Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 61 do 74 z 74

Wątek: Inna gra niż 2 sezony temu

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez sniki26 Zobacz posta
    Jeśli myślisz o OFM-Tools to tez na naszym forum była podana ta strona przecież też możesz ją używać dla serwera PL. Już pytałem czy nie zrobią polskiej wersji ale jeszcze zero odp.
    no dokładnie o ta mi chodziło
    A polskiej nie zrobią pewnie bo z niemieckiej tez austria i szwajcaria może korzystać a w na polskie tylko polacy i tych nawet nie ma dużo w grze :/

Board-Admin Awatar sniki26
    Już się dowiedziałem ta strona to prywatna strona użytkownika dostał licencje od OFM na używanie loga i nazwy.Nie będzie polskiej wersji chyba że ktoś nawiąże z nim kontakt i podpisze prośbę o współprace.

Cytat Zamieszczone przez Warszawska eLka Zobacz posta
    no dokładnie o ta mi chodziło
    A polskiej nie zrobią pewnie bo z niemieckiej tez austria i szwajcaria może korzystać a w na polskie tylko polacy i tych nawet nie ma dużo w grze :/
    http://forum.onlinefootballmanager.p...p?46-OFM-Tools
    dodano: 06.04.2012, 18:44

a pro po kixx, zobacz, że w DE wszyscy mają aktywne herby, więc kupują ;]

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez ALIENUS Zobacz posta
    http://forum.onlinefootballmanager.p...p?46-OFM-Tools
    dodano: 06.04.2012, 18:44

a pro po kixx, zobacz, że w DE wszyscy mają aktywne herby, więc kupują ;]

Mi chodziło o to ze specjalnej dla Polski takiej strony nie zrobią.A Polacy nie ze wszystkich opcji moga korzystać nie mówiąc już o języku.
    Niemiecka strona istnieje tylko temu ze gracze dobrowolnie wpłacają temu kolesiowi kasę na konto,tak wiec w PL to można o tym zapomnieć hehe

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Teraz to już nie mamy wyjścia i musimy to Pa podnieść cały czas naciskam na tych wyżej żeby nie czekali do 27 kolejki bo jest tragedia na naszym serwerze.
    Chyba ci "wyżej" robią cie w bambuko...znów PA tak spadło ze lepiej nie mówić...to jest jakaś komedia.

Początkujący Awatar 4r3k
    Narazie znaczaco wzroslo PA od 18 poz w gore, podejrzewam ze nie chca wprowadzac od razu zmian na wszystkich poziomach. Na poczatek likwidacja poziomow 19-20, potem zmiany i rozciagniecie poszczegolnych poziomow PA. Mysle ze w ciagu 1 sezonu wszystko juz powinno sie nieco unormowac

Menadżer Awatar Kerlon
    Cytat Zamieszczone przez 4r3k Zobacz posta
    Narazie znaczaco wzroslo PA od 18 poz w gore
    To fakt. mi spadło 3 zawodników. Jeden z 19 na 18 i dwóch z 18 na 17 lvl-e.

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez 4r3k Zobacz posta
    Narazie znaczaco wzroslo PA od 18 poz w gore, podejrzewam ze nie chca wprowadzac od razu zmian na wszystkich poziomach. Na poczatek likwidacja poziomow 19-20, potem zmiany i rozciagniecie poszczegolnych poziomow PA. Mysle ze w ciagu 1 sezonu wszystko juz powinno sie nieco unormowac
    To powinno byc natychmiast zmienione...duże poziomy nie są problemem tej chwili...chodzi o to żeby na niższych poz. były większe odstępy żeby zawodnik się nie mógł poprawić przez sezon z poz. 5 na poz. 12-13.
    Np. Aktualnie mam 20 zawodników(kontrakty od 9.kolejki na 35dni),Koszty za gaże 8.300zl/dziennie.Przez mały odstęp PA najlepszy mój zawodnik będzie miał poziom 13 jak mu się kontrakt będzie kończył gaza za poz 13; 11.923zl/dziennie.
    Czyli ja za jednego zawodnika będe potem płacił o 3.600zl/dziennie więcej niż teraz za 20 zawodników place i ja już nie wspomnę o tych co będą na poz 11,10,9
    I bede miał do wyboru albo przedłużyć kontrakty albo rozbudować stadion bo obydwóch rzeczy nie będe mógł zrobić bo zbankrutuje!!!
    Ostatnio edytowane przez Warszawska eLka ; 15.09.2013 o 11:25

Board-Admin Awatar sniki26
    To jeśli masz takie problemy z utrzymaniem jest rynek transferowy i trzeba sprzedawać takich zawodników może ktoś już zauważył że jest wzrost cen za zawodników przykład mam Libero 18 lat poziom 13 wartość 2.220.660 zł .

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    zawsze tak bylo ze jak druzyna robi sie za droga trzeba ja sprzedac....Sprzedalem dzisaj troche zawodnikow i przyznam ze jestem milo zaskoczony ile za nich

dostalem.Jak kazdy by troche zaczal sprzedawac normalnych zawodnikow inaczej by wygladal rynek transferowy..

Początkujący Awatar 4r3k
    Racja Sniki, wzrost wartosci pilkarzy jest widoczny, co ciekawe nie GK czy ŚN - gracze ktorzy wczesniej chyba mieli najwieksza wartosc. Ty masz lib, a ja PDE 18 lat 2.478.467 zł. Także gra lubi zaskakiwać

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    To jeśli masz takie problemy z utrzymaniem jest rynek transferowy i trzeba sprzedawać takich zawodników może ktoś już zauważył że jest wzrost cen za zawodników przykład mam Libero 18 lat poziom 13 wartość 2.220.660 zł .
    Nie mam na razie problemów ale to się może przez szybki wzrost poz. szybko zmienić a za nim sprzedam zawodnika z poz. 8-9 za 1zl.-10.000zl. to wole żeby mu się kontrakt skończył to zginie z gry
    Ja ma PL gram od miesiąca,jak nie mam jeszcze takiej "kopalni złota" jak ty żeby mieć 18latka z poz. 13...a widzę ze cena już mu o 500.000zl. spadła.

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez Vam Zobacz posta
    Jak kazdy by troche zaczal sprzedawac normalnych zawodnikow inaczej by wygladal rynek transferowy..

hehe normalnych? tzn. jakich?Jaki jest normalny zawodnik?

Menadżer Awatar eMPi
    Cytat Zamieszczone przez Warszawska eLka Zobacz posta
    hehe normalnych? tzn. jakich?Jaki jest normalny zawodnik?
    Wydaje mi sie, ze Vam mial na mysli takich zawodnikow, ktorzy lada moment beda dla niego obciazeniem finansowym, w kontrascie do trzymania takich graczy jeszcze iles tam dodatkowych kolejek/sezonow az doprawadza dany klub do bankructwa.
    I ma racje, w pierwszych kilku sezonach warto bylo co sezon zmieniac jesli nie caly, to znaczna czesc skladu, zeby nie placic duzych pensji a dodatkowo zarobic na zawodnikach 10-13 poziomu, wiele klubow trzyma ich uparcie by awansowac lige wyzej, a to blad bo im ktos ma mniejszy stadion, tym gra w wyzszej lidze przynosi mniejsze korzysci a potem straty( jest to uzaleznione oczywiscie od poziomu przeciwnikow, tzn w slabej lidze mozesz miec mlodych zawodnikow i brac sponsora na zwyciestwa, a w silnej musisz juz kupowac starszych by tylko sie dalo utrzymac, wtedy sponsor na utrzymanie, ale bez stadionu ceny biletow nie pokryja pensji duzo drozszych w utrzymaniu pilkarzy).
    A tak na marginesie, panie Warszawska eLKa, podalbys link do klubu w sygnaturze, to bysmy mogli lepiej zrorumiec Twoj punkt widzenia(z racji tego ze zalezy z reguly od punktu siedzenia ).
    Ostatnio edytowane przez eMPi ; 19.09.2013 o 07:41
    PL DE.2
    DE.1

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów