Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Prośba do wszystkich

Menadżer Awatar eMPi
    Ten zawodnik 13 poziomu mimo, ze dla niego nie jest optymalny, to jednak moim zdaniem do bankructwa go nie doprowadzi, co innego tych 2x17 i 1x16 ktorym placi codziennie krocie i nie moze sprzedac do konca sezonu, gosc juz sie pewnie nie wygrzebie z tego dlugu(150k pensji dziennie przy stadionie 400 miejc i 6k wplywow z meczu ligowego).
    Co najgorsze loguje sie codziennie, wiec ochote do gry ma, szkoda, ze go za kilka sezonow juz nie bedzie w grze.
    PL DE.2
    DE.1

niestety nikogo do niczego nie możemy zmusić. gdyby każdy przejrzał faq przed rozpoczęciem gry wszystko toczyłoby się inaczej.
    sytuacja analogiczna jak do zmuszenia klienta do przeczytania instrukcji przed montażem

ja mogę zaproponować, aby czasem po prostu nie przedłużać umowy z wysoko-levelowcem jeżeli chcemy się go pozbyć.
    sprzedając i tak praktycznie nic nie zarabiamy jest zbyt wielu mocnych piłkarzy w stosunku do ilości aktywnych drużyn.

Moderator
    Przegląda
    Wuppertal
    Napisalem komus tez po co kupil takiego drogiego zawodnika..ze go nie stac..i nich nie kupuje zawodnikow z wysokim poziomem....a ten koles podal mnie do supportu....Honsik napisal do mnie ze kazdy moze kupowac zawodnikow jakich chce....

eMPi masz całkowitą rację 13 poziom nie jest jakoś tragicznie obciążający budżet ale gdy do tego się dokupuje jeszcze 2 x 17lvl 16 i jeszcze raz 13 to już obciąża,
    teraz ten zawodnik chce zacząć grać od nowa zgłosił już drużynę do usunięcia - ile musi czekać żeby założyc nowy team

Board-Admin Awatar sniki26
    Cytat Zamieszczone przez Vam Zobacz posta
    Napisalem komus tez po co kupil takiego drogiego zawodnika..ze go nie stac..i nich nie kupuje zawodnikow z wysokim poziomem....a ten koles podal mnie do supportu....Honsik napisal do mnie ze kazdy moze kupowac zawodnikow jakich chce....

Daj mi na priv namiary na tego człowiek co podał cie do supportu to nie jest powód to takiej interwencji dostanie wypis z regulaminu zaraz .
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 10.09.2013 o 12:59

Dostałem informacje od operatora gry że takie ingerowanie w transfery nie powinno mieć miejsca wiadomość o zasadach finansowanie można wysyłać ale cofanie transferów to już jest za duża ingerencja musza uczyć się na błędach.
    Może z tego powodu dojść do nieporozumień w przyszłości a tego chcemy uniknąć.

Początkujący
    należy zakazać przedłużania kontraktów przy ujemnym saldzie

Cytat Zamieszczone przez piomus Zobacz posta
    Jak to sobie wyobrażasz możesz mieć saldo ujemne a w następnej kolejce już dodatnie i co nie przedłużysz w terminie kontraktu i zawodnik przepada ewentualnie można go odzyskać za kixx ?

Menadżer Awatar eMPi
    Cytat Zamieszczone przez piomus Zobacz posta
    Uwazam, ze nie jest to dobry pomysl, sam mialem 1,5 sezonu temu dlug troszke ponad 10 baniek, a przez ten czas odrobilem to wszystko z nawiazka i obecny sezon jestem 5,2 mln na plus, z czego na koncie 4 mln na plus.
    Niektore kluby beda braly nawet do 50 mln kredytu przy budowie stadionu( tyle mniej wiecej ktos by wzial budujac trybune 99999 miejsc siedz/zad za jednym razem, zakladam ze juz okolo 10k miejsc by tam mial a dodatkowo zeby taki kredyt wziac to sam musialby dysponowac 40-50 mln gotowki) i po kilku sezonach calosc tego kredytu bez problemu bedzie splacona, skoro potem bedzie dostawal 1-2 banki za mecz ligowy i 0,5-1 mln codziennie za towarzyski(zaleznie od poziomu druzyny przeciwnika).

Gdy w poczatkowych sezonach gry gralem w nizszych ligach przeciwko zespolom-mutantom bez stadionu, ale za to z bardzo wysokimi poziomami zawodnikow oraz duzym dlugiem tez bylem zdania, ze najlepiej cos z nimi zrobic, ale potem po kilkunastu sezonach gry jak sie czlowiek powoli zaczyna dorabiac, to wlasnie ceni sobie takie zespoly-mutanty prowadzone przez srednio inteligentych managerow.
    Oni dostarczaja klubom z duzymi stadionami pieniazkow za bilety ze spotkan ligowych oraz towarzyskich, takze oczywiscie nalezy w miare mozliwosci informowac i zalecac nowym graczom rozbudowe stadionu zamiast "zycia ponad stan" przez kilka sezonow a potem likwidacji druzyny, ale z drugiej strony na takich twardoglowych managerach tez sie idzie ladnie dorobic, a oni nawet nie beda sobie z tego zdawac sprawy
    PL DE.2
    DE.1

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Cytat Zamieszczone przez eMPi Zobacz posta
    Co najgorsze loguje sie codziennie, wiec ochote do gry ma, szkoda, ze go za kilka sezonow juz nie bedzie w grze.

najlepsze rozwiązanie by było jak by login z gry był złączony z tym forum...aha no i jakąś podpowiedz ze jest jakieś forum bo może nie każdy widzi to w rogu.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów