posta
    a jest ktos mi wstanie napisac ilu zawodnikow powinienem miec tzn graczy na kazdej pozycji--napisze mi ktos?
    To nie jest taka prosta sprawa bo zalezy od :
    Twoich finansow(czy wychodzisz na +, na 0, na lekki minus czy duzy minus),
    zaangazowania( czy diva, czy silowo, czy cos pomiedzy),
    systemu gry( przy grze tylko jednym napadziorem warto miec rezerwowego silnego napadziora oraz srodkowego pomocnika, przy 3 napadziorach juz takiej potrzeby nie ma, bo jak wypadnie ŚN to zmieniasz na przykladowo 3-5-2 i dalej masz swietny atak),
    wielkosci stadionu(przy duzym stadionie warto miec praktycznie 2 pelne jedenastki-druga oczywiscie slabsza od pierwszej), zeby w przypadku kontuzji/kartek nie tracic za duzo na biletach ani na szansach na zwyciestwo, przy malym stadionie tak nie mozna robic bo sie szybko zadluzamy wiec trzeba sie zdecydowac tylko na newralgiczne pozycje- od 3 do 5 rezerwowych),
    ligi w ktorej grasz i celow jakie sobie stawiasz( w jakiejs zagranicznej zapyzialej lidze przy 4 nieaktywnych klubach nie trzeba sie martwic o utrzymanie i silnych rezerwowych, co innego w takich, gdzie kazdy jeden klub walczy do konca o kazdy punkt).

U ciebie potrzeba przede wszystkim pozbyc sie zawodnikow z wysokimi pensjami, i tych ktorzy lada moment takiej pensji beda zadac, ja bym zostawil napadziorow na gora 10, i bramkarza tez, reszte przedluzal bezposrednio 1 dzien przed osiagnieciem poziomu 8, i potem pod koniec konktraktow jak im poziom skoczy na wyzszy to po prostu opylic.
    Koniecznie muisz sledzic Granice PA w kazdej kolejce i te podawane przez Snikiego na forum juz na przod, wg nich musisz przewidziec jak sie bedzie zachowywal kazdy z Twoich zawodnikow i czy warto go trzymac jeszcze, czy juz sprzedac, a moze wymienic na innego.
    I jeszcze jedna rzecz, rozbudowuj stadion, koniecznie, to jest Twoje glowne zrodlo dochodow, z czasem bedziesz dostawal po 2 banki za mecz ligowy, im masz wyzszy poziom druzyny tym potrzebujesz wiekszego stadionu, tak jak opisane w FAQ warto budowac miejsca zadaszone, albo wszystkie siedzace albo 1 stojaca i 3 siedzace.
    Tyle na poczatek, w razie czego pisz, lepsze to niz trwac w bledzie i sie zadluzac. Grasz juz od 4 sezonu, czas w koncu skupic sie na stadionie.
    PL DE.2
    DE.1

Początkujący
    dzieki za info!

Początkujący

witam

świetne info!!

Początkujący
    hejka

Początkujący
    hjeka

Zakładki