Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26

Wątek: gra idealna... TWARDE ZMIANY!!!

Icon7 gra idealna... TWARDE ZMIANY!!!

tego bym chciał. wiec za fale krytyki od razu dziękuję. i komentował nie będę chyba że to jakieś konkretne pytania a nie w sugestię stylu " jak ci się nie podoba to nie graj". i od razu mowie to pomysły z innych gier (xx razy większa liczną użytkowników)

Tak sie dziś ostatni raz zasanowiłem odnosnie tej gry...
    postaram sie wam przedstawic moje przemyslenia...
    1 dlaczego gra ma tak mało urzytkowników
    a) ma zbyt mało opcji rozwoju... a jeśli są to nie mają nic wspólnego z realizmem w piłce(poziomy trenera którego mozliwości sa ograniczone pro) zawodnik 17... zawodnik 18 ale osiemnaście czego ?? nie ma róznicy czy gra w obronie czy ataku czy pomocy i tak ma pół... napastnik byłby zatem dos dobrym bramkarzem gdyby ten odnosił kontuzje...
    czy jeśli wczhodzisz do gry i widzisz że gra jest napakowana pro(za realną kasę) to w nia grasz ?? nie... tu jest na kazdym kroku... (powinno się ograniczac do banerów itp rzeczy które dają fun ale nie zabijaja gry wykresy, sparingi w których nie ma kasy, czy nawet te fan cup itp)
    b)statystyk czyli powód dla którego wybiera sie football managera a nie championship managera... asysty, gole kartki wślizgi itp
    c)drugi powód z gry pc realizm odpowiada on w jakimś stopniu temu co sie dzieje i jak wygląda na żywo. (Liga mistrzów) i (liga europy) pod innymi nazwami nawet ale sens ten sam... (o współczynnikach czy rozstawieniach nie wspomne bo to byłby kosmos...)
    d) szkółka?? nie istnieje... powinny być ceny za umiejętności trenera jest dobry płacisz mu dużo tak samo z zawodnikami... jest ich 30 z czego 1 jest dobry, 2średnich a reszta to szrot
    2Dlaczego graczy ubywa??
    a) każdy widzi kierunek rozwoju gry... rozwija się w tępie zdecydowanie wolniejszym niż rozjechany ślimak... (1 lub dwie zmiany na 3 sezony i to tak ogromne jak wprowadzenie sortowania które mozna wprowadzić w każdej statystyce w jeden sezon... reszta to balans PA który urzytkownika nie powinien interesowac bo powinien działać a nie być robiony gdy jest totalnie spier...
    b) od 3go sezonu odczułem w zasadzie zmianę tylko stadionu (na plus) ale oczywiscie za to kochane pro... (odpycha wiele osób)
    c) kiksy nie ingeruja bardzo w grę... a nawet jeśli to mniej niż w innych managerach... a ja uważam że zdecydowanie bardziej niż w innych tu poprawiają grę a tam tylko jej wygląd lub dodają opcje drugiego klubu do ogrywania juniorów

a teraz co bym zmienił... (dodał)
    1statystyki w zawodniku:
    a) obecne umiejetności... potencjał odkryte!!!
    b) w zawodniku(jego karcie nie gdzieś w innych stronach) :
    liczba goli: strzelona w danym sezonie i wypunktowana sezon po sezonie
    - asyst( jesli to nie mozliwe to napisanie nowego silnika bo to marginalny bład... jedna z dwóch podstawowych rzeczy w piłce) nie ma kiedy czy drogo czy... bez znaczenia powinno być!!
    - noty za sezon jak juz w spomniałem tylko tu doprecyzuję (na zasadzie zdobytego doswiadczenia... bo pewnie jest za bramki itp... wiec odzwierciedlałoby to co robił na boisku (mecze przez noty i wyjdzie... to nie takie wielce magiczne wg mnie.)
    - tak jak już wspominałem ale bezpośrednio na zawodniku: ilosć meczy w jedenstce kolejki (zliczana za sezon) i punktowana sezon pod sezonie i wyliczana na samym dole z całej kariery)
    sukcesy zawodnika wypunktowane sezon posezonie jeśli takowe ma... (najlepszy w kategorii (strzelec/asystent(produktywnosc czyli łacznie)/czyste konto itp) u21... i druga tabelka normalnie (w obu ma byc) chyba że jest stary to w tej drugiej aby...
    sam zawodnik (rozwalic te 10/16 czy inne poziomy na np liczbe sto... (dla napsatnika wykonczenie strzał... sztrzał z dysansu i szybkosc głowkowanie
    i tak dla kazdej pozycji ujmowac np wykończenie 21, z dystansu 15, szybkość 10 główkowanie 18 i tak dla kazdej poycji (a trenerom dać mozliwosc trenowania tych konkretnych pod pozycję)
    2 Liga
    a) jedenstla kliejki ligi za najwiecej bramek czy najwiecej pojedynków(czyli zapewne za zdobyte PD) co kolejkę!!
    jedenstka sezonu!!
    zawieszenia i kartki liczone(w ciągu sezonu) żeby było widaomo kogo silnik totalnie dupi a kogo nie...
    b) dla klubu widoczne na stronie klubowej po naciśnieciu (tyko właściciel klubu widzi (najlepszy asystent w historii klubu... najwiecej meczów... najlesza ocena za seon w histori klubu... najwieceij bramek w sezonie dla klubu, najwiecej bramekm ogólem dla klubu
    3 trening wpóścić w listę transterową osobny dział trenerzy/scauci etc... za określoną cene konkretny i im lepszy tym jeszcze wieksza kase ciągnie od nas...
    kazda pozycję inny trening lub przynajmniej inny trener...
    urozmaicić a nie że siłowy ma maxa dać i to najlepszy dla kazdej pozycji tak jak to było kiedys...
    i od trenera zalezy czy zawodnik idzie w góre czy powoli w dół...
    a nie że lewelie skierowane w pro bo szok... trener od razy widzi gwiazde... losowośc wprowadzić i miec wywalone... ktos wkoncy trafi!! i na tym buduje sie rynek a nie na kixx...
    tak jak napisałem u zawodnika... tak trener z danej pozycji trenowałby tylko tych umiejetnosci która ma w specjalizacji (napsatnik etc)
    4 TL
    po seonie nieaktywne miałyby np po 2 zawoników najlepszych z automatu na tl żeby talenty sie nie marnowały... czy cos w tym stylu... (nawet po 2x ceny rynkowej ale żeby była taka mozliwosc...
    5 stadion wyglada fajnie ale to pro.... (kixx...) dodać ewentualnie te kiełbaski czy coś (zeby się opłacały od danej ilosści widzów na stadionie czy coś w tym stylu a koszty stałe dla poziomu...
    6 zebrac się do kupy spiac du... i usunąc z gry śmieszne nację tak jak ktos ostatnio pisał... żeby 85% zawodników było z danego kraju a nie multi kulti wszedzie
    i wtedy bawić się z reprezentacjami bo otworzyłaby sie taka opcja... nominowaliby do tego uzytkownicy czy coś... czy za kixx

owszem ktos powie że to nigdy nie będzie jak gra pc... że nie mamy czasu... że planujemy zmiany... jakoś ja ich nie widzę...
    moim zdaniem tkwienie w nadziei że sami ludzie przyjdą gdy jedni są mega rozbudowani a oni od zera mozolnie( i tak sezon za sezonem coraz gorzej będzie...) to ja w to nie wierzę. owszem w kazdym trzeba zacząć od zera ale tamte są napakowane statami... grafikami... silnikiem 3d czasem nawet... a tekstowe to już mega rozbudowane!!
    wiem że niektóre opcje biją po oczach że niby uwazam że to takie proste... i że wymaga czasu( ja pisze sugestie i to co mi sie nie podoba a troche tego zebrałem w tym poscie) mi nie zalezy na rozwoju gry ale wam juz konretnie powinno... ja gram w innych managerach
    a co do tego że gra na 5 minut i że wtedy gra straci sens... bo ma byc prosta i już... wrózę jeszcze wiekszy bum w postaci nieaktywności...

aa co do błedów... fakt są ale to moze jutro poprawię bo noc jest... a szybko pisałem...

Board-Admin Awatar sniki26
    Cytat Zamieszczone przez rivaldo1s Zobacz posta
    tego bym chciał. wiec za fale krytyki od razu dziękuję. i komentował nie będę chyba że to jakieś konkretne pytania a nie w sugestię stylu " jak ci się nie podoba to nie graj". i od razu mowie to pomysły z innych gier (xx razy większa liczną użytkowników)

Tak sie dziś ostatni raz zasanowiłem odnosnie tej gry...
    postaram sie wam przedstawic moje przemyslenia...
    1 dlaczego gra ma tak mało urzytkowników
    a) ma zbyt mało opcji rozwoju... a jeśli są to nie mają nic wspólnego z realizmem w piłce(poziomy trenera którego mozliwości sa ograniczone pro) zawodnik 17... zawodnik 18 ale osiemnaście czego ?? nie ma róznicy czy gra w obronie czy ataku czy pomocy i tak ma pół... napastnik byłby zatem dos dobrym bramkarzem gdyby ten odnosił kontuzje...
    czy jeśli wczhodzisz do gry i widzisz że gra jest napakowana pro(za realną kasę) to w nia grasz ?? nie... tu jest na kazdym kroku... (powinno się ograniczac do banerów itp rzeczy które dają fun ale nie zabijaja gry wykresy, sparingi w których nie ma kasy, czy nawet te fan cup itp)
    b)statystyk czyli powód dla którego wybiera sie football managera a nie championship managera... asysty, gole kartki wślizgi itp
    c)drugi powód z gry pc realizm odpowiada on w jakimś stopniu temu co sie dzieje i jak wygląda na żywo. (Liga mistrzów) i (liga europy) pod innymi nazwami nawet ale sens ten sam... (o współczynnikach czy rozstawieniach nie wspomne bo to byłby kosmos...)
    d) szkółka?? nie istnieje... powinny być ceny za umiejętności trenera jest dobry płacisz mu dużo tak samo z zawodnikami... jest ich 30 z czego 1 jest dobry, 2średnich a reszta to szrot
    2Dlaczego graczy ubywa??
    a) każdy widzi kierunek rozwoju gry... rozwija się w tępie zdecydowanie wolniejszym niż rozjechany ślimak... (1 lub dwie zmiany na 3 sezony i to tak ogromne jak wprowadzenie sortowania które mozna wprowadzić w każdej statystyce w jeden sezon... reszta to balans PA który urzytkownika nie powinien interesowac bo powinien działać a nie być robiony gdy jest totalnie spier...
    b) od 3go sezonu odczułem w zasadzie zmianę tylko stadionu (na plus) ale oczywiscie za to kochane pro... (odpycha wiele osób)
    c) kiksy nie ingeruja bardzo w grę... a nawet jeśli to mniej niż w innych managerach... a ja uważam że zdecydowanie bardziej niż w innych tu poprawiają grę a tam tylko jej wygląd lub dodają opcje drugiego klubu do ogrywania juniorów
    dlaczego od razu fala krytyki postaram się odpowedzieć na pytania;
    Odp. 1a \To jest bardzo dobre rozwiązanie jeśli ustawiasz zawodnika na nie swojej pozycji jego siła jest obniżana ,tracisz także punkty w klasyfikacji Fair Play.
    1b statystyki no na to to nie możemy narzekać masz statystki drużyny strzelców bramek najlepsze pojedynki kartki podzielone na mecze towarzyskie ligowe pucharowe wszystko to ma każdy zawodnik w profilu opisane.
    1c to jest jednak gra przeglądarkowa a nie z płyty na PC mamy swoje ograniczenia.
    1d Masz asystenta trenera nie ma opcji i prawdopodobnie nie będzie wyboru danego trenera (kupno) pod względem jego doświadczenia to dopiero porobiło by różnice w grze kogo nie stać na dobrego trenera to niestety przez parę sezonów trenuje szroty jak napisałeś.
    odp. 2a Z tymi zmianami to już pojechałeś jak masz porównanie z innymi tego typu grami to u nas jest o niebo lepiej gdzie indziej nie ma zmian przez lata tak przez lata.
    2b każdemu pasuje co innego i co innego dostrzega
    2c. Znam kilka tego typu gier gdzie za dodatkowe płatne opcja masz np.Dodatkowe obozy możliwość kupna zawodników do których inni nie mają dostępu to jest dopiero wpływ na przebieg rozgrywki w niektórych budowa stadionu jest uzależniona od dodatkowych płatnych opcji u nas każdy ma takie możliwości.W OFM na sam przebieg gry kixx nie mają takiego negatywnego wpływu.
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 18.10.2013 o 00:48

Zapewne ilu graczy tyle zdań...
    Mi na przykład ta gra odpowiada i nie chciałbym żadnych większych zmian (poza doprowadzeniem PA i wartości rynkowej zawodników, było zresztą to wielokrotnie poruszane)

Dla mnie gra jest ok, bo jest prosta i czytelna.
    Jeśli byłoby więcej jakiś nieczytelnych statystyk, czy zbyt wiele parametrów zawodnika nie grałbym w nią.
    Ostatnio edytowane przez Vincento ; 18.10.2013 o 09:15

wiem że niektóre opcje biją po oczach że niby uwazam że to takie proste... i że wymaga czasu( ja pisze sugestie i to co mi sie nie podoba a troche tego zebrałem w tym poscie) mi nie zalezy na rozwoju gry ale wam juz konretnie powinno... ja gram w innych managerach
    a co do tego że gra na 5 minut i że wtedy gra straci sens... bo ma byc prosta i już... wrózę jeszcze wiekszy bum w postaci nieaktywności...
    Przeczytałem też dokładnie propozycje jakie podałeś ale jeśli po takim wielkim poście na koniec piszesz takie zdanie że ogólnie to masz to gdzieś to je czegoś z twojej strony nie rozumiem.
    Zapewniam Ciebie że inni też zapewne grają w inne menadżery w sieci i nie jesteś sam ale jakoś też zależy im na rozwoju OFM bo po prostu lubią tą grę.
    Pozdrawiam i powodzenia.

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    OFM rozni sie od innych gier i mija sie z realizmem w pilce noznej i dlatego jest lubiana przez wiekszosc graczy .(Jest ich ponad 100.000 na classic.)

Tez gralem w inne gry ...ale zostalem przy tej...bo jest inna .Nie musi byc wszystko tak jak w realu...ale najwazniejsze to trzeba pamietac ze to jest tylko gra.

Cytat Zamieszczone przez Vam Zobacz posta
    OFM rozni sie od innych gier i mija sie z realizmem w pilce noznej i dlatego jest lubiana przez wiekszosc graczy .(Jest ich ponad 100.000 na classic.)

Tez gralem w inne gry ...ale zostalem przy tej...bo jest inna .Nie musi byc wszystko tak jak w realu...ale najwazniejsze to trzeba pamietac ze to jest tylko gra.
    Trafiłeś w sedno
    Po prostu trzeba lubić OFM, a wg mnie wszystkie inne menadżery (napisane po polsku, czemu nie?) nie są tak przejrzyste, proste w obsłudze, taktyce, itd. Też grałem na wielu menadżerach (i jeszcze gram trochę), ale OFM dla mnie jest najlepszy.

Pomysł

Cytat Zamieszczone przez Vincento Zobacz posta
    Trafiłeś w sedno
    Po prostu trzeba lubić OFM, a wg mnie wszystkie inne menadżery (napisane po polsku, czemu nie?) nie są tak przejrzyste, proste w obsłudze, taktyce, itd. Też grałem na wielu menadżerach (i jeszcze gram trochę), ale OFM dla mnie jest najlepszy.
    a grałeś w TM? co wg was wyróżnia tego managera oprócz prostoty ? (szczre odpowiedzi mi chodzi) czy to jest dla was główna zaleta?
    Ostatnio edytowane przez rivaldo1s ; 19.10.2013 o 00:23

Początkujący Awatar Marcin1696
    Główną zaletą tej gry jest wpływ kixx na grę, jak już pisano w tym wątku nie ma to tak wielkiego znaczenia jak przy wszystkich innych grach (nie przesadzam dużo grywałem w takie gierki i nie tylko typu menadżera lecz też strategiczne czy przygodowe). W OfM za kixx możesz sobie nieco ułatwić grę obliczając PA przy użyciu kalkulatora dodać herb kolory strojów czy też inne mniej przydatne funkcje, ale w przeciwieństwie do chyba jednego z największych menadżerów GU nie trzeba pakować kasy w rozbudowę stadionu!! Oczywiście możesz przyspieszyć sobie budowę ale to już zależy tylko od ciebie. Gdy już nam podniosą te PA aby nie było potrzeby co sezon wymieniać połowę składu ta gra stanie się idealna jak dla mnie. Każdy ma swoje zdanie, ale nie znam innej gry w której aby do czegoś dojść potrzebujesz tylko 5 min dziennie lub jak nie masz czasu 1 dzień sobie odpuścić.

To tyle

Pozdrawiam

Początkujący
    Mam jeszcze jedną propozycję, dotyczącą drużyn które zostały zawieszone przez sąd sportowy.
    Jak wiadomo takie drużyny grają do końca sezonu i są kierowane przez komputer, bez udziału menadżera. Tak się dzieje aktualnie np. w Ekstraklasie hiszpańskiej, gdzie zostały zawieszone aż cztery drużyny. Jedna z nich prawdopodobnie zostanie mistrzem kraju. Wg mnie to absurd, wypacza to sens rywalizacji. Aby temu zapobiec, proponuję, aby kluby które zostały zawieszone karać dodatkowo jakimiś punktami ujemnymi, np. -10, -30 czy też -100. Wtedy taka drużyna byłaby niejako z automatu ustawiana na niższej pozycji w tabeli, najlepiej na miejscu spadkowym.

PS-Nie gram w lidze hiszpańskiej, żeby nie było że dbam o siebie

a grałeś w TM? co wg was wyróżnia tego managera oprócz prostoty ? (szczre odpowiedzi mi chodzi) czy to jest dla was główna zaleta?
    Grałem w kilka gier tego typu, w TM akurat nie. Dla mnie OFM jest najbardziej przejrzysty. Do tego mecze odbywają się codziennie, a nie co tydzień , więc codziennie można grać, a nie tylko raz, czy dwa razy w tygodniu.
    OFM to głównie gra ekonomiczna, a dopiero później sportowa. Wszystko kręci się wokół tego by zarabiać i dobrze inwestować. Jak się już ma finanse na utrzymanie drużyny można pomyśleć o wynikach sportowych.
    Mi ten system gry odpowiada

Cytat Zamieszczone przez Ben Zobacz posta
    Mam jeszcze jedną propozycję, dotyczącą drużyn które zostały zawieszone przez sąd sportowy.
    Jak wiadomo takie drużyny grają do końca sezonu i są kierowane przez komputer, bez udziału menadżera. Tak się dzieje aktualnie np. w Ekstraklasie hiszpańskiej, gdzie zostały zawieszone aż cztery drużyny. Jedna z nich prawdopodobnie zostanie mistrzem kraju. Wg mnie to absurd, wypacza to sens rywalizacji. Aby temu zapobiec, proponuję, aby kluby które zostały zawieszone karać dodatkowo jakimiś punktami ujemnymi, np. -10, -30 czy też -100. Wtedy taka drużyna byłaby niejako z automatu ustawiana na niższej pozycji w tabeli, najlepiej na miejscu spadkowym.
    Pomysł bardzo dobry , bo często mamy do czynienia z podobnymi sytuacjami. Nie sądzę jednak, żeby został zaakceptowany. Podobnie jest (jak zresztą było już gdzieś wspominane na forum) z tymi, którzy już nie grają (np bankrutami). Trzeba czekać miesiąc by mogli mieć status nieaktywnych. W tym czasie mogą awansować do wyższej ligi i jeszcze cały następny sezon grać jako boot.

To co opisałeś rivaldo1s bedziesz mial instalujac sobie managera CM lub FM im nowszy tym więcej opcji. Abstrahując uważam że CM 01/02 to najlepszy menager jaki powstał

To jest gra przeglądarkowa, nie wymagająca od Ciebie nic oprócz rejestracji i klikania.

Brak przeważającego wpływu poprzez używanie prawdziwych pieniążków jest jej niekwestionowanym atutem. Dodatkowo codzienne mecze i powinność odpowiedniego poprowadzenia drużyny od samego początku nadaje jej wyjątkowy charakter i sprawia,że nie jest łatwa.

Cytat Zamieszczone przez Marcin1696 Zobacz posta
    Główną zaletą tej gry jest wpływ kixx na grę, jak już pisano w tym wątku nie ma to tak wielkiego znaczenia jak przy wszystkich innych grach (nie przesadzam dużo grywałem w takie gierki i nie tylko typu menadżera lecz też strategiczne czy przygodowe). W OfM za kixx możesz sobie nieco ułatwić grę obliczając PA przy użyciu kalkulatora dodać herb kolory strojów czy też inne mniej przydatne funkcje, ale w przeciwieństwie do chyba jednego z największych menadżerów GU nie trzeba pakować kasy w rozbudowę stadionu!! Oczywiście możesz przyspieszyć sobie budowę ale to już zależy tylko od ciebie. Gdy już nam podniosą te PA aby nie było potrzeby co sezon wymieniać połowę składu ta gra stanie się idealna jak dla mnie. Każdy ma swoje zdanie, ale nie znam innej gry w której aby do czegoś dojść potrzebujesz tylko 5 min dziennie lub jak nie masz czasu 1 dzień sobie odpuścić.

To tyle

Pozdrawiam
    takich odpowiedzi oczekiwałem. dziękuję (zapytałem z czystej ciekawości.) i powodzenia w dalszej grze.

Cytat Zamieszczone przez Vincento Zobacz posta
    Grałem w kilka gier tego typu, w TM akurat nie. Dla mnie OFM jest najbardziej przejrzysty. Do tego mecze odbywają się codziennie, a nie co tydzień , więc codziennie można grać, a nie tylko raz, czy dwa razy w tygodniu.
    OFM to głównie gra ekonomiczna, a dopiero później sportowa. Wszystko kręci się wokół tego by zarabiać i dobrze inwestować. Jak się już ma finanse na utrzymanie drużyny można pomyśleć o wynikach sportowych.
    Mi ten system gry odpowiada
    TM to jedyna gra niemal identyczna jak pecetowa gra (silnik 3d jeszcze lekko poprawiany ale już fajne bramy z przewrotek ładują) ustawianie zmian w trakcie meczu ze względu na czas/kartki/wynik itp. (mecze zależy od tego jak grasz... (3 ligowe śr/pt/nie + ewentualnie puchar wtorek czwartek i staringi poniedziałek aktualizacja ekonomi/ wtorek trening. ale mniejsza... może dlatego tak opisałem co bym chciał... ta gra faktycznie ma swój specyficzny styl i może nie ma co tak jej strasznie zmieniać. bo zatraci swoją indywidualność. (przynajmniej posty mnie przekonują trochę)

a teraz takie pytanie do głównych panów w grze. w którym kierunku ma gra iść?? przebąkują coś na niemieckich serwerach o nowościach lub ewentualnie nad czym by chciano pracować w najbliższej lub dalekiej przyszłości ? (czysta ciekawość)

a teraz takie pytanie do głównych panów w grze. w którym kierunku ma gra iść?? przebąkują coś na niemieckich serwerach o nowościach lub ewentualnie nad czym by chciano pracować w najbliższej lub dalekiej przyszłości ? (czysta ciekawość)
    Nie wiem o jakich głównych panów tobie chodzi co do rozwoju gry wszystko jest na forum w Aktualnościach na początku roku były podane cele OFM dotyczące zmian w grze.W trakcie wyszły problemy graczy z finansami itp.dlatego zostały obniżone gaże zawodników oraz podniesiony poziom PA którego nie uwzględniano w planach zmian na 2013 rok.
    oto link do tematu :
    http://forum.onlinefootballmanager.p...lany-na-2013-r

tzn o was mi chodziło adminów. a teraz takie pytanie... czy nie dało by się zrobić przy transferach takiej gwiazdki (raportuj) (bardzo widocznej) która odgórnie bez zgłaszania na forum szła do was żeby karać takich osobników jak np z 18kolejki 5lvl za 1,5mln ?? byłoby to szybkie łatwe i przyjemne.... tylko wy byście wiedzieli kto zgłasza i ewentualnie dlaczego a byłaby sprawiedliwość...

Nie wiem, co masz do tego transferu. Zawodnik ma 17 lat i 5 poziom.

tzn o was mi chodziło adminów. a teraz takie pytanie... czy nie dało by się zrobić przy transferach takiej gwiazdki (raportuj) (bardzo widocznej) która odgórnie bez zgłaszania na forum szła do was żeby karać takich osobników jak np z 18kolejki 5lvl za 1,5mln ?? byłoby to szybkie łatwe i przyjemne.... tylko wy byście wiedzieli kto zgłasza i ewentualnie dlaczego a byłaby sprawiedliwość...
    Jest taka opcja już .
    W grze wchodzisz na pomoc http://www.onlinefootballmanager.pl/.../newticket.php
    wybierasz utwórz ticket
    i masz całą game tematów do wyboru między innymi są oszustwa i niepokojące sygnały które są podzielone na frapujące transfery multi konta itp.
    O takim zgłoszeniu wiemy tylko my.

Cytat Zamieszczone przez Szczurq Zobacz posta
    Nie wiem, co masz do tego transferu. Zawodnik ma 17 lat i 5 poziom.
    a widzisz obecne ceny? za 300tys mozesz miec 20latka 14lvl... jak dla mnie totalny przewal...

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów