Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 30

Wątek: Prośba do wszystkich

Board-Admin Awatar sniki26

Prośba do wszystkich

Mamy prośbę jak widzicie że nowy użytkownik lub ten który ma mały stadion licytuje waszego zawodnika szczególnie chodzi o tych z wysokim poziomem informujcie go na priv ile kosztuje dzienne utrzymanie takiego grajka i że ich nie stać na taki zakup utrzymanie go zabije ( dojdzie do bankructwa ) na początek tyle możemy zrobić

A czy będzie mógł wycofać ofertę? Nie zauważyłem by się dało. A co do tych najwyższych poziomów to jest i tak mało chętnych więc istnieje prawdopodobieństwo że go i tak nikt nie przebije.

Oczywiście zgadzam się z tobą, chciałem tylko podkreślić że najczęściej niewiele to zmieni.
    Ostatnio edytowane przez Csaris ; 30.08.2013 o 19:27

Jeśli oba kluby czyli licytujący i wystawiający się zgodzą po otrzymaniu informacji ile będzie płacił płacił za takiego zawodnika proszę zgłosić do mnie ja wycofam takiego zawodnika z listy transferowej.
    Powtarzam zgoda musi być jednomyślna to podstawowy warunek !!!

Pytanie tylko czy jak ktoś się będzie chciał pozbyć zawodnika obciążającego mu budżet, to będzie informował potencjalnego kupca, że to dla niego złe rozwiązanie.
    Idea słuszna, ale czy prośba będzie respektowana?

Liczę na Fair Play ogólna zasada naszej gry ale wszystko zależy od ludzi ja np. wysyłam takie info .
    Sama informacje nie skutkuje tym że nie sprzedasz takiego zawodnika jeśli nie będzie twojej zgody ale taki gracz będzie już na przyszłość wiedział co jest grane jeśli dalej będzie chciał popełniać takie błędy niestety jego sprawa .
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 30.08.2013 o 20:34

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica
    ja piszę ale mało to pomaga, zapraszam również na forum pozdrawiam

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    Witam wszystkich Gram od Sezonu 15/Dzień 33 i od pierwszego dnia zauważyłem ze w tej grze jest coś nie tak,a ze już długo gram na niemieckim serwerze wiedziałem o błędach początkujących itd.
    ale jak zobaczyłem listę z punktami do awansu to mnie normalnie szlak trafił!!! Jak można do tego doprowadzić zęby zawodnik w jeden sezon się poprawił z poziomu np. 6 na poziom 10 albo 11!!!! albo z 10 na 13-14!!! TO JEST PRAWDZIWY POWÓD TEGO CAŁEGO ZAMIESZANIA!!!Na niemieckim serwerze bym na to potrzebował minimum z 5 sezonów!!!Na DE2 żeby z poziomu 4 wskoczyć na 5 potrzeba prawie 1000 PA(czyli ze 3 Sezony) a w Polsce 125 PA i to jest logiczne ze w takim przypadku Manager za 1 czy 2 sezony nie jest wstanie pokryć kosztów za gaże...bo w tym samym czasie nie zdąży rozbudować o tyle Stadionu żeby pokryć nowe gaże jak się będzie kontakt kończył.

Ogólnie mówiąc ktoś ładnie namieszał w tym całym systemie Punkty PA powinny być natychmiast oddzielone od siebie o jakieś 400 PA i im wyższy poziom tym większy odstęp tak aby najlepsi Piłkarze mieli teraz max. poziom 13-15 wtedy by ceny na rynku poszły w gore i ludzie by mieli czas żeby rozbudować stadion.
    To nie jest żadna winna ze było kiedyś 50% więcej od sponsora...co to za bzdura!!! jak ja widzę ze od minimum 6.sezonu się PA nic nie zmienia tylko o trochę raz w gore raz w dol to to tylko mogło się tak skończyć...z każdym sezonem grało co raz więcej ludzi i w krótkim czasie się narobiło tyle dobrych graczy ze ceny musiały tak spaść bo po co mam kupić zawodnika poziom 8-9 jak mogę kupić poziom 5 i go tak wyszkolić ze za sezon będzie miał poziom 9 albo i więcej.
    Jeżeli odstępy PA się nie zmienia ta gra padnie szybciej niż powstała!!!
    Ostatnio edytowane przez Warszawska eLka ; 05.09.2013 o 05:00

Jeśli zapoznałeś się troszkę z forum to już wiesz że PA będzie podniesione a max.poziom zawodników z powodów finansowych (PROBLEMY Z UTRZYMANIEM DRUŻYNY) na naszym serwerze zostanie czasowo ograniczony do 18.
    Jak możesz to pisz posty we właściwych działach lub zakładaj nowy temat
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 05.09.2013 o 04:38

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    No to teraz napisze do tematu

Tu piszesz i otwierasz nowy temat żeby inni ostrzegali na początku nowych graczy przed zakupem zawodnika z wysokim poziomem a sam sprzedałeś w tym sezonie dwóch zawodników z poziomem 17 i 18 nowemu i nowiutkiemu graczowi!!!Jeden od tamtego dnia już się nie zalogował a drugi jeszcze gra ale widocznie jeszcze nie wie ze na koniec sezonu nie będzie miał kasy!!! Czy to jest Okey z twojej strony?
    Ostatnio edytowane przez Warszawska eLka ; 05.09.2013 o 05:33

Tak ale wszyscy otrzymali wiadomość w takim stylu '' Witam widzę że licytujesz mojego zawodnika nie stać cię na niego i takie postępowanie w grze OFM doprowadzi cię do bankructwa " niestety nie otrzymałem odpowiedzi na wiadomość jeśli ktoś napisze do mnie po przemyśleniu że zrobił błąd to jak takiego zawodnika wycofam z rynku transferowego (nawet jak jest już licytowany) ale jeśli nie ma reakcji to nie można na siłę nikogo uszczęśliwiać niestety.
    Tak samo jak wszyscy w tej grze nie mam wpływu i nie znam kto będzie licytował moich zawodników.
    I właśnie po to napisałem tą prośbę o informowanie takich ludzi może to coś pomoże jeśli nie to na głupotę nie ma rady .

Oto treść wiadomości tak na dowód :

priv.jpg
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 05.09.2013 o 06:21

Junior
    Przegląda
    Wien Hütteldorf
    No do dla takich to już nie ma ratunku...dostać taka info i nawet nie odpisać.
    Chłopaki se pewnie pomyśleli "eh co on mi będzie tu gadał".
    PS:bez zdjęcia tez bym ci uwierzył w końcu jesteś admin,tylko to tak dziwnie wyglądało

Niestety niektórzy są niereformowalni ale cóż zobaczymy kiedy napisze na forum że ma kłopoty lub będzie miał pretensje że gra jest głupia bo on nie ma kasy .

Menadżer Awatar eMPi
    Ja ostrzegam, pisze, ze wysoka pensja dzienna, ale tez 0 odzewu, nawet zapraszam na forum i do poradnikow dla poczatkujacych, ale tak jak mowie, nie jestem w stanie stwierdzic czy w ogole taki gracz to przeczytal.
    Moze warto by jakos uwydatnic ten napis "Wiadomosci" albo zrobic ze bedzie np mrygal/blyszczal na czerwono gdy gracz ma nieprzeczytana wiadomosc?
    A druga rzecz to chyba nowi gracze mysla, ze pensja jest wyplacana nie codzinnie ale w jakis dluzszych odstepach moze co sezon albo co miesiac, bo w sumie nigdzie na widoku nie ma napisane o tym.
    Moze warto by bylo dodac w zakladce Druzyna--> Gaże pilkazy- platne codziennie, jak myslicie?
    PL DE.2
    DE.1

Jeśli nie ma odzewu z danego klubu proszę o nazwę drużyny wysyłać do mnie na priv otrzyma on ticketem całą informacje o finansowaniu drużyny (taką oficjalną pomoc) jeśli nie zareaguje i pozostanie przy swojej strategii budowania zespołu to w momencie kiedy będzie prosił o pomoc lub narzekał na system finansowy gry będzie miał już adnotacje że wskazówkę otrzymał a tym samy pretensje może mieć tylko do siebie.

Menadżer Awatar dr.puniszman
    Przegląda
    Legnica

Kciuk do góry

jednemu graczowi powiedziałem, grzecznie podziękował, zawodnika kupił ale tylko tego jednego bo nikt nie przelicytował ale juz widzę ze stadion rozbudowuje wiec jest jakiś pozytywny odzew

Wysłane z mojej noki 3310 za pomocą SMS`A

Choć jedna dusza uratowana XD

nie wiem czy nie za późno ale zgodził się na anulowanie licytacji http://www.onlinefootballmanager.pl/...99-Trey-Carver a jego drużyna http://www.onlinefootballmanager.pl/...Bia%C5%82ystok
    czy zgłaszać takie problemy przez ticket?

Zawodnik już został przez niego kupiony i przeszedł z twojego klubu jest za późno w takim wypadku nie mam możliwości zabierania zawodnika z klubu i przeniesienia do innego.
    Mogę odwołać licytacje tylko jeśli jeszcze trwa.
    Nie piszcie na ostatnia chwilę jak to jest możliwe nie zawsze jestem na forum tak bardzo wcześnie rano.
    W takiej formie jak podałeś czyli:link do zawodnika oraz do klubu który go licytuje jest super bardzo ułatwia sprawę szukanie proszę własnie w takiej formie podawać zgłoszenia nie trzeba wysyłac ticket.

Ale dobrze że go poinformowałeś że źle robi bo on w 12 kolejce zrobił kilka takich głupich i niepotrzebnych transferów niestety:
    Ostatnio edytowane przez sniki26 ; 09.09.2013 o 07:33

no właśnie widzę jak zaszalał, wcześniej nie wiedziałem czy chce współpracować, odpisał mi po 23 a ja już spałem, myślałem że rano przed 7 jeszcze uda mi się uratować tą licytacje...

Sorry ja niestety nie zawsze jestem tak rano na forum żeby reagować ale jeśli trzeba to będą zawsze przed 7 zerknę na zgłoszenia czy są i będzie już OK.
    Ale za napisanie do tego człowieka może to da mu do myślenia starajcie się zapraszać ludzi na forum niech poczytają wszystkie informacje .

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów