Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Obnizanie poziomow

Board-Admin Awatar sniki26
    Nie Pa jest płynne

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    Jak przyjmujecie aktualne granice PA ?

Początkujący
    Nareszcie moze sie skonczy co sezonowa wymiana graczy zeby nie utopic sie w dlugach Chociaz ja musialem nowych napastnikow kupic bo moi niestety spadli z poziomow

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Cytat Zamieszczone przez kubusiek17 Zobacz posta
    Nareszcie moze sie skonczy co sezonowa wymiana graczy zeby nie utopic sie w dlugach Chociaz ja musialem nowych napastnikow kupic bo moi niestety spadli z poziomow
    no to chyba czegos nie zrozumiales tak do konca

Początkujący
    czego niby ?

Cytat Zamieszczone przez kubusiek17 Zobacz posta
    Jedno co napisałeś przeczy drugiemu. Jeśli zmieniałeś graczy by nie utopić się w długach kupowałeś z niższym PA i niższą pensją. A jeśli teraz kupiłeś napastników, bo spadły im poziomy, tzn , że kupiłeś z większym PA, czyli też z większą pensją.
    Vam dobrze napisał, bo ja też nie do końca rozumiem.

Senior
    Przegląda
    Bdg
    Chyba chodzi o to, ze kupił z mniejszym PA żeby z czasem poziom wzrastał a jest na odwrót, czyli bezsensownie wywalał zawodników jakby i tak spadli na niższy poziom i uzyskałby to co chciał

dodam tylko że wiele drużyn tak ma, więc nie jesteś sam :P
    Ostatnio edytowane przez NeverBeenKissed ; 02.11.2013 o 09:48

Początkujący
    chodzilo bardzo prosto o to ze co sezon wymienialem graczy poniewaz jak wiadomo napastnik i GK musi miec te 2 poziomy wiecej niz reszta wiec gdy cala jedenasta wylatywala na 15-16 lvl a napastnicy i gk jakos mniej chetenei robili te awanse to bylem zmuszony wymieniac pozostalych z tego wzgledu ze ich pensja byla wysoka. Niestety po ostatniej obnizce napastnicy spadli o 1 poziom kazdy. Wiec zeby dalej zdobywac punkty musialem ich zamienic poniewaz nie radzili sobie z ligowymi rywalami Cieszy mnie sam fakt ze pomocnicy i obroncy tez troszke pospadali oraz to ze koles nei wyleci w ciagu sezonu z lvl 11-12 na 15 i tym samym nie zje mnei zywcem

Jesli mialbym czekac na obnizenie PA przez 2 sezony nie wymieniajac skladu dzis bym mial spory minus tez naiwnie czekalem jak zapowiedziano obnizke pa i spadek lvl przedluzylem kontrakty tym co mieli poprostu odejsc na wolny transfer a bylo tak ze byla wielka lipa a nie zmiany w PA dopiero teraz widac ze zrobili jakis krok w tym kierunku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów